- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Úlovky na wobler Rapala Skitter Pop
Ahoj, rád bych skouknul vaše úlovky na tento wobler. Díky
Autor diskuse: matty18 - Profil , 7.8.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Npavel68 - Profil | Pá 22.10.2010 18:56:37
šťovíček >> Víš chlapče - takhle si tu ostruhy nevysloužíš,spíš naopak.Pamatuju tady tunu stejně se vyjadřujících vemen a do jednoho jsou už za plotem ...
Takže připaž,vydechni a zamysli se ...
Takže připaž,vydechni a zamysli se ...
NUncle FIDO - Profil | Pá 22.10.2010 18:48:34
pavel68 >> řečeno absolutně přesně..:) té mladé generaci chybí pokora,ale kurevsky:)
Nšťovíček - Profil | Pá 22.10.2010 18:40:15
pavel68 >> to žem se ho označil za ubožáka podle mě není drzé
Npavel68 - Profil | Pá 22.10.2010 18:37:36
šťovíček >> Dle toho,jak se tu vyjadřuješ.Evidentně si pleteš odvahu s drzostí ...
Nšťovíček - Profil | Pá 22.10.2010 18:36:20
: vydrák >> na velkého rybáře si nehraju což o někom říkám že to neumí? Jen mě tu tak uraží georgino :-(
N: vydrák - Profil | Pá 22.10.2010 18:31:46
šťovíček >> Koukám,že už si zase hraješ na velkýho rybáře!!
Chybí ti chlapče pokora.A úcta ke starším.Tak se chytni za nos a dej pokoj.Ber to jako radu od staršího!!Děkuju
Chybí ti chlapče pokora.A úcta ke starším.Tak se chytni za nos a dej pokoj.Ber to jako radu od staršího!!Děkuju
Nšťovíček - Profil | Pá 22.10.2010 18:05:49
Sethy >> když někdo něco myslí ako prděl dá dycky smajla a to každý :-)
NSethy - Profil | Pá 22.10.2010 18:04:46
šťovíček >> ja jsem třeba do ML nedal fotku nikdy a nehodlám na tom něco měnit...
To že si dělal srandu a tys to evidentně nepochopil už neřeším:)
To že si dělal srandu a tys to evidentně nepochopil už neřeším:)
Nšťovíček - Profil | Pá 22.10.2010 17:42:45
Sethy >> v muj lov a obecně ve fotkách má poslední rybu v červnu nemám potřebu projíždět další diskuze apod. ale je svým chovaním prostě ubožák
NSethy - Profil | Pá 22.10.2010 17:40:27
šťovíček >> nechci ti do toho kecat, ale kde jsi přišel na ten pul rok bez fotky?
http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=1655&action=pictemp
a i kdyby, myslíš, že sem každý cpe fotky všeho co chytí?
http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=1655&action=pictemp
a i kdyby, myslíš, že sem každý cpe fotky všeho co chytí?
Nšťovíček - Profil | Pá 22.10.2010 17:35:12
Georgino >> nemusím :-) to bys měl ty i na ty tvé roky :-)skoro pul roku bez fotky svědčí o tom že nijaký mistr nejsi tak radši nic neříkej ty volšová ruko holt ti to asi moc nejde tak si vybijíš svou zlost na někom kdo chytá o 17 let min než ty.. a prvně se nauč psát slovo volšový neexistuje ubožáku :-)
NGeorgino - Profil | Pá 22.10.2010 16:51:50
šťovíček >> Dojdi za tatínkem a hezky ho popros, ať ti dá pořádně přes hubu, potřeboval bys to jako sůl
Nšťovíček - Profil | Čt 21.10.2010 21:36:55
cormoraan >> proč někdy se holt nedaří já to beru v klidu zítra du zas :-) ale pan georgino je velký rybář víš co dycky chytne rybu :-)
Ncormoraan - Profil | Čt 21.10.2010 21:35:32
šťovíček >> Jestli nekecáš, tak jsi měl z p*dele kliku. Snad tě dnešní neúspěch neodradí, zdar..
Nšťovíček - Profil | Čt 21.10.2010 21:27:46
Georgino >> chlape prosím tě pomlč ty mistře rybáři klaním se už před tebou ty vole xD xD xD
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14050
NÚhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














