Bude jezero Medard zahnojeno kapry?

Co myslíte? Dojde u jezera Medard k zahnojení kapry - jak je tomu u nás zvykem - nebo převládne konečně rozum a revír dostane normální obsádku?

http://www.medard-lake.eu

Bude Medard zahnojen kapry ?

A) Ano84%

B) Ne16%

Od 23.12.2010 hlasovalo 73 čtenářů.

Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 19:44:41

sliver - samolibý vůl >> To je vždy nejjednoduší :-)))) Nemáš asi vlastní názor nebo jak ? Já si rád poslechnu jiný názor a pokud bude rozumný tak možná přehodnotím i ten svůj :-))) Nemám nic proti pstruhařům , jestli jsi získal na mne takový názor tak se omlouvám, ale vážně si nedokážu představit takovou vodu v těchto místech zarybněnou salmoidy , tak bych rád věděl čím je pro ně toto nové jezero předurčeno . Nehledej v tom nějaké rýpání , vážně by mě to zajímalo ...

    Nboyscout - Profil | Čt 23.12.2010 19:00:06

    sliver - samolibý vůl >> svatá pravda.

      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:49:05

      mpmaik >> nemyslím. Ale psát si o tom s tebou zbytečné je, to si myslím.

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:46:50

        novaroma01 >> vím přesně.

          Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 16:35:41

          novaroma01 >> Ne ne , netuší :-))))

            Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 16:35:07

            sliver - samolibý vůl >> To máš samozřejmě pravdu , ale dříve nebo později se obsádka změní na více méně takzvanou ,, mimopstruhovou" . Když přihlédneš na rozlohu 500ha , nadmořskou výšku 400m nad mořem a to že ho bude napájet relativně teplá řeka Ohře se tam samy začnou oběvovat běžné ryby jako kapr, štika ,okoun , cejn, plotice atd.atd. a lososovité ryby budou přirozeně potlačeny takže nemá ani smysl se o něco podobného pokoušet. Osobně si myslím že v tomto případě by to byla jen ztráta času , energie a finančních prostředků. Nemyslíš ????

              Nnovaroma01 - Profil | Čt 23.12.2010 16:30:18

              sliver - samolibý vůl >> Pouze kontrolní otázka.Víš vůbec o jakou vodu se jedná?A v jaké lokalitě?

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:27:27

                mpmaik >> každá nová voda má svůj proces zrání a stárnutí. V jejích počátcích ji z potravního hlediska nejlíp využijou lososovité ryby. Je to proces, který naši činovníci nechcou vidět. Postupem času se obsádka mění, stejně jako se mění podmínky v nádrži.

                  Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 16:24:28

                  sliver - samolibý vůl >> Proč myslíš ?? Rád bych ji znal . Mě si nemusíš představovat jako nějakého ortodoxního kapraře :-)))

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:22:31

                    mpmaik >> no mám, ale popisovat ti ji vidím jako zcela zbytečné. Jsem pro K70.

                      Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 16:19:38

                      sliver - samolibý vůl >> Nebo máš jinou představu ????

                        Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 16:18:52

                        sliver - samolibý vůl >> Je mi jasné že vám by se to líbilo , ale v těchto místech se mi to zdá jako absolutně nevhodné dělat z toho pstruhové jezero.

                          Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:13:35

                          a taky by se hodilo už zařizovat lov nonstop na tři pruty a na zimu vyjímku ze zákona pro lov na dírkách, aby se kucí nenudili.

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 16:01:57

                            mpmaik >> žejo . Si budou vymýšlet nějaké pstruhy, pche ! A ze startu bych tam hned, zavčasu zavedl K 70. A ještě jsem zapomněl na sumce, ti nesmí chybět.

                              Nmpmaik - Profil | Čt 23.12.2010 15:56:42

                              Royale with Cheese 31,95 - >> Samozřejmě . Nacpou to pstruhem !!!! Co je nenormálního na standartní obsádce ??? Taková voda je optimální právě pro takovou obsádku jaká je běžná na mimopstruhových revírech.

                              Nebo popravdě , co by jsi si tam představoval ty ?????

                                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 15:47:22

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> jo a eště buffalo a je to komplet.

                                  NSupina-Petr - Profil | Čt 23.12.2010 15:45:20

                                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - >> Záleží čemu říkáš normální obsádka.Oficialně má být Medard na vodní sporty,cykloturistiku okolo nádrže,o rybách neni nikde ani slůvko...Něco možná připlave z Ohře.

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 23.12.2010 15:44:45

                                    sliver - samolibý vůl >> a veslonos

                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 23.12.2010 15:43:20

                                      ano, rozum zvítězí. Takže kapr, amur , tolstolobec. A jeseter.

                                        Nboyscout - Profil | Čt 23.12.2010 15:01:27

                                        Rozum? Zvítězí? U nás? Co to kouříš? To musí být teda matroš :-)