- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Komentáře + známkování
Nedá mi to, abych se vás nezeptal na váš názor. Hrozně mně rozčilují komentáře tipu : Nádhera za 1, Super za 1 jinak to ani nejde a podobně. Někteří členové skoro ani jiné komentáře nepoužívají, připadá mi to, že se jenom honí za poděkováním, aby stoupali v žebříčku. Myslím že komentář je o úplně něčem jiném a co jsem dal, nebo nedal za známku, nemusím ani zveřejňovat, vyplyne to z toho co jsem napsal. Já osobně i když jedničku dám, tak to většinou do komentáře nepíšu, připadal bych si jako když škemrám o poděkování. Určitě záleží předně na kvalitě komentáře a né napsat, nádhera za jedna a čekat jestli z toho něco bude. Tak nevím jak vy, ale já mám z těchto tipů komentářů kopřivku.
Autor diskuse: Morlor - Profil , 25.3.2010 všeobecné - ostatní
Zveřejňujete své známkování v komentáři ?
A) Ano, vždy14%
B) Ano, občas10%
C) Zřídka kdy7%
D) Většinou ne24%
E) Zásadně ne45%
Od 25.3.2010 hlasovalo 29 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NNetipa - Profil | Čt 25.3.2010 12:53:15
Celý se to tady rozpadá. Admini převzali moc a vyšoupli MM s Romanem na vejminek (do stánku na BVV) a sami to tady ovládli. Udělují karty, poděkování a mažou profily jak se jim zlíbí
Nkakr - Profil | Čt 25.3.2010 12:52:50
Morlor >>
Vždyť jsi si dal poděkování sám sobě.......a to se počítá.
Vždyť jsi si dal poděkování sám sobě.......a to se počítá.
NToony - Profil | Čt 25.3.2010 12:51:20
pepa-č >> Ale povedenej. Chudak byl z toho nejakej zdesenej :D ...
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 25.3.2010 12:49:00
Morlor >> to je cierna magia praktikovana samanmi daleko v juho americkej dzungli
NMorlor - Profil | Čt 25.3.2010 12:47:58
Tak teď tomu fakt nerozumim, jak mi může pepe-č dát poděkování, když tuhle diskusi vedu já. Vysvětlí mi to někdo ?
NRváč - Profil | Čt 25.3.2010 12:42:37
Presne tak, delam to jen kvuli podekovani, protoze kdyz mi roste aura tak to ze me dela lepsiho cloveka:-D
Myslim si ze autora urcite potesi jakykoliv kladny komentar. Takze lepsi napsat super za 1 nez nic.
Na mrku mi vadi spis zbytecny otazky - treba jako tahle.
Dostanu podekovani?? prosiiim prosiiim, moc bych ho chtel at popolezu nahoru:-D
Myslim si ze autora urcite potesi jakykoliv kladny komentar. Takze lepsi napsat super za 1 nez nic.
Na mrku mi vadi spis zbytecny otazky - treba jako tahle.
Dostanu podekovani?? prosiiim prosiiim, moc bych ho chtel at popolezu nahoru:-D
NMorlor - Profil | Čt 25.3.2010 12:40:03
Poděkování se v této diskusi udělovat nebude, ze zištných důvodů, :-))
NSven - Profil | Čt 25.3.2010 12:33:34
Kopřivka je prevít. Hlavně to neškrábat :-))) Konečně se našel někdo, kdo se nebojí říci pochlebovačům pravdu přímo do očí.
ps. poděkováníčko by nebylo ? :-)))
ps. poděkováníčko by nebylo ? :-)))
NNetipa - Profil | Čt 25.3.2010 12:28:15
pepa-č >> To mě mrzí, že jsi to napsal první. Chtěl jsem napsat to samý.
Jinak tak nějak nechápu o co ti jde a proč tě to tak irituje
Jinak tak nějak nechápu o co ti jde a proč tě to tak irituje
NUD163 - Profil | Čt 25.3.2010 12:25:48
Morlor - >> Super za 1, to se ti povedlo. ;o)))
Myslím, že sis takovýto komentář právě přímo vykoledoval, ale mně osobně se to taky nelíbí. Ale že by tohle byla ta správná cesta za poděkováním, resp. za vyšší aurou? Já bych řekl, že právě takových komentářů si nikdo valně nevšímá.
Myslím, že sis takovýto komentář právě přímo vykoledoval, ale mně osobně se to taky nelíbí. Ale že by tohle byla ta správná cesta za poděkováním, resp. za vyšší aurou? Já bych řekl, že právě takových komentářů si nikdo valně nevšímá.
NMartin... - Profil | Čt 25.3.2010 12:24:27
další super zbytečná diskuze, která vyvolá jen hádky :o))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












