- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Váš ideální Rybařský obchod
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLauri - Profil | Pá 2.4.2010 9:33:58
NStanislav Uhlíř - Profil | Pá 2.4.2010 9:33:12
NStanislav Uhlíř - Profil | Pá 2.4.2010 9:31:50
NStanislav Uhlíř - Profil | Pá 2.4.2010 9:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak nemám rád neurvalé vnucování zboží což se mi stalo v Budějovicích kdy mi prodávající nabízel Halibut pelety jako výhodnou koupi a když jsem po několikáté řek že tyto nechci a nepovažuji právě od tohoto výrobce za kvalitní,tak se ke mně začali chovat jako bych tam vůbec nebyl a když jsem si vybral co jsem chtěl, tak jsem dostal vše zpět v podobě dlouhého čekání při placení.Víckrát mně tam už nikdo neviděl.
Ncuchak - Profil | Pá 2.4.2010 9:21:22
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 2.4.2010 9:16:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
- predavaci su mili, ochotni, usmievavi a radi poradia. (nie vsak dotieravi) _Na toto treba predavacov skolit._
- v pripade ze tovar namam na predajne/sklade snazim sa ziskat zakaznika a to tym ze bezim do druhej predajne tovar zakupit, resp. tovar zozenieme nie je problem nechajte na seba kontakt zajtra vam zavolame (a aj fakt zavolaju, nie o pol roka)
- zakaznikov si aktivne ziskavame serioznostou
- na zakaznikou nesijeme boudy, zakaznici nie su jeb***i.
- zlava 5 az 10% z cenikovej ceny ak sa zakaznik o nu zaujima je bezna
- detaily, ak kupim navi. za 3 litre, predavajuci da zakaznikovi mali darcek wobler, rotacku, a pod ..
- sirsi sortiment je plus
- pri nakupoch cez internet, ak tovar nemam momentalne na sklade kontaktujem zakaznika hned mailom A telefonicky a davam mu vediet kedy bude jeho tovar priblizne na ceste, nenechavam ho cakat bez infa !! Taktiez ho kontaktujem hned ak tovar zasielam postou, ze uz je tovar na ceste.
- pri nakupoch cez internet neuctujem 100 korun postovne za hovadiny typu 2 rotacky a 4 obratliky.
NLauri - Profil | Pá 2.4.2010 8:54:35
Jinak můj oblíbený obchod je Zico v Hradci Králové, většinou tam seženu to co potřebuju.
A můj neoblíbený obchod je také v Hradci (nebudu jmenovat), na první pohled to vypadá že tam mají spoustu věcí,ale když si chcete něčím novým udělat radost, tak zjistíte, že nemáte čím, protože tam mají takové (pro mě) podřadné značky.
Nrybomil - Profil | Čt 1.4.2010 10:38:10
Samo ideální pro prodej bude ten " můj " ehop. Snad se jeho zřízení před odchodem do důchodu dožiju a jako důchodce se v něm vyžiju ?
Zatím musím ještě pár let máknout a k tomu úspěšně prodat pár parcel :-)
Btw: A když se to náhodou nezdaří, založím důchodcovskej " byznys " pro přežití na psím žrádle : §(
NPafka - Profil | St 31.3.2010 18:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Prodavač by měl vždy být schopen konkrétní zboží pro mě objednat (!!!), miluju nakupování v e-shopech ;-) ale poštovné za každou pitomost je zbytečné a také není možnost si zboží "osahat", když je mi vhodně předvedeno v kamenném obchodě, neřeším až tak cenu... "miloval" bych prodejce, který by, v případě, že bych měl zájem o něco, co např. běžně neberou, otevřel přede mnou Google a našel kde to mají a objednal to... sice nevydělá balík na tomto jednom kusu, ale může mít jistotu, že získal 100% věrného zákazníka... a proto říkám: "Ideální rybářský obchod pro mě osobně znamená ochotný a schopný prodavač... a chování k zákazníkovi."
NZlejšek - Profil | St 31.3.2010 18:42:33
Ngama - Profil | St 31.3.2010 18:34:06
NLadiis - Profil | St 31.3.2010 18:25:50
NSven - Profil | St 31.3.2010 18:22:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nedávno jsem navštívil v Jičíně kamenný obchod s rybářskýmí potřebami Párysův ráj http://www.parys.cz/.
Opravdu krásný, dobře zavedený obchod, který můžeme Jičínským jen závidět. Vstřícný a přátelský obchodník, který se vyzná a má co nabídnout. I když jsem nakoupil jen drobnosti, na jeho chování se nic nezměnilo a dokonce se se mnou podělil o háčky od Colmicu z vlastních zásob, které ani neměl v nabídce. Stejně přátelsky se choval i k ostatním zákazníkům a co mě velmi překvapilo, odradil zájemce od nákupu podběráku od Mivardi s poukázáním na jeho prachbídnou, samorozpadající se konstrukci a nabídl kvalitní ve stejné cenové hladině. Tak to klobouk dolů. To by se u nás stát nemohlo :-(((
Takže při každé další návštěvě tohoto krásného města si nenechám ujít příležitost a jistě tam opět zajdu :-)))
NZlejšek - Profil | St 31.3.2010 18:15:31
NRytíř - Profil | St 31.3.2010 18:02:38
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










