- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaká montáž?Sestava háčků?
Zdravím jakou sestavu háčků by jste kolegové doporučili při nastražení kapra na trhačku. Kapr velikostně cca 42cm. Díky všem
Autor diskuse: Neznaboh:-D - Profil , 28.7.2009 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 13:53:48
Lion >> Mám nachystanou 440g od bubeníka zvukovka. Olovo bych měl dát tak 200g že? A jednohák,aby byl nosný? velikost tak 8/0,že? jak to myslíš s tím rozestupem u navázání? když chci kapra 42cm ? takže zajistit izolačkou jo?
NLion - Profil | Út 28.7.2009 13:49:08
Neznaboh:-D >> Ahoj jeslti chceš chytat na kaču tak tam na toho kapra dej zvukovou káču.K ty montáži mužeš dát bud tři trojháky,ale velký nebo já osobně bych dal jeden větší jednohák a dva trojháky,navaž si to přesně tak daleko od sebe jak chceš mít velkeho kapra,aby odstup mezi háčkama neby moc velkej.A hačky zajisti,kapr je děsnej divoch uvidíš sám:-))
NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 13:01:47
Neznaboh:-D >> nevim prěsně jake maji pruměry ja mam asi okolo 25cm a stou tyčkou jsem to měl snadny,tu někdo vytrh ze sumcove kačeny a ja ji sebral u břehu a jestli seženeš, tak te koule se neboj ještě větši.
Nmexik - Profil | Út 28.7.2009 12:01:47
Neznaboh:-D >> kolega rytíř to napsal dobře..a měl by jsi to za pár korun. Nebo bych použil klasickou bojku se dvěma plovákama..a ty ti kapra udrží určitě..;o)
NMichall - Profil | Út 28.7.2009 11:54:37
Neznaboh:-D >> já bych zvolil asi tento splavek a použil bych olovo minimalne 200 gramu http://www.musov.info/pevna-ks-440-p-4679
NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 11:50:30
looserKoO_ >> looserkoo >> no když nic neporadíš tak si svoje argumenty nechej... zdar
Nlooserkoo - Profil | Út 28.7.2009 11:48:54
Jak to tu čtu tak se na malé rybky nechystáte xD... kačka zachvilku půl kila xD ty vole to tam dej rovnou naky kopacak :p
Nmexik - Profil | Út 28.7.2009 11:18:43
Neznaboh:-D >> no já mám taky 250g kačenu..dávám na ní 100g olovo a karase cca. 25cm, a ten když zabere tak mi ji skoro potopí...takže si myslím že na tak velkého kapra je to sakra málo..;o)
NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 10:32:22
Rytíř >> ok díky pak dám vědět jak to dopadlo,ale pro tu kulu určo zajdu-pro jistotu:-D
NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 10:29:19
Neznaboh:-D >> no nevim,vyzkoušej ten kapr fakt maka fest a vlasec k trhačce dej aspon 0,25 nebo se te to bude při došponovani trhat.
NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 10:25:35
Rytíř >> no já mám 250g kačku,kdybych tam dal 100g olovo možná by to stačilo,měl jsem tam poměrně velkého karasa cca 35cm a v pohodě...
NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 10:23:01
Neznaboh:-D >> kaču jsme neměli,tak velkou tak jsme uřizly kus desky polystyrenu aby to ten kapr nepotopil ale kačenu kup tu největši co maj anebo pokud nechceš vyhazovat prachy za kačenu,tak v zahradnickych potřebach maji takove polyesterove koule ruzne velikosti,ta stoji par kaček akorat ji veprostřed provrtaš a osadiš tyčkou třeba o pruměru z nejakeho mavatka,nebo tyčky od lampionu,od stare vařečky atd.S těmi koulemi jsi se možna setkal v nějakym rybařskym obchode,maji v nich většinou napichane splavky,pokud se zeptaž tak ti řeknou odkad to maji jako mě.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...











