G.Loomis, Fenwick, St.Croix

Ahoj, máte někdo osobní zkušenosti s těmito značkamy vláčecích prutů?? Jsou u nás někde k dostání??
Autor diskuse: kornjd - Profil , 25.1.2011 dravci - náčiní, doplňky

Npira - Profil | Út 8.12.2020 10:37:39

Nemate nekdo info, jak je na tom fenwick aktualne, jestli ma neco zajimaveho? Diky ;)

    Nu x a - Profil | St 25.11.2020 21:14:42

    Orion24 >> ano!!

      Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 20:32:58

      Orion24 >> Jo a tem co se to nezda je prodava pod znackou g.loomis

        NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 20:00:39

        milanpindryc >> shimano vyraba aj pruty?...:-)

          NIza - Profil | St 25.11.2020 15:26:20

          milanpindryc >> speed má očka na špatnou stranu, ale obě okumu na tu správnou 😉
          Ale stejně mám speeda rad 😉

            Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 15:24:22

            Iza >> Tu mam teda jen jednu ale speedy mam dva. Hec!

              NIza - Profil | St 25.11.2020 15:04:57

              milanpindryc >> Tak tak, a k tomu tchajwanský wokumy 😉

                Nkubas. - Profil | St 25.11.2020 15:02:57

                milanpindryc >> Lepší prut za ty prachy už nikdy nikdo nevyrobi :-).

                  Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 14:54:01

                  Iza >> Ale ty mas Speeda a to je nejvic! :-)

                    Nmilanpindryc - Profil | St 25.11.2020 14:52:18

                    perch2 >> Skoro vsechny delsi pruty mam St.C

                      NIza - Profil | St 25.11.2020 13:51:55

                      Orion24 >> Tady na jedné zapomenuté louži jsou 😉

                        NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 13:48:44

                        Iza >> kecas...to uz pomaly nikde neni :)

                          NIza - Profil | St 25.11.2020 13:45:30

                          Orion24 >> Obecňák, šel zpět 😉

                            NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 13:24:29

                            Iza >> karas to uz hej...vyprazal si?..ci siel do fasirok?

                              NIza - Profil | St 25.11.2020 13:17:09

                              Orion24 >> Málo, ale občas okounek, ouklej a naposledy sem chytil i karasa, ale to bylo někdy v září 😉 od té doby sem nebyl u vody 😂

                                NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 13:14:58

                                Iza >> ako aj nieco obcas chytis?....neverim.....:)

                                  NIza - Profil | St 25.11.2020 13:05:26

                                  Orion24 >> Nene, vůbec, ani trošku malinkou. Rybě je jedno co mám v rukách 😉😂😂😂

                                    NOrion24 - Profil | St 25.11.2020 12:53:28

                                    Iza >> tak to si uplny loser....jak vobec mozes chytat?....nehambis sa? :)

                                      NIza - Profil | St 25.11.2020 11:49:56

                                      Orion24 >> nemám ani jeden, takže nejsem rybář 😂

                                        NLSD - Profil | St 25.11.2020 11:43:49

                                        perch2 >>
                                        Já mám Kříže čtyři.
                                        Ale muškařské :-)
                                        Legend Ultra