MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

krmení na pateční trenink

Ahoj.Pokud jedete na kaják ,nebo poharovy zavod,chytate při pátečním treninku na ostre krmeni,které pak date na zavod?

Autor diskuse: pn1 ®
Zařazeno do: plavaná - závodní sektor, 22.12.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Pedruna - ® Pá 21.1.2011 10:59:28
Nevím, jak tady budete reagovat na názor takového amatéra jako já, ale když zkouším krmení před závodem, rozhodně zkouším to, na které budu chytat. A ne, že budu trénovat na levnější krmení, protože by mě to pak stálo moc peněz. Budu pak natěšený, že i to bralo a druhý den si sednu k vodě s drahým ale špatně zamíchaným krmením a můžu se tam celou dobu dloubat v nose....... Pokud se nějakého tréninku zúčastňuji, tak s krmením, na které budu chytat a pokud funguje, neměním. Pokud nefunguje, dělám vše proto, abych zjistil proč.... Toť názor amatéra....
N karel.datel - ® Čt 23.12.2010 7:56:53
Na tréningu zas tolik lidí nebývá, tak používám zpravidla levnější krmení než do závodu. Jak píše Iva, v tréningu popícháme těm sto rybám na úseku tlamy a o závodě je po veverkách.
N iva - ® St 22.12.2010 20:19:03
Plus máš šanci zjistit, jak se chová tvoje krmení v konkurenci okolosedících závodníků. Když sedíš sám, funguje každé krmení, když je kolem tebe xxx dalších bláznů, ukáže se, jak jsi míchal...Když použiješ něco jiného, nezjistíš nic.
Pozor: funguje zákon pátečního úspěchu. Prostě - v pátek to jde jak o život, všechno se zdá fungující a funkční, ryby se můžou strhat a v sobotu na trati samá bezrybka:-)
N hraji - ® St 22.12.2010 14:02:40
Smyslem tréninku je vyzkoušet krmení, sestavy a popřípadě různé typy lovu, třeba dělička, boloňka či odhoz. Tedy je rozumné odzkoušet i krmení v té podobě, v jaké ho chceš použít do závodu. Dává ti to šanci vyzkoušet jeho vlastnosti a například přidat lepivou složku a nebo víc hlíny, pokud se ukáže, že je potřeba lepivější či těžší a nebo něčeho ubrat, pokud se ukáže, že není třeba těžké a nebo lepivé krmení.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | plavaná | závodní sektor ]

Co je nového - plavaná + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA 2017 Nabíjecí víceúčelová svítilna Thunder 3in1

Za 590
Dodáme do 24 hodin a pokud se přihlásíte obdržíte další bonus v podobě 3%.3in1 - tři zařízení v jednom: LED svítilna, kempinková lampa a power banka. LED svítilna nabízí několik režimů svícení (silné / normální / slabé / blikající světlo). Tlačítko umístěné...

akce, rybareniNOVINKA 2017 Prut Thunder Carp 3,6m 3lb 50mm dvoudílný 1+1 ZDARMA!

Za 3.690
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného, pokud se přihlásíte získáte další bonus v podobě 3%.Řada kaprových prutů Chyť a pusť, je určena pro náročné kapraře a při vývoji byl brán zřetel na každý detail.

Oznámení - plavaná
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - plavaná
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10