- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Garbolino Squad Super Picker 2,75m nebo Mivardi Axiom Picker 2,7 m
Garbolino Squad Super Picker 2,75m nebo Mivardi Axiom Picker 2,7 m
A) Garbolino Squad69%
B) Mivardi Axiom31%
Od 15.11.2010 hlasovalo 67 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.1.2011 17:05:36
jinak je řada prutů, které jsou jen pro GB včetně super-g
Tím se dostáváme k tomu o čem jsem tady taky mluvil - zvýhodňování anglického trhu atd., teď je to víc než jen patrné a proč bych Garbolino nechtěl vozit já... navíc je to proti právním úpravám evropské unie.
Npaia - Profil | Út 25.1.2011 13:49:58
NRADYNEK - Profil | Út 25.1.2011 13:44:52
Npaia - Profil | Út 25.1.2011 12:43:25
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 25.1.2011 12:26:03
ta cena co je tam je prostě naprosto mimo
Npaia - Profil | Út 25.1.2011 12:05:20
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 25.1.2011 11:16:17
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 25.1.2011 10:59:55
kde jsi na tu cenu přišel ty? postni link
Npaia - Profil | Út 25.1.2011 10:44:38
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 25.1.2011 10:35:57
Nplavan - Profil | Út 25.1.2011 8:12:11
Npaia - Profil | Út 25.1.2011 7:47:49
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 24.1.2011 22:29:37
Mě to taky zaskočilo
NLálos - Profil | Po 24.1.2011 22:18:50
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 24.1.2011 22:12:38
no dozvěděl jsem se, že bych snad jeden kus mohl vydusit ještě ze starých zásob... ale nic neslibuju, budeš první komu ho nabídnu jestli to dopadne
super-g budou v únoru, ale jak jsem říkal jistě to přeleze 10 tis. (409 Euro)
Nplavan - Profil | Po 24.1.2011 21:42:50
Nplavan - Profil | Po 24.1.2011 21:27:12
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 24.1.2011 13:36:35
Kdo zaváhal má smůlu, protože letošní Super-G bude stát více než dvojnásobek této částky, rozhodně to bude přes 10 000,-
Nmasterfish - Profil | Po 3.1.2011 17:15:10
Npajaprochy - Profil | Ne 26.12.2010 16:46:01
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 23.12.2010 4:16:27
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 23.12.2010 4:06:15
Npaia - Profil | Čt 23.12.2010 1:26:50
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 23.12.2010 0:25:56
nejen olomouc a okolí je tuplem nedostupná, ne protože by dovozci nechtěli, ale v jistých kategoriích je tam jiná sféra vlivu a místní obchodníci to dávají znát.
Proč nakupovat jen jako příklad garbolino, když je potřeba prodat to co je skladem nebo to co dostanu na dluh...? ;) ...každá mince má dvě strany
já mám také vymezené značky, které prodávám a hlavně chci prodávat a v těch značkách mám vymezené konkretní věci které chci prodávat.
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 23:56:45
jak jsem řekl, kdokoliv má problém s čímkoliv od G, tak se může obrátit na mě, přestože G není zrovna má priorita č.1
ad olomouc - jo ledaskdo se snaží diktovat různé podmínky, jak jsem řekl dřív, jsou místa kam ani já nechci prodávat nebo se o to vůbec snažit, protože je k tomu deset různých důvodů.
Npaia - Profil | St 22.12.2010 23:21:26
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 22:34:13
//ed - už mi došlo odkud vítr
Npaia - Profil | St 22.12.2010 21:18:18
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 17:40:31
za dnešního stavu a situace jsem přesvědčený (bez ohledu na mou náklonost k BD), že by to vypadalo přinejmenším podobně, ne-li stejně ať už by se o to snažil kdokoliv. Pro mě je cesta kterou se vydalo garbolino patrná a čitelná a víceméně se to shoduje s daty, které jsi uvedl ve svém příspěvku a asi sám můžeš být rád, že to takhle dopadlo. Předpokládám výhledově, že garbolino upře svou pozornost výrazněji našim směrem, tak za 2-3 roky. Anglickou etapou si prošlo více výrobců a vždy to dopadlo podobně. V garbolinu tvrdí, že podmínky jsou stejné jak pro českého / polského / maďarského distributora jako pro anglického včetně cen, ale já vím z velmi dobrého zdroje v gb, že tomu tak není.
Zdůrazňuji že toto jsou má slova mé myšlenky a nikoho jiného jako např. BD (jak nad tak pod)
Nebudu překvapený že ve finále se distributor změní a nejen u nás a noví si pak přijdou na čistou smetanu. Já úpřímně věřím, že BD dělá vše co je možné a nevěřím, že by kdokoliv jiný v současné době byl lepší... možná by byl dostatek náhradních dílů na děličky a nedostatek feederů. Sám vím kolik lidí chtělo sedačku G a jak to nakonec dopadlo a rozhodně to nebylo tím, že by se BD málo snažil.
Uvidíme jak se G postaví k návrhu nového způsobu expedice např. náhradních dílů (jak jsem zmiňoval dříve), pokud se jim to bude líbit a není důvod proč by nemělo, tak jsem si jistý velkým zlepšením.
Závěrem, jestli má někdo skutečně problémy s dodáním čehokoliv od G, tak se může obrátit na mě.
plavan nedostal svůj super G f. a ode mě ho může mít hned zítra... díly na děličku bych mohl zajistit dejme tomu někdy v únoru. v nejhorším případě předpokládám, že se uvidím s několika známými na iberian master (začátek března) a tam by se to jistě dalo zajistit
NMira Kolínek - Profil | St 22.12.2010 17:18:38
NMira Kolínek - Profil | St 22.12.2010 17:04:00
Za bramboráky se omlouvám:-))
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 16:33:23
co se týká výroby, tak to jistě víš co v garbolinu proběhlo za změny (myslím ve vlastnictví)
pokud jde o náhradní díly na děličky, tak to je problém i v Anglii... u nás prostě nejsou prostředky brát takové věci běžně na sklad, nicméně jsem o tom s BD diskutoval a dal mu několik návrhů jak to řešit (jak to řeším já sám) a pro příští rok by to mohlo být řešeno velmi promptně, ovšem pokud ty díly budou skladem ve francii a pokud dotyčný člověk bude akceptovat cenu těchto dílů (pochopitelně s nulovou marží) a v neposlední řadě záleží na samotném garbolinu jestli bude schopno expedovat potřebným způsobem
(připálil jsem si kvůli tomu bramboráky...!)
NMira Kolínek - Profil | St 22.12.2010 16:14:18
Nplavan - Profil | St 22.12.2010 15:55:35
Nplavan - Profil | St 22.12.2010 15:45:28
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 15:44:29
Oficiální Garbolino cena = 199 eur
Nplavan - Profil | St 22.12.2010 15:39:38
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 15:29:42
to je zvláštní... já tohle super-g mám a jestli se nemýlím tak si ho snad pořídil i r. konopásek tady v pce, cesťák ho běžně míval na autě. Pokud ti ho tvůj prodejce nedodal... řeš to s ním. řeš to třeba se mnou jestli ti není schopen dodat to co chceš. Nové zboží bude snad někdy v únoru
Na slovensku garbolino zastupuje zcela někdo jiný, pokud je mi známo a potýká se stejnými problémy jako BD a v Polsku jakbysmet.
Z mého pohledu je pravda taková, že lépe to na naši straně evropy není schopen dělat snad nikdo.... no možná někdo kdo by měl volných asi tak 5mil. Euro a výhradní jistotu několika dalších zemí včetně ČR, SR a Polska.
Velká Brtitanie je asi tak 100x silnější trh než všechny tyhle země dohromady a Garbolino tam má mimořádný zvuk... všechno a všichni ostatní je až v druhé řadě
//čím to je že ty máš možnost koupit futrál 1x za rok a já kdykoliv? Nevím jestli máte osobní spory, které jsou nad rámec toho co tu řešíme my, ale ani já neprodávám každému...
///jo uniklo mi že reaguje už někdo jiný... BTW jak to že já další super-g můžu mít zítra a když bych hodně chtěl tak už dnes...?
Nplavan - Profil | St 22.12.2010 15:13:55
Nplavan - Profil | St 22.12.2010 15:10:09
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 13:54:24
Npaia - Profil | St 22.12.2010 13:41:36
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 13:30:41
Npaia - Profil | St 22.12.2010 13:20:26
Npaia - Profil | St 22.12.2010 13:19:31
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 12:23:52
Garbolino má jedny z nejlepších prutů v dané cenové relaci včetně servisu a náhradních dílů
NPepé - Vsetín - Profil | St 22.12.2010 12:18:50
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 22.12.2010 12:14:44
NPepé - Vsetín - Profil | St 22.12.2010 11:50:45
Ne500 - Profil | St 22.12.2010 11:23:12
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 23.11.2010 11:37:08
Měl jsem v ruce garbolino a není špatný
Nkubah - Profil | Út 23.11.2010 11:24:53
Nmasterfish - Profil | Út 23.11.2010 10:57:10
NLálos - Profil | St 17.11.2010 0:45:40
NFILKO - Profil | Út 16.11.2010 22:58:07
NMethodCarp - Profil | Út 16.11.2010 10:32:49
Npaia - Profil | Út 16.11.2010 9:14:10
Nmeteor - Profil | Út 16.11.2010 7:46:23
Njasommato - Profil | Po 15.11.2010 23:56:49
NMilhauz - Profil | Po 15.11.2010 22:41:47
NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 15.11.2010 21:11:16
Dobrý kup přeji.
Kde to žije - feeder
SoNFeederařina na řece 64404
SoNPickermánia-ultra light fishing 49140
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












