- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chodíte si občas zapytlačit?
Máte chuť a nebo dokonce příležitost si občas zapytlačit na chovném revíru? Já ano, ale preferuji chyť a pusť.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní
MÁTE CHUT SI OBČAS ZAPYTLAČIT NA CHOVNÝM
A) NE ZÁSADNĚ JSEM PROTI8%
B) JDU RÁD ALE RYBU PUSTÍM5%
C) JDU RÁD ALE S RYBOU DOMŮ4%
D) JDU RÁD PROTO ŽE JE TO ZDRAVÁ ZMĚNA3%
E) NECHODÍM A ANI NA TO NEMYSLÍM49%
F) RÁD JDU S I ZAVZPOMÍNAT NA KLUKOVSKÁ LÉTA.10%
G) JDU ALE NEPŘIZNAL BYCH TO3%
H) PYTLAČENÍ NESCHVALUJI17%
Od 22.10.2010 hlasovalo 231 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NIvo - Profil | So 23.10.2010 16:51:15
KOLIBŘIK >> dík, ale to opravdu. Ryby se dají chytat legálně , tak proč pytlačit. I při legitimním rybolovu člověk zažívá neopakovatelné zážitky. Synek se teší na každý záběr a očima tlačí splávek pod vodu. Nemyslím si, že by svůj zážitek mohl pytlačením ještě více umocnit.
NJitkagold - Profil | So 23.10.2010 16:50:53
KOLIBŘIK >> to co delas a jeste se k tomu hlasis verejne je hnus !!!!
Ty nemas na chleba,ze lezes do cizich reviru ?
Proc mazes prispevky ktere ti nejdou pod nos?
Na co jsi tedy zalozil tuhle otazku,kdyz to promazavas ?
Ty nemas na chleba,ze lezes do cizich reviru ?
Proc mazes prispevky ktere ti nejdou pod nos?
Na co jsi tedy zalozil tuhle otazku,kdyz to promazavas ?
NKOLIBŘIK - Profil | So 23.10.2010 16:46:24
Ivo >> To já si právě představit mohu.Klidně to kluka nauč a nestyd se.Alespon z něj bude pořádnej rybář.On si později vybere co mu bude nejbližší.Nic neobhajuji...jenom jsem napsal ...B.....
NIvo - Profil | So 23.10.2010 16:43:51
: vydrák >> to bych celkem rád, ale na soukromáky nejezdím a na svazovkách už nejsou ...:-)))))))
NIvo - Profil | So 23.10.2010 16:40:36
KOLIBŘIK >> Petře - budiž, snažíš se to obhájit. Ovšem jsi ve věku, kdy už bys měl znát obecné mantinely , ale na sentimentální nostalgii máš ještě hodně času.: - )))) .
Se synkem chodím občas k chovnému rybníku. Házíme rybám chleba a díváme se , jak mlaskají. To těší mne i synka. Ale nahodit mezi ty malé rybky vlasec z háčkem, to si fakt neumím představit.
Se synkem chodím občas k chovnému rybníku. Házíme rybám chleba a díváme se , jak mlaskají. To těší mne i synka. Ale nahodit mezi ty malé rybky vlasec z háčkem, to si fakt neumím představit.
NKOLIBŘIK - Profil | So 23.10.2010 16:39:55
MIPS >> Ma®ekB - 23.10.2010 16:37:01 >> Tak to jsem rád.Je to tím že tady nepochlebuju nahlas a každému.Ale to sem nepatří. Pokud nemáš slušnej zápis tak bud tak laskav a zdekuj se.
NKOLIBŘIK - Profil | So 23.10.2010 16:37:42
Ivo >> Jo tak to jsi napsal správně.Ale mě za ta léta nikdy nikdo ani neviděl ,natož aby mě nedej pánbůch chytnul.Na začátku píši otom že mám dva své revíry kam jedu na tohle mé divočení.Nejezdím po republice pytlačit.
NIvo - Profil | So 23.10.2010 16:34:33
MIPS >> Ma®ekB - 23.10.2010 16:24:53 >> taky jsem jako kluk chytal pstruhy v potoce, chodil sousedovi na hrušky a jezdil za vesnicí bez papírů na fichtlu. Tehdy to spravila tělesně ústní domluva. Už vidím, jak dneska někdo nařeže padesátiletému pytlákovi na zadek ...:-))))
NKOLIBŘIK - Profil | So 23.10.2010 16:32:18
drda >> Už jsem své vyznání napsal.Napsal jsem to ale jak to cítím .JÁ....Samozřejmě jsem počítal i stím že budu trnem v oku.Ale i to patří ke svému názoru.Proto že kritika staví.Nehledě na to že čím jsi starší tím se někdy stáváš v některých životních zážitcích opět dítětem.Já si chci rybařiny užít ze všech stran a tak jí mám rozmanitou snažím se aby byla pořád s nějakým novým nábojem.Aby mne nepřestala naplnovat.Navíc jsem i menší rebel.
Ndrda - Profil | So 23.10.2010 16:26:28
KOLIBŘIK >> neboj, toho jsem si nemohl nevšimnout, ale co to pytlačení v tvém věku, Kolibříku?
NMa®ekB - Profil | So 23.10.2010 16:24:53
Ivo >> Tomu se řiká demence...a lidi si myslí jakej je to humornej spasitel Kolibřík...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










