Feeder Z-force nebo Alivio?

jaký prut je podle vás lepší.....nějaké zkušenosti??
Sema Z-force feeder VS. Shimano Alvio BX feeder
Autor diskuse: Cíba jR. - Profil , 21.2.2010 feeder - náčiní, doplňky

an-old-fuddy-duddy - Profil | So 27.2.2010 18:13:49

MarxKarl >> protože já se taky vždycky dívám, kde je to levnější, i když je to jen v řádu pár korun:)))

    MarxKarl - Profil | So 27.2.2010 16:22:52

    Lálos >> an-old-fuddy-duddy >> dalsi kdo mi kapl do noty - jak jsi poznal ze jsem starej škrt a beru nejlevnejsi? :)) kazdopadne diky

      an-old-fuddy-duddy - Profil | Pá 26.2.2010 23:27:21

      MarxKarl >> tady ji máš ještě o 21 Kč levnější:))))

      http://www.erybarstvi.cz/http-www-erybarstvi-cz-ka​​tegorie-1-1-/alivio-bx-feeder

        MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 19:45:11

        henry7 >> skvely - diky...tu jednicku si obednam

          henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 19:40:21

          MarxKarl >> no vidis a uz je tu mas.ja vedel ze nekde budou.

            MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 19:07:01

            henry7 >> kazdopadne diky - zkusim se na to jeste zeptat nekde v prodejne, ale kdyby sis nahodou vzpomel dej vedet - dik

              henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 18:57:54

              MarxKarl >> tak bohuzel nenasel.na netu jsem to taky hledal ale marne.kurna kdybych si vzpomnel kdo to sem daval.

                MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 18:53:43

                zkus...ted to prohanim seznamem a nemuzu nic najit, dik...

                  henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 18:50:30

                  MarxKarl >> je to tak.nekdo tu kdysi daval odkaz.mam ho nekde napsanej skusim se mrknout.

                    MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 18:45:37

                    henry7 >> ja mel zato ze nakejch 550..kouknu na to jeste na netu - ale jestli je to tak jak rikas, zainvestuju do jednicky....

                      henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 18:40:52

                      a cena spicek na alivio je 290kc coz neni tak strasny.spicky jsou dost kvalitni hned tak se nezlomi.

                        henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 18:33:51

                        MarxKarl >> jj tu 3 jsem taky moc neviuzil.stou 2 jsem chytal i na stojaku a slo to.ale obcas to chtelo mekkci.jinak s prutem jsem byl spokojen.v pomeru cena/kvalita.

                          MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 18:23:52

                          henry7 >> ale jo - na reku je to koser - na labi nebo vltave si na to ztezovat nemuzu, ale spis ta trojka je pro me malo vyuzita - byt tam jednicka na stojaka, mel bych k tomu klacku minimum vyhrad :)

                            henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 18:16:47

                            ta 2oz je na reku tak akorat.

                              MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 18:11:45

                              Tomino555 >> ha - ja k nemu zadnou stredni nedostal - jen dve - 2oz a 3oz...

                                Tomino555 - Profil | Pá 26.2.2010 18:06:52

                                MarxKarl >> já sem nikdy špičky nedokupoval mám pořád ty první a nejvíc požívam tu střední.Za ty prachy super proutek :)

                                  MarxKarl - Profil | Pá 26.2.2010 18:02:43

                                  Tomino555 >> celkem souhlas..akorat bych k nemu vic vyuzil 1oz spicku, misto te trojkove ktera je ve standartni vybave - a kdyz vezmes ze nova shimano stoji pres petikilo, dostavas se s celkovou investici do klacku zas nekam jinam a muzes vybrat neco jinyho

                                    Tomino555 - Profil | Pá 26.2.2010 17:49:40

                                    Mám feeder alivio medium už asi 5 let a nemám důvod ho měnit.Nikdy mě nezklamal mám na něj slušný ryby a pár pořádnejch vázek :D

                                      henry7 - Profil | Pá 26.2.2010 17:39:29

                                      Juraj >> ja vim :-)

                                        Juraj - Profil | Čt 25.2.2010 19:33:50

                                        henry7 >> Ty jsi vtipálek.

                                          Kasty - Profil | Čt 25.2.2010 19:30:48

                                          prodavac ma procentualni provizi, takze co je drazsi, je lepsi (aspon teda pro nej, kdyz to proda...:-))

                                            henry7 - Profil | Čt 25.2.2010 18:57:36

                                            prodavač ma:
                                            a) pravdu
                                            b) prece by nekomu neprodal takovou sracku jako je sema.