- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nový závodník- plavaná
Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat ,chtěl bych závodit v plavané,jak se k tomu člověk dostane ???po známosti ??Závodil jsem v muškařině(dvakrát na MČR )ale tehda to bylo dané dobrou základnou u nas ...muškařeni šlo u nás o sto % dolů ,dva roky se věnuji jen plavané ,moc by mně to bavilo,mam 24 let a rád bych závodil,vypracoval se,ale nemám za koho ,nemám s kým .....Díky za nějakou tu radu pokud se toto dá poradit- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nplavaček - Profil | Pá 4.2.2011 9:23:59
Nplavaček - Profil | Pá 4.2.2011 9:21:24
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 20:34:32
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 18:49:42
taky závodím, cokoliv z rybařiny a kdekoliv, když se mi tam líbí - není to omezené jen plavanou, ale je jasné že ta u mě vede.
Peníze a zarybňování, levárny atd. řešte jinde. založte si k tomu vlastní diskusi
NTomesoxx - Profil | Čt 3.2.2011 18:38:28
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 17:03:14
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 16:59:36
stačilo tady dat nějaký odkaz ze závodů nebo napsat pár vlastních slov ...místo toho jsem se dozvěděl že někdo zarybňuje za tolik a tolik ....
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 16:28:30
pan závodník HP ať si závodí v Markovicích, ale já se bavím o revírech na kterých se hospodaří v souladu s dekrety.
Pokud se jedná o hrajiho, jistě ti nepřijde divné že zarybňuje 29ha revír cca 750000,- možná tam má příspěvek na sportování, možná i medializaci MRS. Jinde ho nemají .
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 16:20:45
NCarabus - Profil | Čt 3.2.2011 16:11:44
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 15:53:07
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 15:35:00
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 12:33:37
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 12:28:43
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 12:16:21
NSoňour - Profil | Čt 3.2.2011 11:59:16
http://www.rybsvaz.cz/?page=rada%2Fodd_sport_mladez&lang=cz&fromIDS=&test=0&archiv=&archiv_uroven=&archiv_vnoreni=&archiv_rok=&vnoreni=1&odd_sport_mladez_menu_rok=&odd_sport_mladez_menu_uroven=3
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 11:48:33
Nhraji - Profil | Čt 3.2.2011 11:46:30
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 11:46:07
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 11:42:29
nebo
http://www.rybsvaz.cz/?page=rada%2Fodd_sport_mladez&lang=cz&fromIDS=&test=0&archiv=&archiv_uroven=&archiv_vnoreni=&archiv_rok=&vnoreni=1&odd_sport_mladez_menu_rok=&odd_sport_mladez_menu_uroven=3
viz žádost
...a koukám, že tm nejsou závodní řády, ani ty z loňska
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 11:36:51
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 11:31:12
Nsomozo - Profil | Čt 3.2.2011 11:28:42
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 11:28:35
Nsomozo - Profil | Čt 3.2.2011 11:26:56
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 10:56:20
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 10:52:05
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 10:42:24
NMrknato - Profil | Čt 3.2.2011 10:41:33
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 10:32:17
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 10:30:54
Jinak dělička je sice dělička, ale základ je zvládnutý odhoz a často ti pomůže i tam kde jiní chytají děličku. rozhodně trénuj prak s odhozem především... až budeš mít děličku tak to nezanedbávej =) berou mě mory, když na závodech natrefím týpka kterej vypadá jako pilot formule 1 kolik je na něm reklam na tu či onu plavačkovou firmu, má vybavení a chytá na děličku a když vidí že to jde líp na odhoz, tak prakem nastřílí krmení do všech světových stran a na všechny vzdálenosti a pak mě ještě asi tak 100x přehodí a smotá...! =D
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 10:29:06
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 10:28:17
Nsomozo - Profil | Čt 3.2.2011 10:24:51
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 10:21:13
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 10:17:54
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 10:01:47
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:59:34
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 9:58:11
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:57:14
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 9:55:50
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 9:54:31
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 3.2.2011 9:53:50
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:52:48
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 9:51:59
OK zkusím na těch stránkách sem často a ani mně to nenapadlo ....
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 9:50:53
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:48:34
Nhraji - Profil | Čt 3.2.2011 9:48:07
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 3.2.2011 9:45:10
Nemusíš začínat s žádným týmem i když to může být nevýhoda, určitě bych ti doporučil nejdřív jarní krajský přebor - minimálně se tam zajet podívat jak to doopravdy chodí.
Určitě pořádně rozvaž, jestli ti to jde lépe na tekoucí vodě nebo na stojáku a které ryby umíš chytat nejlíp a podle toho si zvolit na který závod pojedeš... z těch letošních ti můžu pro začátek navrhnout Sensas Cup nabo Velkou cenu Hané, které se oba konají na "stojáku", přece jenom Moravice není typická "plavačková" řeka... nedivím se že jsi začínal s mouchou =)
První rok ti bude stačit pár závodů, hlavně aby ses rozkoukal a pak hlavně chytat a trénovat na různých typech vod a různé techniky - vím že okolo Vítkova to nebude snadné, ale pár naprosto rozdílných vod si tam vybavuju.
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:44:25
Nplavaček - Profil | Čt 3.2.2011 9:43:48
Nhraji - Profil | Čt 3.2.2011 9:34:42
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:33:40
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 3.2.2011 9:29:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nhraji - Profil | Čt 3.2.2011 9:23:28
NHP - Profil | Čt 3.2.2011 9:20:55
Nhraji - Profil | Čt 3.2.2011 9:13:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
nejbližší závodníky máš ve Frenštátě, v Ostravě, v Karviné. Další jsou v Přerově.
Když se podíváš na
http://www.rybsvaz.cz/?page=rada%2Fodd_sport_mladez&lang=cz&fromIDS=&test=0&archiv=&archiv_uroven=&archiv_vnoreni=&archiv_rok=&vnoreni=1&odd_sport_mladez_menu_rok=&odd_sport_mladez_menu_uroven=3
najdeš si v termínovém kalendáři kdy a kde jsou závody.
Na stejné stránce si můžeš najít kontakty na vyřízení Registračního průkazu.
Když budeš potřebovat něco konkrétního, napiš.
Kde to žije - plavaná
19:57NNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












