- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
G.Loomis, Fenwick, St.Croix
Ahoj, máte někdo osobní zkušenosti s těmito značkamy vláčecích prutů?? Jsou u nás někde k dostání??
Autor diskuse: kornjd - Profil , 25.1.2011 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nkornjd - Profil | Út 25.1.2011 18:16:20
Pstruh27 >> jo přesně na potoky do 2m šířky to budu mít! V nýn okolí mám tři a tak jedni říčku která je tak 3 až 5m ale kus proti proudu už má víc jak 3m nemá nikde!!!!! Tady v mím okolí nemá nidko nic moc p úřívlač nezajímá já jsme tady king s cormoranem ulx:)
Nj.sladkay - Profil | Út 25.1.2011 18:13:03
Pstruh27 >> ake mas skusenosti s ockami na nich? su v poriadku a j po dlhsom case ? niesu poskodene po tenkych vlascoch?
Nj.sladkay - Profil | Út 25.1.2011 18:01:49
Pstruh27 >> fenwicky su fajn.
akurat, gramaz je trochu vyzsie ako pisana.
akurat, gramaz je trochu vyzsie ako pisana.
NPstruh27 - Profil | Út 25.1.2011 17:59:50
kornjd >> No, pokiaľ to chceš na potok, alebo menšiu riečku tak prečo nie. Ide o to sa pri vode pobaviť :-). 6 ft by malo byť cca 180 cm. Ja si myslím, že s Fenwickom nič nepokazíš, najlepšie by bolo, keby ho niekto v tvojom okolí mal, aby si si ho mohol " ošahat".
Nkornjd - Profil | Út 25.1.2011 17:52:04
Pstruh27 >> Mě by se líbil ten UL a dýlku ani asi 6ft. To je přibližně 180cm ne??
http://www.fenwickfishing.com/prod.php?k=309784&sk=309784&p=PURGS%2056UL-M-2%20%20%281178979%29
http://www.fenwickfishing.com/prod.php?k=309784&sk=309784&p=PURGS%2056UL-M-2%20%20%281178979%29
NPstruh27 - Profil | Út 25.1.2011 17:41:38
kornjd >>
Fenwick Silver Wings HMG-CV , 9,6 ft, 5 - 20 g
Fenwick Iron Hawk, 7,6 ft, 3- 12 g
Ten 1 mám na Zubáče (Candáty) , 2 užijem na pstruhovke. Ja som max. spokojný, ale samozrejme, nie každému tie prúty "sadnú".
Fenwick Silver Wings HMG-CV , 9,6 ft, 5 - 20 g
Fenwick Iron Hawk, 7,6 ft, 3- 12 g
Ten 1 mám na Zubáče (Candáty) , 2 užijem na pstruhovke. Ja som max. spokojný, ale samozrejme, nie každému tie prúty "sadnú".
NPstruh27 - Profil | Út 25.1.2011 15:56:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kornjd - >> Zo značiek na ktoré sa pýtaš mám skúsenosť len s Fenwickom - som s nimi maximálne spokojný. Cena Fenwickov je dosť vysoká, ale môžeš si byť istý že platíš za kvalitu - radosť s nimi chytať. Čo sa týka ČR, tak neviem poradiť, kde by si ich dostal, ale určite sú shopy, kde majú Fenwicky.
Nkornjd - Profil | Út 25.1.2011 15:06:12
Dam33 >> Já tam nebyl jen jsem viděl video a tam byl záběr na zajímavou rukojeť takou jsme nikde neviděl
NDam33 - Profil | Út 25.1.2011 15:04:47
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2011 14:54:05 >> tak to není o prutech na závody, spousta rybářů si prostě nechá udělat prut na candáty, pstruhy, okouny atd. podle své představy...prostě zrovna se jim nic na trhu nezamlouvá....osobně si myslím, že prutů je na trhu hodně a za tu cenu určitě jich vyberu třeba i více najednou
Nj.sladkay - Profil | Út 25.1.2011 14:54:05
Dam33 >> tomu verim. pokial je technicke zazemie, tak sa to urcite da.
osobne by som sa na to asi nedal. zavodnik niesom desiatky prutov doma nepotrebujem. mam 2. mozno pribudne este jeden a potom pravdepodobne konecna na dlllllho :)))
osobne by som sa na to asi nedal. zavodnik niesom desiatky prutov doma nepotrebujem. mam 2. mozno pribudne este jeden a potom pravdepodobne konecna na dlllllho :)))
NDam33 - Profil | Út 25.1.2011 14:50:49
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2011 14:36:46 >> chlapi od vás jsou velmi šikovní....
NDam33 - Profil | Út 25.1.2011 14:34:50
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2011 14:31:01 >> mě se líbí pruty Jury Mrázika
NDam33 - Profil | Út 25.1.2011 14:00:14
kornjd >> já jsem díly spojil s Michalem a to poštovné bylo zanedbatelné, objednává pravidelně a má docela slevy....ale vazačů je více, myslím že tady bylo několik témat o stavbě prutů
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NFotky ryb pouze na přívlač107181
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NRare woblery - Rapala14053
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
9:09NFotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













