- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí vesta ...
Předveďtě svoji vestu a doporučte ji ostatním
Autor diskuse: KubasMan - Profil , 3.8.2009 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
placew - Profil | Út 4.8.2009 19:54:00
ivanv 25,59 >> ivanv >> kupil som ked som bol vo fishing-marte v polsku. Stala 135zl, a teda pri vtedajsom kurze to bolo 32.30E Velkost, co ma dost prekvapilo, je M, mozno by sa hodilo aj L, ale to nemali. M bola vyborna prazdna, ked som ju napratal, tak mi je tak akurat, este bude aj na jesenne vlacenie, ale v zime ju uz asi neobleciem :D
ivanv - Profil | Út 4.8.2009 19:49:20
placew >> vyzera celkom dobre. kde a za co si ju kupil? aka velkost?
z-boy - Profil | Út 4.8.2009 19:48:26
placew >> je tam pár odlišnstí ale sou si dost podobné jinak ještě sou pěkné vesty od simms ale na to nemám příjmy http://rybarske-potreby.monfish.com/rybarske-vesty-muskarske-7.html
placew - Profil | Út 4.8.2009 19:22:19
ivanv 25,59 >> ivanv >> to je z popisu vyrobcu:
Brodiaca vesta je urobena z nahusto tkanej latky ktora je excelentne vodu odpudzujuca. (uz viem preco prekladatelom nemoze byt kazdy - rozumiet je jedna vec, dat to do spisovnej slovenciny tak, aby to nevyzeralo ako vyrok mentalne postihnuteho je ina)
Brodiaca vesta je urobena z nahusto tkanej latky ktora je excelentne vodu odpudzujuca. (uz viem preco prekladatelom nemoze byt kazdy - rozumiet je jedna vec, dat to do spisovnej slovenciny tak, aby to nevyzeralo ako vyrok mentalne postihnuteho je ina)
placew - Profil | Út 4.8.2009 18:50:20
ivanv 25,59 >> ivanv >> no, daiwa asi nie:
The wading waistcoat is made form a tightly woven fabric that has excellent water repellent qualities.
The wading waistcoat is made form a tightly woven fabric that has excellent water repellent qualities.
placew - Profil | Út 4.8.2009 18:41:09
z-boy >> ako pozeram, tak snowbee je kopia ten daiwy www - teda, alebo ta daiwa je kopia :D Vrecka takmer presne sedia :) Mozem tu dat fotku tej svojej ako je napratana...
EDIT> akurat stoji polovicu toho co snowbee
EDIT> akurat stoji polovicu toho co snowbee
KubasMan - Profil | Út 4.8.2009 18:17:23
Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Jjj pravda XD ... ale já ji mam akorát Lidlu za 150,-Kč :-)
z-boy - Profil | Út 4.8.2009 18:17:12
já sice žádnou vláčecí vestu nemám ale strašně se mi líbí tahle http://www.hobby-g.cz/385-Obleceni-a-obuv-Vesty/932-Vesta-Snowbee-XS-PRO-velikost-XL.html?page=1&back=view tohle je podle mě úplná pohádka možná si příští rok udělám radost
X - Rap - Profil | Út 4.8.2009 18:06:27
Fabis >> Kolik tě stála? Já jsem si tuhle nedávno totiž koupil v penny marketu za 99 kč :D
Foďas - Profil | Út 4.8.2009 17:32:26
A co říkáte na Fishpondy? Taky sháním nějakou vestu a pořád nemůžu najít to pravé ořechové...
placew - Profil | Út 4.8.2009 16:56:27
Ja mam daiwa wilderness waistcoats kratku a som s nou maximalne spokojny. Vrecak vela, kvalitne usita, myslene aj na detaily.
kodl46 - Profil | Út 4.8.2009 16:39:50
poldeci >> v době kdy jsem ji kupoval, cca před dvěma roky, tak obvykle stála kolem 2000,-Kč, tu co mám jsem našel na nějakém e-shopu, jako poslední kousek v mé velikosti, tak proto ta cena
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33408
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107172
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Privlac s multiplikatorom31598
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Rare woblery - Rapala14053
Lodě a jejich úprava1035
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...















