Penn Slammer/Spinfisher - tazsia privlac

Skusenosti +/- oboch, dakujem.
Autor diskuse: callimero - Profil , 21.3.2010 dravci - náčiní, doplňky

NMikšík- jen jednou - Profil | Po 10.1.2011 21:54:35

Hardyman >> já ho mám made in china
mám se psychicky připravit na.....? :(

nezbývá než doufat, že made in je jenom text :)

    Ngrizzly72 - Profil | Po 10.1.2011 21:52:55

    Hardyman >> ani tam volat nebudu, je to nad moje možnosti :-(

      NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:51:17

      grizzly72 >> Já vím když to byla novinka tak cena v obchodě byla 6990.-kč To bylo před deseti lety....Zkus tam zavolat a když bude na nožičce nálepka China tak ruce pryč od navijáku. Když USA jdi do něj.....

        NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:47:37

        grizzly72 >> A ten převod, ostatní značky mohou jenom závidět, šnekový převod jako víno....nesmrtelný naviják.

          Ngrizzly72 - Profil | Po 10.1.2011 21:46:23

          Hardyman >> http://www.rybarske-centrum.cz/rybarske-potreby/nav​ijaky-smekaci-penn/penn-slammer-260.html
          tak nevim jestli tady mají američana - ale cena je fakt strašidelná :-)

            NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:44:19

            grizzly72 >> Je to také Američan...

              NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:42:59

              grizzly72 >> Těžko někde seženeš originál, tady je ještě jeden model. Pstruhový lehký Penn Spinfisher 714Z ultra sport.

                NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:39:35

                saxana >> Tady je technické schéma bohužel je velice drobně vytištěno.

                  Ngrizzly72 - Profil | Po 10.1.2011 21:38:58

                  Hardyman >> to je přesně ten problém, co teď řešim, koupit číňana a nebo ne. Ty US verze už se těžko shání :-((

                    Nsaxana - Profil | Po 10.1.2011 21:22:26

                    Hardyman >> môžeš odfotiť schemu ? moc ma to zaujíme a asi nielen mňa

                      NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:21:53

                      grizzly72 >> Made in USA

                        NHardyman - Profil | Po 10.1.2011 21:19:49

                        grizzly72 >> Vlastním PENN SLAMMER 260 je to skvělý naviják, který vydrží bez úhony dlouhá léta. Bohužel, ale musí být vyroben v USA pokud je z Chiny jde do háje hodně rychle. Model, který byl vyroben v USA stával podle modelu okolo 6000.-kč a nyní z Chiny 1900.-kč

                          Ngrizzly72 - Profil | Po 10.1.2011 20:55:21

                          tak to tu zkusim oživit, jsou nějaké nové zkušenosti ?

                            Nesoxboy - Profil | Po 5.4.2010 15:46:10

                            hele ale todle je plasťák nebo se pletu

                              Ndavid.kalbac - Profil | Po 5.4.2010 9:32:30

                              Lauri >> stojej min,proto ze co kupujete je z ciny,ja si chci objednat jeste ty co byly vyrobeny v USA ale bajtruner.....

                                Ndavid.kalbac - Profil | Po 5.4.2010 9:29:29

                                callimero - >> sam ho ne nemam,ale chci rict,ze co jsem cet tak samá chvala....nebudu ho srovnavat s jinejma znackama,nebo ti doporucovat jinej podle me je hlavne tezkej.....pisu z mobu....tak nevim presne udaje.....dale si myslim,ze je spís na lod,ze ze brehu jsou lepsi s rychlobrzdou.....ale kdyz si ho koupis,rozhodne neudelas chybu spis naopak...

                                  Ncallimero - Profil | Po 5.4.2010 0:01:26

                                  dakujem, idem do toho na italiu si zriadim jeden na privlac uvidime co po tom tyzdni povie :D

                                    Nšeptal - Profil | Čt 25.3.2010 9:31:33

                                    Jednoduchý bytelný plně funkční navijáky. Kdo upřednostňuje životnost před šustotem bezpočtu ložisek, ten si tyhle kousky rychle oblíbí.

                                      NLauri - Profil | Čt 25.3.2010 8:21:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      callimero - >> Zdar mám dva Spinfishery jeden o velikosti 450 ten v pohodě odchytal čtrnáctidenní vláčku v Norsku + minulou sezonu v čechách, šlape stále stejně. Teď jsem si pořídil ještě ssg 430 a s tím hodlám chytat v Norsku letos+ samožřejmě na vláčku u nás. Chod nemají jako stradic nebo twin power od shimana,ale když na něj zapřáhneš parník, tak ho taky vytáhneš :))
                                      Jsou to držáci.
                                      Jeden jsem si nechal přivézt s usa a druhý si koupil v MRKáckém bazaru. Zatím co dnes se dají sehnat za 15 stovek,tak ještě před rokem stáky u Adlera v Dobrušce 4 500kč.

                                        NLučman - Profil | St 24.3.2010 0:06:44

                                        Taky si ho chcu kupovat.Prej vydrží skoro všechno.Penn Slammer 260 má menší kapacitu cívky a na ty naše vody to bohatě stačí.Po mě je to asi jasná volba.Ještě uvidím co bude v Brně na veletrhu.