- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
nej ..nástraha candáty na přívlač
chtěl bych se zeptat jakou nástrahu používáte na lov candátu přívlačí , rotačky ,plandavky, kopýtka velikost a zbarvení jestli máte foto tak děkuji
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 12.10.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
62x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nsliver - Profil | Út 19.1.2010 15:18:00
Bachy >> zas neumíš číst a přeskakuješ písmenka, hňupe.
Koguty jsou na vertikální přívlač, nejlíp 15 m +. Tučňák chodí na Bečvu a ty na Moravici. Tam, kde je vody po kolena, používají se jiné koguty. Loví se s tím jinak, než myslíš.
Jenže ty mudruješ na základě jedné fotky a na to já seru.
Koguty jsou na vertikální přívlač, nejlíp 15 m +. Tučňák chodí na Bečvu a ty na Moravici. Tam, kde je vody po kolena, používají se jiné koguty. Loví se s tím jinak, než myslíš.
Jenže ty mudruješ na základě jedné fotky a na to já seru.
NBachy - Profil | Út 19.1.2010 15:07:41
sliver - samolibý vůl >> sliver >> Od toho tu máme přece tebe, tedy prozradíš nám prosím kogutové tajemství chodu? Jenom nám prosím neříkej že v ČR na to nemáme podmínky. :o))
NLauri - Profil | Út 19.1.2010 15:00:04
tucnak11 >> s těmi woby tu už někde bylo i video. Chodí perfektně, ale myslím že cene byla vyšší než obvykle
Nsliver - Profil | Út 19.1.2010 14:57:44
Bachy >> to je jenom tím, že nevíš, jak kogut pracuje, kde se a jak hlavně používá a jaké má výhody a neví to asi ani tučňák, který na to v životě nechytal, protože nemá kde.
NSethy - Profil | Út 19.1.2010 14:36:28
Bachy >> Bych se bál, že ten drátek povoli, ale vyzkoušim to a uvidime:)
NBachy - Profil | Út 19.1.2010 14:31:46
Sethy >> S těžištěm dělám všelijaké kousky, tohle je normálně drátkem uchycené v očku. Kupodivu to jde i přivázat. :o)
NSethy - Profil | Út 19.1.2010 14:18:02
Bachy >> Jo tak:) a tu dáš normálně na vlasec před nástrahu, nebo jak ji tam upevňuješ?
NBachy - Profil | Út 19.1.2010 13:29:19
tucnak11 >> Já mám radši plovoucí strýmry. Nepotřebuju k tomu olůvko s očkem ani trojháček a chodí to stejně, možná i líp bo to nelehá na stranu. Když se mi zasekne kulička mezi šutrama tak ji tahem stáhnu a nepříjdu o strýmra. Taky mám radši marabu než kohouta, je mnohem ohebnější, pak samo oko, lesklý matroš a hrot háčku posunutý víc dozadu. Taky mám rád nástrahy které maj určitý viditelný objem, to se mi třeba nelíbí ani na mnoha muškařských a vláčkařských strýmrech, co ve vodě vypadaj jak tažená tkanička. Když nad tím tak přemýšlím, koguta bych nechtěl ani zadarmo. :o)
NBachy - Profil | Út 19.1.2010 10:27:02
tucnak11 >> Zdá se mi jako by to moc chodit nemělo. Jinač koguty se mi nelíbí, jednak bych rval každým hodem a když bych nerval, tupil bych hroty. Stejná nástraha se dá uvázat i líp.
NKaso - Profil | Po 18.1.2010 23:39:08
Walleye - altered ... >> Walleye >> Ale pred pár rokmi som mal 1.na zubiky 2dielny nils 8cm. Ale už nepouzivam moc tieto malé voby.
NWalleye - Profil | Po 18.1.2010 21:16:39
Kaso >> Přiznám se,že tento model jsem nikdy neměl.Mimo oblíbence H13 SD ještě H13 SFC ale ten zajímal ve většině případech hlavně štičky... Kromě favoritů(H13SD a CDJ 11RH) ještě stojí za řeč Nils Master invincible 8 a 12cm modely v barvě č.15; 46; a 90. Z gumových nástrah je to hlavně kopyto zn. Mans 8 cm v barvě slonové kosti a přilepenýma 3D očima.
NKaso - Profil | Po 18.1.2010 20:36:03
Pre mna je jednotka Rapala HUSKY 13cm RH. Ale aj Nilsi mám velmi rád.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
















