Lepší naviják na UL

Ahoj, podobných otázek jsem moc nenašel. Sháním navi na UL vláčku. Zatím pár jedinců vybráno, ale můžou být i další ... Strop ceny je kolem 3500, speciální požadavky nemám, jen ukládání vlasce, chod, brzda ...
Autor diskuse: perch2 - Profil , 24.10.2009 dravci - nástrahy, návnady

Zatím vedou:

A) Shimano Stradic 2500 FB28%

B) Ryobi Zauber 200010%

C) Spro Blue Arc 20003%

D) Daiwa Exceler Plus 20006%

E) Spro Red Arc 200021%

F) Shimano Stradic GTM 2500 RB4%

G) Shimano Technium Mgs 1500 F28%

Od 24.10.2009 hlasovalo 205 čtenářů.

NMartinmtb - Profil | Ne 25.10.2009 0:43:33

Ahoj. Pokud chceš nakoupit rozumně tak vem red arc. Za cenu cca 2000,- má podle mě z tohoto seznamu nejlepší poměr cena/výkon (a je i dobře hodnocen v anketě). Mám ho cca půl roku a maximální spokojenost , vše šlape jako hodinky.Občas se sice píše že se vlasec motá pod matici , ale mě a žádnému mému známému (mimo jiné taky jsou max. spokojeni) se toto nestalo . Mám i technium (taky max. spokojenost) a jediný rozdíl je v tom že je o 1.000,- dražší... Red arc používám na prutu Mikado silver eagle s gramáží do 10g s 0.12 vlascem..

    Nschiwa - Profil | Ne 25.10.2009 0:09:17

    Mám už čtvrtý kousek Zaubera vel 20 a 30 a musím říct,že motají pletenku a brzda nefunguje tak jak má.Je to naviják pro nenáročné vláčkaře,chytat se s tím dá,ale žádnej luxus to není.Vlastním i daiwu a u ní podobné problémy nemám.

      Nskwor - Profil | So 24.10.2009 22:37:38

      perch2 >> Když zapátráš, tak to Shi na fotce od Slivera ještě seženeš. Právě za těch 3500,-

      Ad arc: 4 roky stará dvacítka bez sebemenšího problému. Rok stará třicítka občas motá.

        NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 21:31:46

        sliver - samolibý vůl >> sliver >> V pořádku...rozumíme si. Zrovna to Super X mi drží úplně neskutečným způsobem. Myslím, že níže uvedené značky by se mi dávno rozsypaly.

          Nafjee - Profil | So 24.10.2009 21:19:28

          :D:D:D Dělám si srandu ... Tohle je 100g olovo a to by asi dohromady s prutem do 12g nešlo :o) --

            Ndoktor.fiSh - Profil | So 24.10.2009 21:19:01

            na ul mám stradica fb, spokojnosť ako s chodom, tak aj s brzdou. Mínus len 2x zlomený cvrček na cievke...

              Nsliver - Profil | So 24.10.2009 21:17:27

              Piskořík >> jaké podlézání ? Máme stejné oblíbence a voni vykurvence. Červené.

                NRybkin - Profil | So 24.10.2009 21:16:50

                afjee >> Nechápu proč když tam máš to kladivo máš na smáčkovi hlavičku a ne háček

                  NeXecutor - Profil | So 24.10.2009 21:16:28

                  afjee >> nebo nejaky cerny sbiro ? :D

                    NeXecutor - Profil | So 24.10.2009 21:16:12

                    afjee >> to co je z olovo ? 8-o :D

                      Nsliver - Profil | So 24.10.2009 21:15:31

                      afjee >> ti pudou po tom olovu, toho smáčka ani neuvidí. To má 30 g ? Za takým olovem ho ani nedohoní.

                        Nafjee - Profil | So 24.10.2009 21:13:00

                        Jak se chytá na smáčky?Zítra to chci jít zkusit :o)

                          Nkubah - Profil | So 24.10.2009 21:12:59

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> :-))
                          Už jsem pro nové navijáčky udělal místo. Z domu šel Zauber 30 a 2 Blue Arcy 30.
                          S těmi jsem se napřed nechtěl loučit, měl jsem je dloho a odvedli vynikající práci...
                          Všechny už jsou u kámoše.

                            Nperch2 - Profil | So 24.10.2009 21:12:13

                            rotor, klička, dle mého názoru stačí tak 5 ale dobrejch na základ to stačí..navijáky kolem 16 ložísek podle mě sou skoro až zbytečný do, ale záleží co to je za ložiska..

                              NPiscicapus - Profil | So 24.10.2009 21:04:05

                              perch2 >> ta věc je normální kladka a výrobci vymýšlí spoustu blbin, jen aby tě oblbli a zkasírovali.
                              Neměl bys číst reklamní žvásty o speciálních systémech, a pokud ano, tak je brát s velililikánskou rezervou. Prostě se řiď vlastním rozumem.

                              A co ložiska? Kolik by jich měl podle tebe mít naviják vhodný na přívlač? Ale vynech to v kladce, kde je pro většinu uživatelů k hovínku...

                                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 24.10.2009 21:01:24

                                kubah >> kdyby ti jeden nesedl dej vědět :-) Mám zájem.

                                  NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 21:01:15

                                  sliver - samolibý vůl >> sliver >> Velmi rád s tebou souhlasím...nechci se chvástat a tobě podlézat ale myslím, že z nás mluví zkušenosti...;o)

                                    Nkubah - Profil | So 24.10.2009 21:00:36

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Já bral větší, 30tky

                                      Nsliver - Profil | So 24.10.2009 20:58:53

                                      Piskořík >> sou to jelita.

                                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 24.10.2009 20:57:59

                                        kubah >> jakou velikost jsi bral?

                                          Červené karty: MR.Stick smeju se!