MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Co a jak-lov na přehradě?

Ahoj rybari chtel bych jet na prehradu a jelikoz voda je uz studena tak bych potreboval poradit jaky navazce a na co tak chytat jak daleko hazet budu rad za kazdou radu a fotku ci obrazek.

Autor diskuse: Petinator ®
Zařazeno do: feeder - techniky lovu, 29.10.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Petinator - ® Po 1.11.2010 21:54:10
jardo prestan nadavat radsi poradne porad a nemachruj
N jarda 2004 - ® Ne 31.10.2010 22:20:58
Tak nic pták nás opustil jaká to škoda:-))
N jarda 2004 - ® Ne 31.10.2010 22:01:23
KOLIBŘIK >> Fajn kdy kde šup pi.š a neser bobky dětku.No lůza v tvém podání už tady je a horší už to nebude.
N KOLIBŘIK - ® Ne 31.10.2010 22:00:33
jarda 2004 >> Podívej.Pučmelounku.Přijed a neslibuj.Napiš mi to do SZ.Neboj já to nezveřejním jako ty.Nebudu tady klukovi představovat lůzu Mrku.
N jarda 2004 - ® Ne 31.10.2010 21:53:35
KOLIBŘIK >> A ten spolek to je spolek rybářů ne Andersenů kam by jsi mněl zabloudit ty:-)))
N jarda 2004 - ® Ne 31.10.2010 21:52:53
KOLIBŘIK >> Ale páneček se vzteká neboj já dorazím to jsem řek a tak to i dopadne joudo. Ale kam já se hrabu na tvoje citové elaboráty demente. Ale jen odbočím někdo mi tady napsal co ty jsi vlastně zač a je to zajímavé. Za prvé super kecal ale super a ne jen tady reál je prej to samé ale co je nejhorší jsi prej hrouznej zoufalec a tady si léčíš mindrák což chápu alespoň někde musíš bejt chlap když to v životě neklaplo co piňdoure.A ješt se vrátím můj elaborát pojednával o pravidlech jednoho jezera a mělo to soji podstatu ale to ti uniká. A pokud máš ten protek na zlé lidi a proč nepříjmeš moji výzvu50 000Kč by se šiklo vždyť sundat buřta není problém pro atleta né.
N KOLIBŘIK - ® Ne 31.10.2010 21:46:43
jarda 2004 >> Sklapni zobák a zalez.Nebo ti připomenu tvou čtyř stránkouvou pohádku v Severočeském spolku.Tam šlo jednoznačně o tvou auru.Apropo.Čekal jsem že přijedeš ke mě domů.Mám tam v rohu na tebe opřenej štípanej bambus od Trojníčka.A nezasírej zase diskuse.Buřtíku.
N privlacforever - ® Ne 31.10.2010 21:34:25
Petinator - >> koukam že chytáš na feeder ... radši se na podzim přeorientuj na přívlač a určitě pár štik uvláčíš ....
N jarda 2004 - ® Ne 31.10.2010 21:31:56
KOLIBŘIK >> Že jsi jelito jsem věděl ale negramota co neumí číst to se nabídlo samo.A pokud potřebuješ dohnat auru tak stačí psát do fórů tam je místa dost na tlachy o ničem respektive co nejdelší dílka kdy aura stoupá.
N KOLIBŘIK - ® Ne 31.10.2010 21:14:03
Petinator - >> Zdravím.Místo aby ti ty dva chytrolíni nademnou napsali něco zajímavého tak sem vlítnou skritizují a nenapíšou ani řádku a zase zmizí.Já vím a četl jsem znění tvé otázky diskuse ale ber to ode mne jako radu o přehradě celkově pokud by jsi na ní nechtěl jen zkoušet feder.Přeji ti hodně štěstí at budeš zkoušet jakoukoli rybolovnou techniku.Já když jedu na přehradu tak mám vždy připravený i záložní rybolovnou techniku.To hlavně k vůli nenadálé změně počasí.Jedeš třebá několik desítek kilometrů prostě celodenní cílená výprava .Náhlá změna počasí ti znemožní plavanou.ALE???? Máš s sebou v záloze připraven vercajk na jinou rybolovnou techniku.A v tom je rybařina na přehradách a velkých vodních plochách nádherná nevyspitatelná dobrodružná.Hlavně proto proto že nikdy nevíš co zapřahneš.Na přehradě je rybářská motivace na několik rybářských životů.Proto výprava na ni tě nesmí nikdy a ničím zaskočit ani překvapit.
N vahaj - ® So 30.10.2010 15:00:49
Carabus >> Jenže kdyby to tam nenaplácal alespoň ve formátu A5, tak by nerostla aura. A o tu mu jde až v první řadě. :-)))
N Carabus - ® So 30.10.2010 14:56:27
KOLIBŘIK >> Kolibříku, Kolibříku, kdyby jsi si to pořádně přečetl, tak jsme tu ve feederu, a neplácal bys tady o živých rybičkách a vláčení a boilíí a klouzavých splávcích a rozepsal by jsi se o svých feederový kvalitách a zkušenostech, co kdyby tazatel ten feeder až tak dobře neznal.
Jinak, ač mladší, bych si dovolil tě upozornit, že ve slově třytka se píše Y
N KOLIBŘIK - ® So 30.10.2010 5:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Petinator - >> Zdravím.Píšeš že by jsi potřeboval rybářský typ na výpravu na nějakou přehradu.Ale nenapsal jsi za jakým druhem rybolovu.Jestli chceš jet ještě na kapry a nebo by jsi chtěl zkusit štěstí na dravce.A to na živou rybku a nebo si zavláčet pořípadě na mrtvou rybku .Zajímavý na přehradě a to na jakékoli je i feder.S kaprama by jsi mohl mít ještě úspěch na pelety nebo na boilí ale na blind ne.Chce to přehradu na kterou by jsi se rozhodl na kapry jet dostatečně znát nebo by se ti mohlo stát že to budeš házet do černé díry a záběr nepříjde ani za měsíc.Rybařina na jakékoli přehradě je romantická ale hodně těžká.Znát dno alespon v místech tvého lovu je první základ tvého ůspěchu.Pokud ho neznáš najdi mělčí úseky přehrady kde se dno pomalu svažuje.Na těchto partiích můžeš najít kapra.A to nemusí být ani daleko od břehu.Tam použij klasickou sestavu na položnou ale klidně už se slabším vlascem.Jinak dravce najdeš kdekoli na přehradě..Čím je voda chladnější dravec si za rybkou vyjede až ke samotné břehu kamkoli. Tak že vláčet můžeš všude kde neuvidíš z vody koukat překážku.Partie kde se ti zdá být voda hlubší můžeš zkusit dravce s živou rybkou.Hloubku kam chceš rybku umístit si klidně najdříve změř Pokud je voda hluboká použij klidně klouzavý splávek..Ale co je na přehradě atraktivní a jestli tento druh rybolovu znáš je feder.V tuhle roční dobu je to exelentní záležitost.Máš totiž na feder možnost ulovit na přehradě jakoukoli rybu.Prostřílet malými peletkami do fedrovýho krmítek naplnit atraktivní bílé červi s připravenou směsí a konzert začíná.At budeě lovit malé a nebo větší ryby je to lov při kterém se nudit nebudeš a o záběry nouze nabude.Vláčet můžeš čímkoli at gumou voblerem a nebo třpitkou.To patří k vrcholům rybařiny na přehradě.Je to zdravá procházka po břehu přehrady s velkým počtem náhozů.Někdy s úspěchem a nebo jen s dobrým pocitem dravce přimně t k záběru.TOP vláčení je ovšem z lodky v partiích kde břeh lemují skály.Tam když narazíš na hejna věčně hladových okounů máš o zábavu postaráno.Co víc říci.Přehrada a to jaká koli je jedna obrovská rybářská inspirace na několik rybářských životů.
N Petinator - ® Pá 29.10.2010 22:48:38
lidi kdyz to je v sekci feeder tak to asi budu chtit poradit s tim feederem tak pro ty co to nepochopily tak chci chytat na prehrade chci poradit jaky navazce si mam navazat jak delako hazet a navnady davejte sem prosim obrazky a fotky dekuji :)
N alesek79 - ® Pá 29.10.2010 20:41:10
Drž se Broučku,jako Plzák! Zatloukat,zatloukat,zatloukat a když se na to přijde,tak zatloukat!!!
N drda - ® Pá 29.10.2010 18:39:10
Brouček >> jestli ono nakonec nebylo lepší kápnout božskou a uznat, že jsi se sekl.
N Ledňáček (Iceman) - ® Pá 29.10.2010 17:16:07
Brouček >> právě proto, že je to v sekci feeder tak to asi kaprařina a muškaření nebude, ne?
N Brouček - ® Pá 29.10.2010 11:24:38
DejF >> v otázce nic o feedru není takžeodpovídám na jeho otázku . je to jen v sekci feeder
N DejF - ® Pá 29.10.2010 10:16:46
Brouček >> jestli se Petinator nespletl, tak žádá radu o chytání na feeder ... :-))
N Brouček - ® Pá 29.10.2010 9:58:18
Halen >> já bych na tohle že kapři najedou na mělčinu, když se voda prohřeje nespoleha.l samozdřejmě se to může ale jen pokud ti nevyleze puchejř, pokud ne tak se horko těžko voda ohřeje a nedojde k takovímu rozdílu teplot aby to vylákalo rybu vyjet do mělčin, navíc co mě teď berou ryby tak hlavn z hloubky 4 metry a houb i kž svítí sluníčko z mělčiny to nebere
N Halen - ® Pá 29.10.2010 1:59:28
Pokud už je voda v hloubce pod 8°C, tak bych počkal na oteplení a šel na mělčinu.
N Brouček - ® Pá 29.10.2010 1:03:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
doporučuji lovit z hloubky i kdyžkaždá voda je jiná , mě se nejvíce osvedčilo zakrmit na hloubce 6 až 8m nejlépe na nějaký zlomu lavici ke kamenům musíš si najít echem a na vellký vodě určitě takové místo najdeš, potom bych rozkrmil na 2 x2 m koberec, prevážně pulkama a par celejma boilis dipoval bych jestě nejakám dipem osvědčila se mě zimní kombinace boiies Pit bull příchuť ryba a dip losos a jestě obal super fisch pitbull, nebo svestka dipovaná v scopex extra swett, a pak ještě boilies maso/korýš, s dipem black peper esencialní olej, a tito nadipované boilies přidám na pulky na PVA pásce k cele boilies na vlasu a záběry chodí, co jse týče montáže , háček velikost 6 a navazcovou šnůrku 0,12mm camou nebo green a normál na vlas nebo používám 360 montáž a bohatě to postačuje

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | feeder | techniky lovu ]

Co je nového - feeder + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniACE akce -30%

Připravili jsme pro vás akci na kompletní sortiment produktů Ace se slevou -25%

akce, rybareniSavage Gear 3D

Nově naskladněno! Gumové rybky Savage gear 3D. Velmi věrná imitace, která je vhodná na trolling i klasické vláčení.

Oznámení - feeder
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - feeder
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...