Jaká montáž?Sestava háčků?

Zdravím jakou sestavu háčků by jste kolegové doporučili při nastražení kapra na trhačku. Kapr velikostně cca 42cm. Díky všem
Autor diskuse: Neznaboh:-D - Profil , 28.7.2009 dravci - techniky lovu

NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 13:53:48

Lion >> Mám nachystanou 440g od bubeníka zvukovka. Olovo bych měl dát tak 200g že? A jednohák,aby byl nosný? velikost tak 8/0,že? jak to myslíš s tím rozestupem u navázání? když chci kapra 42cm ? takže zajistit izolačkou jo?

    NLion - Profil | Út 28.7.2009 13:49:08

    Neznaboh:-D >> Ahoj jeslti chceš chytat na kaču tak tam na toho kapra dej zvukovou káču.K ty montáži mužeš dát bud tři trojháky,ale velký nebo já osobně bych dal jeden větší jednohák a dva trojháky,navaž si to přesně tak daleko od sebe jak chceš mít velkeho kapra,aby odstup mezi háčkama neby moc velkej.A hačky zajisti,kapr je děsnej divoch uvidíš sám:-))

      NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 13:08:52

      Rytíř >> Ok díky

        NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 13:01:47

        Neznaboh:-D >> nevim prěsně jake maji pruměry ja mam asi okolo 25cm a stou tyčkou jsem to měl snadny,tu někdo vytrh ze sumcove kačeny a ja ji sebral u břehu a jestli seženeš, tak te koule se neboj ještě větši.

          NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 12:56:41

          Rytíř >> té polystyrénové koule...

            NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 12:54:47

            Neznaboh:-D >> ted nevim pruměr čeho mysliš.

              NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 12:46:24

              Rytíř >> a kolikatku průměr bys myslel koupit?

                Nmexik - Profil | Út 28.7.2009 12:01:47

                Neznaboh:-D >> kolega rytíř to napsal dobře..a měl by jsi to za pár korun. Nebo bych použil klasickou bojku se dvěma plovákama..a ty ti kapra udrží určitě..;o)

                  NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 11:56:07

                  Michall >> Takže myslíš ,že 440g bude stačit jo?

                    NMichall - Profil | Út 28.7.2009 11:54:37

                    Neznaboh:-D >> já bych zvolil asi tento splavek a použil bych olovo minimalne 200 gramu http://www.musov.info/pevna-ks-440-p-4679

                      NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 11:50:30

                      looserKoO_ >> looserkoo >> no když nic neporadíš tak si svoje argumenty nechej... zdar

                        Nlooserkoo - Profil | Út 28.7.2009 11:48:54

                        Jak to tu čtu tak se na malé rybky nechystáte xD... kačka zachvilku půl kila xD ty vole to tam dej rovnou naky kopacak :p

                          NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 11:25:44

                          mexik >> tak kolikatku káču myslíš dát?

                            Nmexik - Profil | Út 28.7.2009 11:18:43

                            Neznaboh:-D >> no já mám taky 250g kačenu..dávám na ní 100g olovo a karase cca. 25cm, a ten když zabere tak mi ji skoro potopí...takže si myslím že na tak velkého kapra je to sakra málo..;o)

                              NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 10:32:22

                              Rytíř >> ok díky pak dám vědět jak to dopadlo,ale pro tu kulu určo zajdu-pro jistotu:-D

                                NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 10:29:19

                                Neznaboh:-D >> no nevim,vyzkoušej ten kapr fakt maka fest a vlasec k trhačce dej aspon 0,25 nebo se te to bude při došponovani trhat.

                                  NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 10:25:35

                                  Rytíř >> no já mám 250g kačku,kdybych tam dal 100g olovo možná by to stačilo,měl jsem tam poměrně velkého karasa cca 35cm a v pohodě...

                                    NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 10:23:01

                                    Neznaboh:-D >> kaču jsme neměli,tak velkou tak jsme uřizly kus desky polystyrenu aby to ten kapr nepotopil ale kačenu kup tu největši co maj anebo pokud nechceš vyhazovat prachy za kačenu,tak v zahradnickych potřebach maji takove polyesterove koule ruzne velikosti,ta stoji par kaček akorat ji veprostřed provrtaš a osadiš tyčkou třeba o pruměru z nejakeho mavatka,nebo tyčky od lampionu,od stare vařečky atd.S těmi koulemi jsi se možna setkal v nějakym rybařskym obchode,maji v nich většinou napichane splavky,pokud se zeptaž tak ti řeknou odkad to maji jako mě.

                                      NNeznaboh:-D - Profil | Út 28.7.2009 10:15:31

                                      Rytíř >> čistě náhodou kolikatku jsi měl káču?

                                        NRytíř - Profil | Út 28.7.2009 10:10:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Neznaboh:-D >> Toto je přesně co potřebuješ a počitej aspon 200gr olovo na toho kapra,pěkně s tim cviči,když jsme tam měli s kamošem a měl 37cm.http://www.mrk.cz/montaze.php?id=89