- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Team Dragon FD720-730-735ix nebo Naviják Shimano Nexave FB 2500
který je lepší nebo nějaký jiný v podobné cenové rwelaci napsat
A) Shimano35%
B) Team dragon65%
Od 19.5.2009 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 21:08:55
Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 21:03:34
Edit . su taky blb , sem si nevšiml že už nemají ty větší velikosti , alternativa http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/navijak-team-dragon-fd920-930-935iz-new
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 21:02:34
NTom - Tuk - Profil | Pá 7.1.2011 20:58:26
NTom - Tuk - Profil | Pá 7.1.2011 20:49:47
Nnoap - Profil | Pá 7.1.2011 20:36:19
Nkura11 - Profil | Pá 7.1.2011 20:18:44
NLálos - Profil | Pá 7.1.2011 19:33:24
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 19:26:03
NLálos - Profil | Pá 7.1.2011 19:19:18
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 17:49:44
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 17:46:26
NLálos - Profil | Pá 7.1.2011 17:36:52
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 17:33:37
NLálos - Profil | Pá 7.1.2011 17:12:25
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 16:53:06
Ntucnak11 - Profil | Pá 7.1.2011 8:53:12
NRoberto2 - Profil | Pá 7.1.2011 7:23:52
Nikde neměním názory zásadně a i kdyby , člověk se snad vyvíjí ne ? Nejsem dogmatik a nechám si i poradit od ostatních ...
Ngrizzly72 - Profil | Čt 6.1.2011 22:22:09
Diskuse: Naviják na feeder
Poradím profláknuté Exage ... Bojovka nemá chybu . Kdo tvrdí že má , tak se s ní prostě nenaučil nebo nechce naučit ...)))) Na fídrový chytání a přívlač nic jinýho neberu .. teda kromě mých retro šejků / aby jim to nebylo líto ... Chodíš li často tak se vejdeš i do Stradica - vyšší třída Exage .. Neslyšel jsem ale zatím že by se Exáč někomu vyloženě rozpadl ....
N Roberto2 - ® St 31.3.2010 17:34:36
Diskuse: Jaký naviják na přívlač?
Kvalitní navijáky do 1000 bych viděl fakt jen Exage , SPRO - s bojovkama . Snad i Penn a další opravdové značky ale ty nemám . Fakt je že si ty firmy kvalitu hlídají , jinak končí .. Ostatní výrobci- překupníci si jen změní firmu udělají reklamu a jedou dál se stejnými šroty ...)))) Toť můj skromný názor . Je ale jasné že i vyjímka potvrzuje pravidlo ...
N Roberto2 - ® St 26.5.2010 18:10:00
Diskuse: Rozdíl navijáků s přední brzdou a bojovou brzdou.
TomK78 - 26.5.2010 17:45:36 >> Sorry ale nezažil jsem za 20 let rybu , kde by mi účinnost zadní brzdy nestačila .... a neznám normální vlasec ani šňůru co by přežila dotaženou brzdu na mém Shimanu nebo Shakespearu na maximum .. Ale rád se nechám přesvědčit o opaku ... PS : sumcař ale nejsem a na moře mám mutíka ...
tady jsou tvoje názory na shimano, takže tu neplácej co se ti zrovna hodí, jednou píšeš, že vždycky když jdeš pro naviják shimano tak si stejně koupíš spro a jinde na shimáno nedáš dopustit.
Stačí si přečíst pár tvých odpovědí v různých diskuzích a člověk ví, že názory měníš podle potřeby.
Ať ti to jezdí
Kde to žije - dravci
23:19NRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
21:33NÚhoří sezona 2012 10518
16:02NFotky ryb pouze na přívlač 107199
13:41NBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













