- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják k prutu Z-force 3,6m
Přesto bych Vám byl vděčný za Vaše názory, jaký navijáček by jste si v případě tohoto prutu pořídili. cenu bych ohraničil sumou 1000 Kč, jelikož už provozuji hodně rybářských technik a leze to hoooodně do peněz, tak musím hold někde ubrat :)
Děkuji předem všem a hlavně to přes zimu nějak vydržte, bude to dlouhé čekání....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLoyd George - Profil | St 24.11.2010 19:15:16
NMartas711 - Profil | St 24.11.2010 18:27:59
NCarabus - Profil | St 24.11.2010 18:18:34
NEnšpígl - Profil | St 24.11.2010 17:56:27
Nkubah - Profil | St 24.11.2010 16:00:48
NJSOB - Profil | St 24.11.2010 15:05:00
Ncashi - Profil | St 24.11.2010 14:58:58
NJarda Š. - Profil | St 24.11.2010 14:53:01
Ncashi - Profil | St 24.11.2010 14:45:17
Npasty19 - Profil | St 24.11.2010 14:41:25
NCarabus - Profil | St 24.11.2010 14:06:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | St 24.11.2010 12:21:14
NCarabus - Profil | St 24.11.2010 10:45:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | St 24.11.2010 10:23:28
NCarabus - Profil | Út 23.11.2010 15:11:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | Út 23.11.2010 11:11:36
NCarabus - Profil | Út 23.11.2010 10:39:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | Út 23.11.2010 7:55:26
Ale už v tom mám asi jasno, zkusím ten EXAGE. Akorát nemám zkušenosti s tou dvojkličkou nebo co to je :)
Nkubah - Profil | Út 23.11.2010 7:54:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NCarabus - Profil | Út 23.11.2010 0:27:04
Prut je střed jak v délce i zátěži, takže se nechá použít řada univerzálních navijáků, navíc limit 1000Kč stejně prostor pro nějakou specialitu nedává. Když si přečteš odpovědi nejen tady, ale i v ostatních podobných otázkách, vyleze na tebe Shimano Exage nejlépe s bojovkou(ale už to je o tom co komu vyhovuje), občas Okuma Daiwa popř Spro Blue Arc a to je asi všechno. A o velikosti ti nikdo stejně neporadí, protože ten prut s navijákem ti musí padnout do ruky. Já měl třeba na sema X-Force 3,3m naviják vel.5500 a sedělo mi to, ostatní mi říkali že to je blbost, ale mě to vyhovovalo.
Njasommato - Profil | Út 23.11.2010 0:03:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPajos07 - Profil | Po 22.11.2010 20:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.tropicliberec.cz/navijaky-predni-brzda-2/navijak-shimano-catana-4000-fb-new-2011
NJuraj - Profil | Po 22.11.2010 19:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nusak - Profil | Po 22.11.2010 19:04:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ja jsem si na najezil abu garcia cardinal 302(998,-)
Nklouček - Profil | Po 22.11.2010 18:55:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NEnšpígl - Profil | Po 22.11.2010 18:54:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | Po 22.11.2010 18:47:31
A pánové, když jsme už u toho navijáku, co na něj namotat? Jaké používáte silony? Viděl bych to na nějakou 20-ku :)
NRytíř - Profil | Po 22.11.2010 18:46:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.rybarskysvet.cz/z7407-navijak-passion-fd-730-spro
N: vydrák - Profil | Po 22.11.2010 18:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vhodná volba za tisíc korun jednoznačně Shimano exage.Stojí ve velikosti 3000,což by bylo akurát-1070Kč.Petrův zdar
Npasty19 - Profil | Po 22.11.2010 18:38:36
NOG - Profil | Po 22.11.2010 17:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJSOB - Profil | Po 22.11.2010 17:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nyzzak - Profil | Po 22.11.2010 16:37:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMa®ekB - Profil | Po 22.11.2010 16:35:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npasty19 - Profil | Po 22.11.2010 15:43:29
Jinak preferoval bych spíše menší naviják s přední brzdou...
Každpoádně díky za tip...;)
NJarda Š. - Profil | Po 22.11.2010 15:34:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
To v případě, že ti vyhovuje naviják spíš menší a s přední brzdou. Někdo používá raději trochu větší navijáky a raději bojovku, někdo zas raději baitfeeder. Především si rozmysli, co tobě nejvíc vyhovuje.
Kde to žije - feeder
5:45NPickermánia-ultra light fishing 49141
SoNFeederařina na řece 64404
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














