- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
nej ..nástraha candáty na přívlač
chtěl bych se zeptat jakou nástrahu používáte na lov candátu přívlačí , rotačky ,plandavky, kopýtka velikost a zbarvení jestli máte foto tak děkuji
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 12.10.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
62x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njambo - Profil | Pá 1.1.2010 20:12:09
kopr69 >> Děkuji a ahoj někdy někde u vody, třeba na štěrku .
Nkopr69 - Profil | Pá 1.1.2010 20:09:57
jambo >> No sice nevim co myslis ale to je jedno.A jestli ho znas osobne tak uz sis o tom cloveku obrazek udelal sam a jestli ne nebudu ti rikat co je to zac protoze na to nemam zaludek.
Ano mame tu i vetsi vydry ale to jsou stare struktury jako duchodci nebo takovi co meni ryby za pivo atd.Kdyz jsem se do rybariny poustel abych neco udelal jak pro rybare tak i pro ryby tak jsem myslel ze az tihle rybari-duchodci vymrou ze bude lip ale omyl.Uz i mladsi rybari se naucili od techto starsich to ze ryba patri na panev a ne do vody.No jak rikas-vse dle RŘ.
Taktez ti preji i vsem ostatnim do Noveho roku hodne stesti,lasky,zdravi a hlavne spoustu krasnych ulovku.
Ano mame tu i vetsi vydry ale to jsou stare struktury jako duchodci nebo takovi co meni ryby za pivo atd.Kdyz jsem se do rybariny poustel abych neco udelal jak pro rybare tak i pro ryby tak jsem myslel ze az tihle rybari-duchodci vymrou ze bude lip ale omyl.Uz i mladsi rybari se naucili od techto starsich to ze ryba patri na panev a ne do vody.No jak rikas-vse dle RŘ.
Taktez ti preji i vsem ostatnim do Noveho roku hodne stesti,lasky,zdravi a hlavne spoustu krasnych ulovku.
Njambo - Profil | Pá 1.1.2010 19:10:55
kopr69 >> Ahoj, no co naděláš, každý tu dává nejevo něco . Někdo náčiní,ryby - úlovky, někdo obojí ,někdo svoje znalosti, někdo tu má jen arognci a svoje "mistroství". Znám ho, klidně se tu a rád pochválí svojíma úlovkama, tak jako mnoho ostatních. Mnozí tady ani u vody nemají způsoby žádné, chápeš co myslím. A co jsem četl na vaší ryb.nástěnce tak tam máte mnohem moc větší "rybo vydry " :-)) Však všechno dle RŘ , no Morava je bohatá .Do Nového roku Ti přeju zdraví,štěstí a hezkou rybařinu Petrův Zdar !
Nkopr69 - Profil | Pá 1.1.2010 18:25:45
jambo >> To vis ze prijdou i ty ostatni,protoze kdo toho cloveka zna tak ten si napise sve nebo aspon si o nem mysli to svoje.Jako ja.Znam ho uz nekolik let ale prekvapi me kazdym rokem kdyz delam po sezone sumare ulovku a kouknu do toho jeho kolik je mozne za rok pozabijet ryb.
Je pravda ze ten clovek neco umi (klobouk dolu) ale proc to davat najevo takovym zpusobem?
Je pravda ze ten clovek neco umi (klobouk dolu) ale proc to davat najevo takovym zpusobem?
NNebster - Profil | Pá 1.1.2010 17:47:09
Walleye >> No krasa fakt klobuk dole krasne ryby :)...co za naradie pouzivas?predpokladam ze su z rieky?este raz pekne
Nostroretkapr - Profil | Pá 1.1.2010 17:14:53
chytam jen na gumy nebo twistry.hlavicky davam asi 7 az 8 g do proudy o hodne tesi.
twistry-8az11cm,cervene,fluo-zelene,bile
kopyta-7az12 cm ,bile,zelene,modre
jak kdy chce to hodne skouset na kazde vode jine ale jestli chytas ve dne chce to najit nejhlubsi mista me hodne osvecili pristavyste na rekach. .Jestli chytas na hloubce tezke na strahy jasli na melcine lehke hlavicky nabo malo potapive voblery.fotky candat na cerveneho twistra 11cm a stiky na nej sli taky.fotky focene z mobile nic moc kvalita
twistry-8az11cm,cervene,fluo-zelene,bile
kopyta-7az12 cm ,bile,zelene,modre
jak kdy chce to hodne skouset na kazde vode jine ale jestli chytas ve dne chce to najit nejhlubsi mista me hodne osvecili pristavyste na rekach. .Jestli chytas na hloubce tezke na strahy jasli na melcine lehke hlavicky nabo malo potapive voblery.fotky candat na cerveneho twistra 11cm a stiky na nej sli taky.fotky focene z mobile nic moc kvalita
Nrybomil - Profil | Pá 1.1.2010 16:51:05
Nej candátolovka ? To bych taky rád věděl. Já candáty nechytám. Jen candátíčky, nejvíce ty pidi....
NZindys - Profil | Pá 1.1.2010 16:28:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tomčaaa >> ahoj, bracha rika, ze nejlepsi sou asi vlaceny mrtvy rybky....vlacet je to prej dobry hodne pomalu u dna
NWalleye - Profil | Pá 1.1.2010 15:47:49
jambo >> Ahoj Mirku.Vím a počítám s tím... to je v rybařině i v životě normální.
Njambo - Profil | Pá 1.1.2010 15:38:51
Walleye >> Ahoj, nejdříve budou ty obdivné a pochvalné, pak přijdou ty ostatní ... :-)
NRytíř - Profil | Pá 1.1.2010 15:04:26
Walleye >> hmmm,tak takovehle me oblibene ryby už jsem neviděl po hromade dlouho ,naposled asi před dvěma roky alo to sem měl 2 sedmdesatky,toto vypada větši.
Njanzo - Profil | Pá 1.1.2010 14:54:56
Walleye >> To sú naozaj nádherné fotky. Špičkové náradie a krásne zubáče. Pre mňa je to naozaj krásny pohľad. Díky moc
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.





















