- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Team Dragon FD720-730-735ix nebo Naviják Shimano Nexave FB 2500
který s těchto dvou navijáků na střední vláčku?
Autor diskuse: Beast Carp - Profil , 19.5.2009 dravci - náčiní, doplňky
který je lepší nebo nějaký jiný v podobné cenové rwelaci napsat
A) Shimano35%
B) Team dragon65%
Od 19.5.2009 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Roberto2 - Profil | Út 11.1.2011 16:03:06
grizzly72 >> Já vím , že některý kompozity jsou vlastnostmi i lepší než slitiny ale chci mít doma jeden současnej plnokovovej z nostalgie k šejkům co jich mám plnou polici ... A jezdit ho . šejků je mi už líto ... Někde jsem to už tady psal ... Jo a neohrozit kvůli tomu rodinnej rozpočet ...
Roberto2 - Profil | Út 11.1.2011 16:00:31
grizzly72 >> Koukal jsem že v maloobchodě se ližiska podle typu pohybují 50- 120 Kč , Dejme tomu že ve velkým je výrobce má za průměrných 50 kč . To je za 10 lož. 500 kč , jednosměrné víc cca 120 . Takže 620 kč .. Zbytek na 2 alu cívky , odlitky apod ... No mimo čínu nemožné ....
grizzly72 - Profil | Út 11.1.2011 15:36:04
Roberto2 >> většina navijáků je dneska z kompozitů a nejsou o nic horší než celokovové, podívej se na daiwu, penn, shimano a další dobré značky - všechny používají plasty i na ty nejdražší modely, takže plastu bych se až tolik nebál. Spíš se bojim těch 12-ti ložiskovejch navijáků za 999,- Kč.
Jarda Š. - Profil | Út 11.1.2011 15:24:05
Radim F. >> Ten Mach3 nevypadá špatně, ale na střední vláčku bych k němu důvěru také příliš neměl.
Roberto2 - Profil | Út 11.1.2011 14:46:31
Radim F. >> Jo to je to čínský kouzlo výroby ...třeba ho tu někdo má a prohlásí za zázračnej přístroj .. Chci to slyšet ...o )) Ostatně všechny Dragony / jsou taky made in china ...
Radim F. - Profil | Út 11.1.2011 14:43:53
Roberto2 >> Za +/- 1600 bych kovové tělo a výrobu v Japonsku asi hledal těžko. Ten Mach sem v ruce neměl. Ale když si představím, že si koupím naviják za 1600 a mám k němu 3 náhradní kovové cívky, druhou kličku a ještě celkem hezký obal, tak bych asi pochyboval o kvalitě.
Roberto2 - Profil | Út 11.1.2011 14:35:30
grizzly72 >> jo už jsem rezignoval . Z číny je všechno . Koupili i švárovo oblíbenýho Hummra ... Ale jak je to s kvalitou toho Macha ...?
grizzly72 - Profil | Út 11.1.2011 14:22:04
Roberto2 >> shakespeare je přímo čínská značka, protože po krachu firmy ji číňani odkoupili
Roberto2 - Profil | Út 11.1.2011 14:14:56
Už mě dragony s nesmyslnýma popiskama nějak pouštějí .. dokonce jsem koukal že to samé prodává Mikado ... asi přidám na pruty tohle .. ale zatím jsem nevypátral od koho to pochází asi zase Ryobi . Nemáte to někdo ? Za ty prachy luxus ....http://www.hobby-g.cz/240-Navijaky-Predni-brzda-Shakespeare/6171-Navijak-Shakespeare-Mach3-XT-35-FD.html
grizzly72 - Profil | Út 11.1.2011 13:47:57
Rytíř >> nebuď přecitlivělej :-))), čekal jsem kdo zareaguje :-))
jinak Reda jsem neměl, ale blue arc jo a prostě mi neseděl, tak jsem ho prodal a doufám, že novýmu majiteli funguje dobře
jinak Reda jsem neměl, ale blue arc jo a prostě mi neseděl, tak jsem ho prodal a doufám, že novýmu majiteli funguje dobře
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












