Penn Slammer/Spinfisher - tazsia privlac

Skusenosti +/- oboch, dakujem.
Autor diskuse: callimero - Profil , 21.3.2010 dravci - náčiní, doplňky

NFraF - Profil | Út 10.4.2012 12:54:11

Také u mě to vzbuzuje vzpomínky na Roen a rybářské začátky,ale brzdu mají výbornou.Spinfisher je kolovrátek s různými vůlemi.Jsem rád,že už ho nemám.Slammer znám 360 a ten mi připadá na těžkou vláčku malý. Já mám tedy Shimana....Slammer si skoro všichni chválí,ale ta podoba s navijáky Tokoz.

    Nsumcen 2 - Profil | Út 10.4.2012 0:59:46

    Zkoušel jsem s ním točit letos na výstavě v Letňanech a chodem mě připomínal Stabil IV. z 60 tých let.

      NPYTLAKS - Profil | Po 9.4.2012 22:33:57

      chlapi máte někdo zkušenost se slamerem 560?kámoš chce naviják jak na sumce,tak na kapry na vyvážku s použitím silonu 0,30-35,jak ukládá silon,jestli dobře nebo blbě,je to držák i při stahování těžších olov z dálky?

        NLosfedos - Profil | St 7.3.2012 18:28:33

        Holátko >> rád bych dal info ,ale mám pouze 360

          NHolátko - Profil | St 7.3.2012 15:05:20

          Zdravim,
          mohl bych se prosim zeptat, jaky je prumer civky navijaku Penn slammer 460 a 560?
          Predem dekuji za odpoved.

            NHolátko - Profil | Pá 2.3.2012 10:01:59

            diky za odpoved. A nema nekdo tu 460 a 560 ku?

              NFuldík - Profil | St 29.2.2012 21:27:57

              Holátko >> 360-ka 48 mm

                NHolátko - Profil | St 29.2.2012 20:23:09

                To nikdo nemate doma šupleru? :-)

                  NHolátko - Profil | St 29.2.2012 12:29:08

                  Muze mi prosim nekdo napsat jaky je prumer civky navijaku Slammer 360, 460 a 560?
                  Dekuji

                    Nmscarp - Profil | Po 13.2.2012 20:36:11

                    Lukas89 >> Značka je Spectra která dělá i Power Pro takže by to mělo být snad ok,ale neměl jsem ještě možnost vyzkoušet

                      NKolis - Profil | Po 13.2.2012 19:39:50

                      BuBu99 >> Už zas? o)

                        NBery. - Profil | Po 13.2.2012 19:38:58

                        Pitrs84 >> Ta 260 má malou cívku,vem 360.

                          NPitrs84 - Profil | Po 13.2.2012 19:25:45

                            NLosfedos - Profil | Po 13.2.2012 19:04:56

                            Pitrs84 >> nebo je možnost Slammer 260 zaleží na délce prutu....

                              NBuBu99 - Profil | Po 13.2.2012 19:02:38

                              taky mám Slamera a šel bych do něj i když Spinfishery chci koupit v té nej velikosti na sumcařinu

                                NLosfedos - Profil | Po 13.2.2012 19:00:30

                                Pitrs84 >> jasná páka....

                                  NPitrs84 - Profil | Po 13.2.2012 18:41:00

                                  Losfedos >> Taky jsem na něho koukal....ale příjde mi až moc velkej. Na nejmenší model od slammeru, co jsem našel Penn Slammer 360-se vejde 240m/0,30 mm což odpovídá 150m/0,25pletenky od WFT....Já chci vláčet s 0,15mm od berkley na 19 kg, což mi příjde dostačující a tenhle mi je kapacitou bližší...Teda, aspoň doufám...Uvidím co napíše Lauri =)

                                    NLukas89 - Profil | Po 13.2.2012 18:40:09

                                    mscarp >> Tak to je masakr.. A byla to nějaká známá značka nebo no-name..? U toho no-name bychse nedivil, kdyby byl shodný s nějakou známou značkou.. :-)

                                      Nmscarp - Profil | Po 13.2.2012 18:33:55

                                      Zatím jsem si přes Ebay objednával šňůry přímo z Hong Kongu a 500metrů vyšlo na 420kč vč.dopravy!!! Tak se dá očekávat jiná cenová sféra :D

                                        NLukas89 - Profil | Po 13.2.2012 18:29:39

                                        mscarp >> Ahoj, tak to pak dej vědět, jaká je cena rybařiny tam, sem docela zvědavej, dyž se u nich vyrábí většina věcí, tak jesli to tam budou i kupčit.. :-)