- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčák s měkou špičkou
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
SIOLA - Profil | Pá 27.1.2012 21:05:02
dokáže prosím někdo porovnat tento proutek s Cortez Light Perch ?
Udajně by měl být ještě jemnější.
Corteze znám, ale Mikado jsem ještě v ruce neměl.
------
MIKADO SENSEI NEEDLE UL SPIN 210/7g
http://www.splavek.cz/zbozi/399-navijk-daiwa-r-nessa-black.html
Azeal - Profil | St 18.1.2012 23:08:02
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 23:04:54
rozhodne za ty penize stoji za vyzkoušení
Azeal - Profil | St 18.1.2012 23:03:32
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 22:51:43
ale chvejivka mi jako super na smacky neprijde
Heretique - Profil | St 18.1.2012 14:37:33
Fatálně.
Už jsem ho viděl i tak používat.
CHaP - Profil | St 18.1.2012 13:19:02
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 12:09:56
tak to abych nedopadl jako ty :-D
SIOLA - Profil | St 18.1.2012 11:15:34
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 11:11:55
SIOLA - Profil | St 18.1.2012 11:04:10
S ULX 1,8m chytám i 6hod v kuse a bolej mě jen nohy.
Taky mi to vrtá hlavou, co je špatně, pže protuek jinak designové i akcí super.
Měl jsem na něm i 300vku navi, tzn vyvážením to nebude.
Asi si koupim gumověj kroužek na posilování zápěstí ....:-)
Ledňáček (Iceman) - Profil | St 18.1.2012 9:44:12
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 9:30:21
gratulaace
Ledňáček (Iceman) - Profil | St 18.1.2012 9:28:35
Tiny má jednu výhodu, že to není extra tenkostěný prut s vyhnaným uhlíkem, což se sice projevuje na hmotnosti, ale zase je docela odolný vůči horšímu zacházení (teda kromě špice).
Vyvážit reelem docela jde a pak fakt nemám ten problém, že bych se s ním při vedení gumy pral :-)
Mimochodem, na silvestra jsem s ním konečně uhnal jedno céčko :-)
Ledňáček (Iceman) - Profil | St 18.1.2012 9:23:10
http://obchod.mikado.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1_21_141_145&products_id=872
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 9:20:42
Ledňáček (Iceman) - Profil | St 18.1.2012 9:18:25
Ale tak to má být, každému sedne něco jiného, proto kupovat prut dle doporučení po netu je stále sázka na černého koně :-)
Pstruh27 - Profil | St 18.1.2012 8:59:44
Lauri - Profil | St 18.1.2012 7:26:50
SIOLA - Profil | St 18.1.2012 0:49:52
Kde to žije - dravci
4:21Úhoří sezona 2012 10519
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













