- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder na Dyji
Který prut bude nejvhodnější?
A) Shimano beastmaster heavy24%
B) Shimano speedmaster heavy29%
C) Sema amnesia47%
Od 5.2.2011 hlasovalo 55 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nbobina - Profil | Ne 13.2.2011 17:40:05
Já tam byl letos z kraje ledna,jiné zvýhodnění mi nenabídli. :( ,no nic,podívám se na výstavu,tam nějaké navi snad osahnu a vyberu
Nmasterfish - Profil | Ne 13.2.2011 17:16:13
Nbobina - Profil | Ne 13.2.2011 13:37:49
Tak to mně překvapuješ,já tam ty besty taky bral,ale - sice ve stejné akci,ale bez navi.Co k nim dávali??
Nmasterfish - Profil | Ne 13.2.2011 12:26:00
Nrákos - Profil | Pá 11.2.2011 16:08:36
Nmasterfish - Profil | Pá 11.2.2011 15:35:09
Nrákos - Profil | Pá 11.2.2011 15:09:09
Nbarbus - Profil | Čt 10.2.2011 13:02:00
NP3 - Profil | Čt 10.2.2011 12:58:32
NKóĎA - Profil | Čt 10.2.2011 12:58:27
Nbarbus - Profil | Čt 10.2.2011 12:55:23
Tak jsem z a t í m nic kvalitnějšího v ruce nedržel.
NP3 - Profil | Čt 10.2.2011 12:49:04
NKóĎA - Profil | Čt 10.2.2011 12:48:28
Porovnávat nějaké staré lowendy s moderním rychlým prutem je mimo mísu.
Zkus si někdy vzít třináctistopý Grey ´s, Middy carbon live, Trabucco Sygnum 3,9 a pak zkus porovnávat.
Nbarbus - Profil | Čt 10.2.2011 12:46:43
Btw: hlavně co se týká umístění na ryb. závodech
NP3 - Profil | Čt 10.2.2011 12:44:15
NP3 - Profil | Čt 10.2.2011 11:55:47
Nbarbus - Profil | Čt 10.2.2011 11:32:10
NKóĎA - Profil | Čt 10.2.2011 10:43:35
Mám rád pruty se špičkovou akcí. Takové mi firma Shimano poskytnout nemůže. Vlastnil jsem catanu AX ve verzích heavy i medium. Když jsem poznal jiné pruty, šly hned z domu. Feedery od šíma - to je pro mě synonymum kvalitně řemeslně udělaného prutu na pomalém blanku, který se po náhozu klepe ještě deset minut. Nedokážu s ním přesně nahodit na větší dálku. Zásek na větší dálku nesedí. Pro mě jsou lepší pruty za menší peníze.
Nbarbus - Profil | Čt 10.2.2011 10:01:24
Nrover - Profil | Čt 10.2.2011 9:00:01
nn, klasické feedery ne, ...taky ty veterány mám stále doma, a když na ně mrknu, nostalgii se neubráním :-)
NKóĎA - Profil | Čt 10.2.2011 8:27:08
Nrover - Profil | Čt 10.2.2011 8:25:00
Asi zřejmě jiný úhel pohledu, já jsem začínal na Tokozech, resp. na Soně, postupně jsem skončil na Šímech, ale přiznám se, že mou srdcovou záležitostí je Penn :-)
NKóĎA - Profil | Čt 10.2.2011 8:18:38
Nrover - Profil | Čt 10.2.2011 8:15:51
Volil bych B), nicméně chybu neuděláš s žádným jmenovaným, ...Šíma považuji za jedny z nejlepších prutů pro pokročilejší lovce :-)
Nmatej@ - Profil | So 5.2.2011 18:00:16
Nmatej@ - Profil | So 5.2.2011 17:55:04
Nterno 1 - Profil | So 5.2.2011 16:51:14
NKóĎA - Profil | So 5.2.2011 16:26:25
Nvokounek - Profil | So 5.2.2011 16:18:03
Je rýchly a dostatočne dlhý (cca 4m) takže udržíš pod kontrolou aj vačšiu rybu v prúde. vypracovanie precízne, dizajn krásny a super pracant poradí si s kaprami okolo 10kg v prúde.
bola to láska na prvý potah :)
NP3 - Profil | So 5.2.2011 15:59:27
http://www.bohemiafishing.cz/SHIMANO/pruty/feederove/Shimano-Catana-CX
Nmekoun - Profil | So 5.2.2011 11:10:23
Nftipalek - Profil | So 5.2.2011 11:06:24
Dekuji
Nkadlan - Profil | So 5.2.2011 10:36:14
Nlada78 - Profil | St 2.2.2011 19:57:48
NSvenson - Profil | Út 4.1.2011 13:45:00
NSvenson - Profil | Út 4.1.2011 13:41:32
NTožba - Profil | Po 3.1.2011 19:38:39
NLálos - Profil | Po 3.1.2011 19:31:22
NTožba - Profil | Po 3.1.2011 19:21:12
NTožba - Profil | Po 3.1.2011 19:16:51
NLálos - Profil | Po 3.1.2011 19:03:07
NSvenson - Profil | Po 3.1.2011 18:11:59
http://www.red-fish.cz/prut-daiwa-aqualite-pellet-feeder-39m.html
Povedenej proutek od Daiwy. Dobra cena... A zpravovany moc pekne. Ale pouzivam ho prevazne na parmy a v hodne proudnych vodach. Ma velmi peknou akci...
NPepé - Vsetín - Profil | Po 3.1.2011 17:46:33
Nlada78 - Profil | Po 3.1.2011 17:38:49
NPepé - Vsetín - Profil | Po 3.1.2011 17:33:05
jestli máš někde možnost, vem do ruky následovně Shimano Catana CX Heavy Feeder, Shimano Beast Master BX Heavy feeder nebo Shiamno Speed Master AX Heavy Feeder, Catana je minimum, čím u Shimana začít, ale kvalitu má, Beast je dražší, ale jeho blank už je o úroveň výš (tenší a s o poznání příjemnější akcí) no a Speed je fantazie. Vyzkoušej v ruce a uvidíš sám. Jinak z levnějších Mitchell, ale počítej se špičkovou akcí a horším blankem, ale to už je daň za cenu.
Nlada78 - Profil | Po 3.1.2011 17:09:50
NSvenson - Profil | Po 3.1.2011 17:05:58
Primo na kapry jsme s tim proutkem jezdil celej podzim. A proutek mne nezklam.
Jeste bych doporucil navijak Shimano Aspire 4000 . Podle mne celkem vyvazena kombinace na lov kapru s Amnesii :-)
Nozzyn - Profil | Ne 2.1.2011 23:02:56
NGRUPA - Profil | Ne 2.1.2011 16:21:19
Nlada78 - Profil | Ne 2.1.2011 16:11:13
NFILKO - Profil | Ne 2.1.2011 1:30:52
Kde to žije - feeder
12:33NPickermánia-ultra light fishing 49163
12:19NFeederařina na řece 64407
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


















