- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí vesta ...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Čt 9.12.2010 22:27:25
Ale švihák v ní tedy nejsem.....sem holt vyrost :-)
Npaia - Profil | Čt 9.12.2010 22:10:51
NNoLimit - Profil | Čt 9.12.2010 21:51:21
Nholomek - Profil | Čt 9.12.2010 21:45:41
NNoLimit - Profil | Čt 9.12.2010 21:42:41
NŠumichrást - Profil | Čt 9.12.2010 21:32:28
Nkura11 - Profil | Čt 9.12.2010 17:13:25
NŠumichrást - Profil | Čt 9.12.2010 17:04:28
http://www.rsp-fishing.cz/scripts/zbozi.php?num_all=72&POCETMAX=56&Trideni=VahaProOddeleni%20DESC,JmenoZbozi&KID=75
Asi si na novou sezonu pořídím jednu XXXL přes oblečení. Ceny jsou velmi příznivé.
NŠumichrást - Profil | Čt 9.12.2010 17:01:53
NŠumichrást - Profil | Čt 9.12.2010 17:00:07
Nnovas32 - Profil | Čt 9.12.2010 16:05:16
Nkoubic - Profil | Čt 9.12.2010 15:52:33
Jen za poloviční peníze,tohle je masakr s tou přemrštěnou cenou
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 9.12.2010 15:20:20
ale ta tvá se mi taky líbí, jen si nejsem jistej jestli bych ji zcela upotřebil
NSla - Profil | Čt 9.12.2010 15:13:37
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 15:05:09
Nkoubic - Profil | Čt 9.12.2010 14:51:37
Ale tak dala by se sehnat i v UK
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 14:30:54
Co ti vyjde?
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 14:24:52
Nkoubic - Profil | Čt 9.12.2010 13:35:35
Je fakt pěkná,ale v ČR jí neseženeš. Ty kapsy na zádech bych upotřebil,lepší než se tahat s batohem
NSwobi - Profil | Čt 9.12.2010 13:06:20
Jinak ty gumy dole nejsou na stahování, ale na zasunutí prutu - na hrudníku je pak sucháč kam chytíš blank - moc to nepoužívám.
Nrybomil - Profil | Čt 9.12.2010 12:58:57
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 12:47:54
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 12:45:41
NJarda Š. - Profil | Čt 9.12.2010 12:17:02
NJarda Š. - Profil | Čt 9.12.2010 12:08:37
NSkulalukS - Profil | Čt 9.12.2010 11:52:34
z vlatní zkušenosti musím říct, že dělají věci nadmíru kvalitní.
NSwobi - Profil | Čt 9.12.2010 11:40:10
Nkoubic - Profil | Čt 9.12.2010 11:25:06
Nrybomil - Profil | Čt 9.12.2010 11:20:14
Nrybomil - Profil | Čt 9.12.2010 10:45:54
Je to čínský, nebo není ? Podle mě joo, jinak by cena nevyšla ?
Nkebabzrout - Profil | St 8.12.2010 18:45:55
NVINCENZO - Profil | Ne 25.7.2010 23:20:34
NProchyCR - Profil | Ne 25.7.2010 17:40:36
NGroove - Profil | Ne 25.7.2010 11:33:09
NDavid Bek - Profil | Ne 25.7.2010 11:28:01
NGroove - Profil | Ne 25.7.2010 11:20:27
NDavid Bek - Profil | Ne 25.7.2010 11:12:02
NGroove - Profil | Ne 25.7.2010 11:02:59
Díky
NDavid Bek - Profil | Ne 25.7.2010 9:12:05
NDavid Bek - Profil | Ne 25.7.2010 9:09:38
NMachino - Profil | So 24.7.2010 22:10:03
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:51:57
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:49:53
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:42:54
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:41:02
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:37:22
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:28:17
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:25:14
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:21:55
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:20:06
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:16:43
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:14:16
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:06:16
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 21:04:38
NMachino - Profil | So 24.7.2010 21:00:40
NMachino - Profil | So 24.7.2010 20:54:49
NWalleye - Profil | So 24.7.2010 20:51:42
NMachino - Profil | So 24.7.2010 20:50:18
NMachino - Profil | So 24.7.2010 20:49:15
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33407
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NKayakfishing a kajakorybaření20682
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
Kde to žije - dravci
21:06NBurza na přívlačové nástrahy 33411
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64















