NLutra - Profil | Út 26.5.2009 23:56:29
LuboO >> to jo, mám to v plánu, ale musím počkat do 16.6., páč jsem slušně vychovanej a ctím dobu hájení.
NLuboO - Profil | Út 26.5.2009 23:45:23
Lutra >> jasne, ze ho do vody hodim, dokonca ho predtym aj uviazem na snuru... A s tou Rapalou si nerob hlavu, slahni ju tam a tahaj, ono sa nieco zakvaci...
NLutra - Profil | Út 26.5.2009 23:41:23
LuboO >> Tak a to je právě chyba, háky vyměnit a hned jak to půjde, šup s ním do vody. Nemusí se až tak dávat pozor na vázky, protože lehko nabyl lehko pozbyl a tím může být úspěšný. Já ale na tu rapalu fakt nemám ruce. Jinak na voblery docela nachytám, ale to jr salmo a uncle daclink (asi to píšu blbě), ale tohle fakt nejde. Ale já věřím tomu, že to přijde a situace se obrátí a pak to bude mazec. Tak ať berou a ne roha.
Nkranex - Profil | Út 26.5.2009 18:48:12
izzi ™ >> s tym fosforovym sa po zotmeni musis motkat na rozhrani prudu a pobreznej tisiny ale ozaj len take prevalovanie z boka nabok...
Nizzi ™ - Profil | Út 26.5.2009 17:59:57
kranex >> ty jsem kupoval loni ke konci roku a vláčil jsem s nimi max. 10min. Některé woby jsem ještě ani nesmočil. Ta slunečnice nebo co to je stojí za howno, taky nic od ní nečekám, ale nikdy nevíš:))
NJK - Profil | Út 26.5.2009 14:32:34
na temu boxer a berkley: na rieky uplne super... hlavne male boxery s malou lopatkou - ich agresivny chod ma viackrat zachranil - najviac mi na to sli sumce.. a berkley detto - ale to uz je aj o zubacoch.. ale este raz - hovorim o tecucej vode..u mna najvacsi prepadak x-rapy a tail dancer....
Nkranex - Profil | Út 26.5.2009 1:41:16
izzi ™ >> tie co mas v druhom rade 5 pokope pouzivam s Paistom a Bodkacikom na krotenie zubacov,vo farbe biele brucho fosfor vrch...sa mi stalo zo tri razy ze na prvy hod tam bol 50-60 zubino....paradox,tu kovovogumenu slnecnicu mam tiez ale nic od nej necakam.....
NLuboO - Profil | Po 25.5.2009 23:36:31
Lutra >> tento rok na gulasovkach som si na zlost vsetkych okolosediacich perfektne zachytal (nejakych 15 kuskov, z toho 8 kaprov) a ako bonus som na mojom fleku rovno pod nohami nasiel wobler Balser, riadne hrdzave haky, inak vyzera v pohode, ale sialeny tvar aj farba, tak uz dopredu ho pasujem za neuspesny...:)))
NSanča - Profil | Po 25.5.2009 22:50:03
Thor >> Já vím, že je to legenda na štiky, ale mně prostě nefunguje. Jen zabírá místo v krabici. Jak říká Kranex. Každý nachytá a nemůže si vynachválit, já jsem z něho nešťastný. Je pravda, že mám takové divoké barvy. FT, SB nebo B(prostě modrý, ten odstín se už teď nedělá), pak jeden do fialova plastový s kuličkama(už taky není v nabídce) a jeden bílý s oranžovýma pruhama na zádech(taky už není v nabídce).
NLutra - Profil | Po 25.5.2009 22:47:57
LuboO >> vůbec ne a ani teď cítit není, jestli to vono nebude tím, že je pořádně vypranej, pokud se pamatuju, musel jsem dát nové háky, ty staré byly jeden rez, bůhví jak dlouho se louhoval, než jsem ho vytáhnul.
NLuboO - Profil | Po 25.5.2009 22:43:36
Lutra >> nesmrdel, ked si ho nasiel?
NLutra - Profil | Po 25.5.2009 22:39:35
poldeci >> no tak to mně nenapadlo, něco na tom bude, jste vy to na tom Slovensku ale vykuci, na co všechno nepřijdete.
NGeorgino - Profil | Po 25.5.2009 22:18:57
Mě vůbec woby od Berkley fungujou výborně :o)
Nizzi ™ - Profil | Po 25.5.2009 22:09:31
OG >> tak to nechápu mě zase naopak, Salmo u mě No.1, kde se hrabe Rapala, teď jsem si koupil jeden pop od Semy, tak uvidíme, třeba bude další kandidát
NOG - Profil | Po 25.5.2009 22:06:56
izzi ™ >> na druhou stranu, popy od Berkey mně fungují líp než Storm nebo Salmo.
Nizzi ™ - Profil | Po 25.5.2009 22:04:32
tak jak jsem psal 15 wobů a dvě žaby
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2009 22:00:29
Lutra >> lebo už je obžratý:))ani ty si nedáš po niekom obhryzenú klobásku
NLutra - Profil | Po 25.5.2009 21:56:52
Já mám jednoho nalezence od rapaly, asi HJ a když jsem ho našel, byl pěkně poznamenaný od zubů dravců a to zřejmě od několika, tak jsem si říkal jaká je to výhra. Já s ním vláčím už dvě sezony a zatím ani drb. Nasazuji ho docela pravidelně a snažím se, ale asi to bude opravdu rukama.
NTCorleone - Profil | Po 25.5.2009 21:47:30
izzi ™ >> to byla spíš náhoda. Mám ho už asi 3 roky a nikdy jsem mu moc šancí nedal. Až loni jsem ho tam ze zoufalství jednou poslal ...:-))
NUrbo - Profil | Po 25.5.2009 21:46:35
Můj propadák R. Original 9 GFR. Na to jak dlouho sem ho tahal tak jeden bolen , slabota. Ale přírodní 4cm Original není špatnej.Huskyho co mám taky dobrý( tmavě zelenej hrbet červená břicho).
Nizzi ™ - Profil | Po 25.5.2009 21:40:54
TCorleone >> tak to jsi machr já kromě pár halůzek a listí, vůbec nic :))
NSethy - Profil | Po 25.5.2009 21:39:24
OG >> muj problem je ten, ze vzdycky kdyz si vybiram woby, ktere vezmu k vode, tak na ty co nepouzivam vetsinou zapomenu:-)
NTCorleone - Profil | Po 25.5.2009 21:37:45
izzi ™ >> Tak zrovna jeden wobler od Berkleyho, co jsem nikdy moc nepoužíval, jsem minulý rok shledal jako výborného kamaráda tloušťů. Nechytil jsem na něj sice žádné 50+, ale pod 30cm jsem s ním také nešel...
NOG - Profil | Po 25.5.2009 21:37:16
Sethy >> WFS a SPRO šli vloni. I když ještě možná někde najdu pár dezertérů :-)
Nizzi ™ - Profil | Po 25.5.2009 21:36:32
OG >> jj, že já vůl raději nekoupil Salmo Pike, ty jsou moje nejúspěšnější spolu s popem Salmo
NSethy - Profil | Po 25.5.2009 21:32:18
OG >> tak tak, spolu s berkley tam pujdou i stary WFSka...at uz se jich konecne zbavim:)
NOG - Profil | Po 25.5.2009 21:29:39
izzi ™ >> woblery Berkley jsem letos přesunul do přední linie. Půjdou vždy první a do míst, kde je životnost woblera tak 3 náhozy.
Nizzi ™ - Profil | Po 25.5.2009 21:20:02
Mám asi 15 woblerů od fy. Berkley a ani howno, ještě letos jim dám šanci, jinak je pošlu do světa
NVsetinek - Profil | Po 25.5.2009 20:45:35
Georgino >> Salmo Boxer se loni projevil, aspoň teda u mě na Cidlině, jako super wobler na vytahovaní ze srabu. Když na nic jsem neudělal záběr, tak jsem nasadil červeného boxera a štika, dvě se hned ukázala.....max. spokojenost a u mě se posunul hodně nahoru.
Nsaxana - Profil | Po 25.5.2009 19:47:24
Hugo - vymením za SG :-)
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2009 19:40:20
pepa-č >> PepaČadek >> a si si istý že tu každý píšeme pravdu:)
NPepaČadek - Profil | Po 25.5.2009 19:38:39
Učit lidi chytat ryby není chytré. Mrk je promořen monitorovači.
Nsaxana - Profil | Po 25.5.2009 19:37:31
poldeco - SFC ani mne nefunguje, jedine FT a niečo málo GFR
Nindy - Profil | Po 25.5.2009 19:34:50
kranex: Countdown je výborný wobler na období podzim/zima - na pomalé úseky řek - tahat pomalu rovnoměrně nade dnem, na stojáku tahat velmi pomalu s mírným poškubáváním. CLNko je jedna z nejlepších barev.
Npoldeci - Profil | Po 25.5.2009 19:34:22
sfc od rapaly/konkrétne original f./ na túto farbu ani za boha neviem dostať dravca vraj dobrá farba v noci na zubáča-aj keď sa poondím vkuse naňho chytám iba kapre:))
Nkranex - Profil | Po 25.5.2009 19:05:42
colek >> mam jeden countdown vo farbe CLN a tiez ani tuk tukaty....
Nsaxana - Profil | Po 25.5.2009 18:16:00
napr. tu ospevovaný SSR vo farbe RFSH doposial som naň nič nechytil
Nkranex - Profil | Po 25.5.2009 17:51:54
Georgino >> nestras salmo boxer som si vcil kupil,a kery ti nechyta,ten s malou lopatkou alebo velkou...ze vraj su dobre do spenenej vody pod splav na sumce...
NDenny - Profil | Po 25.5.2009 17:50:23
Neuspesny wobler? Vlastne ani nevim,mam dost takovych u kterych jsem si myslel,ze na ne nic nechytim a byl jsem mile prekvapen,kde je dost ryb,da se chytat i na oloupanej kus klacku s trojhakem :-)))
Vetsinou si rikam,ze to neumim a jednou ta chvile,kdy na ten kus dreva nebo plastu neco hupne jeste prijde :-)))
NPlumley27 - Profil | Po 25.5.2009 17:47:03
Mám doma wobler podomácku vyrobený. Hřbet modré barvy a spodek bílý, chybý ale jedna podstatná věc- ta přední lopatka.
NŘízek 28,37 - Profil | Po 25.5.2009 17:42:06
tech je:-)), za vsechny musim vyzdvihnout salmo pike nekolika provedeni, takove krasne woblery to sou a nula, nula, nula:-)) obecne salmo mi krome par hornetu moc nechyta...
NHugo Fisher - Profil | Po 25.5.2009 17:37:59
pepa-č >> PepaČadek >> je fakt, že toto mi občas říkáte, ale ještě ani jednou jste se nepřekonal a neřekl jste mi, co tedy mám vlastně kupovat .. a pak je to těžké, víte. Velmi těžké!
NThor - Profil | Po 25.5.2009 17:37:20
Sanča >> tak to tahame stejne..ja mam na 5cm HJ barvy S nejvice zaberu pri brehu reky v hloubce asi 50-70cm..nekdy i mene..hlavne okoun a maly bolen
Nkranex - Profil | Po 25.5.2009 17:37:16
Sanča >> to iste som si zazil ja s husky jerkami,vo farbe belice a modrooranz,ani tuk pritom iny na to lamu stuku za stukou...
NPepaČadek - Profil | Po 25.5.2009 17:36:12
Hugo Fisher >> ti furt říkám, že si kupuješ nesmysly.
NHugo Fisher - Profil | Po 25.5.2009 17:35:28
Já na woblera ještě nikdy nic nechyt. Jsem pravý opak pana Čadka a zcela upřímně mu závidím, že on má tak úspěšné woblery. Já mam prostě kusy, které jsou úplně na nic. Vím jistě, že je to v těch woblerech, protože v rukách to není.
NThor - Profil | Po 25.5.2009 17:35:21
Esox >> OF je do melky vody kolem 80cm..osvdcuje se me proti proudu nebo napric..a spise nez prestavky v navijeni a stoupani je ucinne cukani a trhani = ukaze brisko a to malo dravcu necha chladymi
NX - Rap - Profil | Po 25.5.2009 17:31:52
Stanley 87 >> To bys se ti líbylo co?
Ncolek - Profil | Po 25.5.2009 17:13:12
mě se neosvědčil rapala countdown, ale třeba yo-zuri chytal dobře,
dále rapala origina , malinkej asi 3cm, hromada záběrů od tloušžů, pstruhů a okounů, ale nejméně polovina ryb popadaných, špatné trojháčky, takový salmo ten ryby drží dobře
NAnýzový dědek - Profil | Po 25.5.2009 17:08:40
Lauri >> To znam. Ty jsou neutrhnutelne proto, ze je pouzijes 2krat za sezonu. Pak ho vzteky mrsknes do bedny a kali nan Bily Tesak do pristi sezony. A kolotoc se opakuje.
NPepaČadek - Profil | Po 25.5.2009 17:06:48
Neúspěšný? Pche, to neznám. Co je to za blbou otázku?
Nbambus11 - Profil | Po 25.5.2009 17:05:12
To už je krize, když se někdo ptá na neúspěšný věci :D
Za chvíli tu bude: "jak nechytit rybu" a "kde vám to nebere na labi" :D
NSethy - Profil | Po 25.5.2009 17:04:24
Georgino >> To je hroznej wobler, nic na neho nebere:)
NAnýzový dědek - Profil | Po 25.5.2009 16:59:21
Esox >> Lepsi zpusob je nahoz- trhnuti-pauza-trhnuti-pauza.Misto pauzy muzes navinout volny kus snury.Chce to pevnejsi proutek, ktery to vydrzi. Tim dostava wob drazdivejsi pohyb zranene rybky.
NEsox - Profil | Po 25.5.2009 15:12:44
Thor >> Jako většinu woblerů prostě nahodím pomalu přitahuju občas změním tempo nebo nechám trochu vystoupat. Poradíš mi lepší způsob?
NKebator - Profil | Po 25.5.2009 15:03:52
Sethy >> tak tak, kaprarina stoji omnoho viac penazi !!
NMr.Stick - Profil | Po 25.5.2009 14:58:30
Neúspešný wobler? Asi tak 80% všech, co mám. Ale woblerama to nebude.
Nindy - Profil | Po 25.5.2009 14:53:03
Rapala Shallow Shad rap
Nkodl46 - Profil | Po 25.5.2009 14:44:19
Lauri >> Husky Jerk, je jedná znejoblíbenějších, chvíli mi to trvalo, než jsem se s tím naučil, ale pak to stálo za to, na stojatý vodě dvě sezony po sobě nepřekonatelná nástraha.
NRex2 - Profil | Po 25.5.2009 14:44:19
pavel68 >> hmm, dík. Já radši třpytky nebo twistery.