- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co si myslíte o tomto navijáku Shimano Baitrunner 2500 DL FA.
Je tento naviják opravdu vhodný na použití s feedrem? Nebo prostě Bait na feeder nepatří?http://www.fishing-feeder.cz/cs/mdl/info/shimano-baitruner-2500-dl-fa
A) Zbytečnost.9%
B) Dobrá volba při chytání větších ryb.55%
C) Bait na feeder vžádném případě nepatří.9%
D) Přední brzda.13%
E) Zadní brzda.1%
F) bojová brzda.11%
Od 14.8.2010 hlasovalo 137 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NMartinbati - Profil | Pá 11.1.2013 11:40:13
k tomu baitu, osobne ho pozivam, mam rad pohodu, prepnem to a som volny, lepsie ako sekat s rukou na cievke, ci ist sa vycikat a potom bezat za prutom do vody.. bojovku som nepouzival, ale jeden znamy sa stazuje ze je lepsi bait, ma dva rozne navijaky, ze to nemusi furt nastavovat atd.. ako vravim je to o zvyku. ale k brzde, zdolavacia je urcite lepsia predna, to je fakt!
teraz mam Dragon Maxima FR1035i a som maximalne spokojny, brzda neporovnatlene lepsia, navijaky idu po sezone ako hodinky, vralo odporucam..
Ndraveček - Profil | Po 7.1.2013 12:17:54
NTT_Mirec - Profil | Ne 6.1.2013 21:33:50
Ntucnak11 - Profil | St 21.11.2012 7:12:34
Nrybomil - Profil | Út 20.11.2012 20:57:13
Na to abych nepřišel vo klacek nemusím nutně mít bait, jsou jiný způsoby, Fenclovkou počínaje, takže za těch cca 9 let feedru jsem tam bait ještě nedal, ale bojovku na starým Shitmanu co na feedru dosluhuje mám a používám, hlavně kvůlivá tomu, že nechci pořizovat jinej rolák, dokud tento funguje. Na násaďáky do 60ti postačí, o větší kaproprasata neusiluju.
Celkově nejsem baittovej nadšenec. 2500 je podle mě na feeder málo, ať si kdo chce co chce říká, ať si Shitmano mamka slzu utírá, mě nedostanou :-(
Ndosec - Profil | Út 20.11.2012 20:53:47
NCarpper - Profil | Út 20.11.2012 20:40:18
"naplavenina" snad néééé
NFOUSATEJ HAT - Profil | Út 20.11.2012 20:38:03
Ndosec - Profil | Út 20.11.2012 20:31:00
NCarpper - Profil | Út 20.11.2012 20:15:21
NHOK - Profil | Út 20.11.2012 20:00:54
Ntucnak11 - Profil | Út 20.11.2012 8:37:15
Nráky - Profil | Po 19.11.2012 6:38:49
Ndukina - Profil | Ne 18.11.2012 23:09:24
Ndosec - Profil | Ne 18.11.2012 10:08:40
Tak jak si stojí tento naviják,vyskytli se nějaké problémy,nebo šlape bezproblémově?
Je to lepší volba než např. Tica sportera 3007 ,nebo toto Okuma trio baitfeeder (kterou jsem ještě neviděl)http://vmfshop.inshop.cz/navijaky/okumatriobaitfeederbf%5B1950%5D
NGRUPA - Profil | Po 6.9.2010 18:29:35
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Po 6.9.2010 18:25:42
NMilhauz - Profil | So 28.8.2010 12:58:17
Npelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Pá 27.8.2010 21:36:48
Osobně mám Ticu s bojovkou a to už asi 6 let a pořád šlape jak hodinky!
NRRRPePPER - Profil | Čt 26.8.2010 21:35:29
NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 24.8.2010 19:38:53
Až chcípnou Okumy jdu do něj.
NJarda Š. - Profil | Čt 19.8.2010 16:01:08
N: vydrák - Profil | Čt 19.8.2010 15:52:28
6000 je podle mne přehnané,ale pokud ti to vyhovuje,je to max.v pořádku.Petrův zdar
NMéďa cl - Profil | Čt 19.8.2010 14:21:49
NShu-lin - Profil | Čt 19.8.2010 14:06:20
N: vydrák - Profil | St 18.8.2010 18:15:54
NBoloň - Profil | St 18.8.2010 17:57:39
NBoloň - Profil | St 18.8.2010 17:51:13
tak to vypadá,že si bait pořídím na feeder jen mi velikost4000 co tady někdo radí příjde trochu zbytečně velká , no ale je to taky názor.
NRRRPePPER - Profil | Út 17.8.2010 19:43:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAďo - Profil | Út 17.8.2010 19:36:46
http://www.foxint.com/catalogues-products.php?lang=e&product=2270&catalogue=2§ion=112
NAďo - Profil | Út 17.8.2010 19:33:16
http://www.foxint.com/catalogues-products.php?lang=e&product=2270&catalogue=2§ion=112
Nyvana - Profil | Út 17.8.2010 18:59:29
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:53:41
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Út 17.8.2010 18:49:48
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:48:48
Nyvana - Profil | Út 17.8.2010 18:45:20
Nyvana - Profil | Út 17.8.2010 18:41:28
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:38:27
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:37:23
Nyvana - Profil | Út 17.8.2010 18:36:47
N: vydrák - Profil | Út 17.8.2010 18:35:54
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:30:07
N: vydrák - Profil | Út 17.8.2010 18:28:03
NRytíř - Profil | Út 17.8.2010 18:21:35
NZajda - Profil | Út 17.8.2010 16:57:03
N: vydrák - Profil | Út 17.8.2010 16:14:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Povím Vám jednu příhodu,která se mě nedávno stala:Před 10dny si takhle sedím pod deštníkem u vody.Pršelo,zima jak v říjnu,prostě nevlídno.Za 3 hod.nebyl jediný záběr.Sedím,mysl otupělou a zírám na pruty-do vody,na pruty-do vody.
Najednou šup a feeder ve vteřině v říčce a po proudu pryč.Stojím,hubu dokořán a feeder se vzdaluje.Prvotní překvapení pominulo,co teď.Rychle svlíknout do naha a jen v ponožkách už jsem pronásledoval feeder.Zhruba po 15-20m jsem ho dohonil,stoupnu si-voda po krk.
Začnu zdolávat a zdálo se mi,že by to mohla být slušná ryba.Ryba krouží okolo mě,přitáhnu jí tak na 3 metry a plavu zpět.
Když jsem doplaval na své místo,nemohl jsem vylezt nahoru-břeh byl příliš strmý.No,po chvilce se mi podařilo a vyškrábal jsem se ven.
Vypadal jsem něco jako Jožin z bažin.Mokrej,špinavej,prochladlej a nahej.Měl mě někdo vidět,jistojistě mě zabásli do blázince.
Trochu jsem se přioblékl a přitahuju rybu-už se mi nezdála tak velká.Přitáhnu,podeberu a v podběráku se mrská kapřík cca 40-45cm.Prut odložím a při oblíkání slibuju kaprovi pomstu-jen počkej šmejde,tohle zaplatíš životem.
Doobléknu se,doupravím okolí a najednou je mi chudáka kapříka líto.No a protože jsem od kosti dobrák,kapříka jsem pustil zpět k mamince.
Domů jsem přijel jak prase ale bohatší o jednu zkušenost:koupím si baitruner na feeder.Petrův zdar
Nmurphyy - Profil | Ne 15.8.2010 16:46:16
NEssekr - Profil | Ne 15.8.2010 16:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRosťááák - Profil | Ne 15.8.2010 16:10:15
Nafjee - Profil | Ne 15.8.2010 15:41:45
NGeorgino - Profil | Ne 15.8.2010 15:38:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda Š. - Profil | Ne 15.8.2010 13:01:57
Kde to žije - feeder
5:45NPickermánia-ultra light fishing 49141
SoNFeederařina na řece 64404
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













