- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Účinnost aromat na gumy
Jaké máte zkušenosti s poslilovači a aromaty na gumách?
Autor diskuse: KubasMan - Profil , 1.6.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJuraj - Profil | Po 1.6.2009 23:02:45
izzi ™ >> A vo tom to je. Akorát jediný "chod", který mi půjde je obyvatel Domažlic. :-)))
Nizzi ™ - Profil | Po 1.6.2009 22:59:41
Podle mě je důležitější chod než aroma. Správný chod dokáže dravce pořádně vyprovokovat k záběru.
Ndas - Profil | Po 1.6.2009 22:37:11
já mám super zkušenosti s potíráním rybky smradem.já potíral já chytal kámoš potřel chytal taky.na twistry to nedávám.lepší je na olejové bázi než na alkoholové.1 kapka se rozpyje na kruh v průměru 2 metrů a zůstává na hladině pokud nefouká.záleží asi naznačce.já měl na pstruhy od firmy top secret 0,5l a super.
NJuraj - Profil | Po 1.6.2009 22:20:08
Taky jsem s tím potíral od wobů přes střapce na rotně až po gumy. S ním nebo bez něj. Na přívlač mám volšový ruce, takže pro mě je tento způsob rybolovu podvod na dělnickou třídu. :-))) Přesto po té co se vždy zařeknu, že vláčák už nevezmu do ruky, mi to nedá a po týdnu zkouším přijít na to, v čem je kouzlo - zatím bezúspěšně. Dravce chytám s úspěchem na feeder na mrtvou rybku, kterou jsem zkoušel potírat, ale opět jsem žádný výraznější rozdíl nezaznamenal. Takže můj závěr je, že ušetřím 35 Kč a ještě k tomu nebudu já, ani vše ostatní smrdět jak bolavá noha.
NGroove - Profil | Po 1.6.2009 22:10:55
tucnak11 >> Jo určitě kouknu když mi to doporučuješ, příspěvky od tebe čtu hrozně rád =)) hned mam pak lepší náladu.
Ale nechám to až na zítra ráno musím brzo vstávat.
Ale nechám to až na zítra ráno musím brzo vstávat.
NGroove - Profil | Po 1.6.2009 21:38:41
tucnak11 >> šmatlal jisem 7 kilaku ve brodiakach aš mi se zapařyl vyfuk
tak tohle mě fakt dostalo a zasmát sem se potřeboval takže díky =]
Jinak k posilovačům na gumách nemám zkušenost žádnou, mam akorát posilovač na úhoře a smrdí to (asi jako většina posliovačů) hrozně, smrdí mi od toho celej kufřík s návazcema, asi se to nasáklo nějak do pletenky, takže nevim jeslti bych něco takovýho chtěl zanést i mezi svý vláčecí nástrahy.
tak tohle mě fakt dostalo a zasmát sem se potřeboval takže díky =]
Jinak k posilovačům na gumách nemám zkušenost žádnou, mam akorát posilovač na úhoře a smrdí to (asi jako většina posliovačů) hrozně, smrdí mi od toho celej kufřík s návazcema, asi se to nasáklo nějak do pletenky, takže nevim jeslti bych něco takovýho chtěl zanést i mezi svý vláčecí nástrahy.
N1kolda1 - Profil | Po 1.6.2009 21:32:04
Feedoros >> jo, jak chytaji zraloky.. dycky kybl krve a pak do toho nahazujou :)))
NFeedoros - Profil | Po 1.6.2009 21:21:27
1kolda1 >> tak tam to asi nemá cenu...leda mít 10litrů v kyblíku a lejt to z mostu:) ale na tu řeku to fakt asi nemá cenu a zvlášt když bude horně proudná!
NFeedoros - Profil | Po 1.6.2009 21:11:36
Já jsem na to chytal jen jednou na ty posilovače ale nechytil jsem nic...asi to chce když už tak vodit nástrahu v jedný "lajně" v pachový stopě toho dipu....ale nic mi to neříká
Ntucnak11 - Profil | Po 1.6.2009 21:04:33
Ja takovou zkušenost mam že jak si mi vylel ve vestě tak mě vykopli s autobusu bo mysleli že jisem se totalně posral a šmatlal jisem 7 kilaku ve brodiakach aš mi se zapařyl vyfuk.
NSwingrUl - Profil | Po 1.6.2009 20:57:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já si jednou kopil nějaké aroma přímo na candáty. Kamaráde kam se prděj zapomenuté žížaly v autě nebo neusušený vezírek. To byl smrad jak blázen. Jak to káplo na ruku, tak jsi to cítil ještě dva dny po tom. Mýdlo ani solvína nepomáhaly. To byl smrad, že se nástraze i vázky vyhýbaly. A na nástruhu jsem neměl ani záběr.
Nwildfish - Profil | Po 1.6.2009 20:42:54
je tyspišestrata času protože ji musite co chvilinanaše a nanašet znovu
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...













