- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Team Dragon FD720-730-735ix nebo Naviják Shimano Nexave FB 2500
který s těchto dvou navijáků na střední vláčku?
Autor diskuse: Beast Carp - Profil , 19.5.2009 dravci - náčiní, doplňky
který je lepší nebo nějaký jiný v podobné cenové rwelaci napsat
A) Shimano35%
B) Team dragon65%
Od 19.5.2009 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NRoberto2 - Profil | Út 11.1.2011 9:27:13
Jaroch >> Zato ty bys určitě vědel že jsou popisky u navijáků blbě , génie .. Stará ti večer nedala ..Zase jsi se přišel pohádat ?
NRytíř - Profil | Út 11.1.2011 9:24:31
pavel68 >> nao pak,neřvu.Jen ty kecy pořad dokola se opakujici všude mě už přijdou trapny.Tobě ne?No sranda je,že i nějaci jedinci kteři zde mrk pravidelně navštěvuji,tady melou o rudej krysach a sami v realitě řikaj jak je dobrej.Par jich znam takto:-)))))))
NJaroch - Profil | Út 11.1.2011 9:24:28
Roberto2 >> No jo , pan moudrej a šikovnej promluvil .
Půl roku vybíráš , pak objednáš , teprve potom obnovíš diskusi aby jsi se něco dozvěděl a když Ti to přijde domů tak na to čumíš jako žába z kyšky co jsi si to vlastně koupil a posíláš to zpět se slovy já nevěděl , já myslel :-)
No není s tebou sranda ?
Půl roku vybíráš , pak objednáš , teprve potom obnovíš diskusi aby jsi se něco dozvěděl a když Ti to přijde domů tak na to čumíš jako žába z kyšky co jsi si to vlastně koupil a posíláš to zpět se slovy já nevěděl , já myslel :-)
No není s tebou sranda ?
Npavel68 - Profil | Út 11.1.2011 9:21:14
Rytíř >> Co tady řveš ?
Neměl a co jako ?
Schválně jsem jmenoval tenhle kolovrátek bo mi přijde že ten, kdo ji nemá je out.MRK blbnutí na entou o)))
Dej bacha ať ti nepraskne žilka o))))))))
Neměl a co jako ?
Schválně jsem jmenoval tenhle kolovrátek bo mi přijde že ten, kdo ji nemá je out.MRK blbnutí na entou o)))
Dej bacha ať ti nepraskne žilka o))))))))
NRytíř - Profil | Út 11.1.2011 9:16:52
grizzly72 >> pavel 68 pořad melete o rudej krysach a o bazmekach.Měli jste ten naviak vůbec někdy v ruce a vlačeli s nim,nebo to sajete z otřepanych frazí tady??????????
NRoberto2 - Profil | Út 11.1.2011 8:50:38
Vyhrabal jsem i něco od šejkspýra ... Naviják Shakespeare Mach3 XT 35 FD vypadá dobře a 4 alu cívky ...
Nruprd - Profil | Po 10.1.2011 20:29:57
Roberto2 >> Roberto2, afjee : dík, jinak opravdu není kam spěchat :-)
NRoberto2 - Profil | Po 10.1.2011 20:27:26
Já si kupuju navi za těžce ušetřenej peníz a půl roku vybírám , abych ho potom vláčel a otloukal po po zemi ... ))) Jsem šikovnej a většinou ho opřu o sebe nebo něco jinýho ... Nejsem tak bohatej abych si výbavu sám kurvil ....
NRoberto2 - Profil | Po 10.1.2011 20:24:06
ruprd >> Raději si parametry ověř na stránkách co jsem sem dal - Dradonu . Ať nedopadneš jako já ... Ta 1200 je teď ve slevě tak to asi nebude kvalitou oproti 9 stovce ... Ale ta devítka je zase vlastně Red arc / Ryobi . včíl mudruj ... Já ten paskvil vrátím a budu dál pátrat , času je opravdu dost ...
NJaroch - Profil | Po 10.1.2011 20:07:21
smradzjzd >> já když rybu chci vypnout tak si většinou ten prut odložím ale někdo ho může držet v zubech :-)
Jak je komu libo .
Jak je komu libo .
Nsmradzjzd - Profil | Po 10.1.2011 20:05:12
Jaroch >> ad cívka a kamínky. Vláčí se nástraha ve vodě a né že vláčíš naviják po zemi
Nafjee - Profil | Po 10.1.2011 20:01:40
ruprd >> A jsi zase na začátku :))) hehe ... Já bych si počkal, vždyť máš skoro půl roku čas na hledání ...
Nafjee - Profil | Po 10.1.2011 20:00:37
Jaroch >> Přesně tak a ještě se mu zvyšuje riziko, že se mu některé z těch 3 ložisek vysype :p
Nafjee - Profil | Po 10.1.2011 19:59:10
Bláža >> Vzhled moc ryby nebere, to máš pravdu. Ale já bych k vodě s něčím, co se mi nelíbí, nechodil. Když si chci něco koupit, tak to musí dobře vypadat, asi jsem divnej :Oo)
NJaroch - Profil | Po 10.1.2011 19:56:37
ruprd >> Spíš než poradím , tak Ti nasadím brouka do hlavy :
velikost30 je cenový rozdíl 92 Kč .
930 má 2cívky a 9ložisek
1230 má 3cívky a 12 ložisek
Pokud myslíš že 3 kvalitní ložiska a jedna hliníková cívka má hodnotu těch 92 kaček tak si kup 1230ist
Ale já si myslím že 930 bude o něco lepší i když má méně ložisek což není vždy spojeno s kvalitou navijáku , tak má cívky s titanovou hranou a to už je rozdíl (hliníkovou rychle oklepeš o kamínky ) a pokud si k těm 92 korunám přidáš ještě 208 Kč tak tu třetí cívku si dokoupíš .
velikost30 je cenový rozdíl 92 Kč .
930 má 2cívky a 9ložisek
1230 má 3cívky a 12 ložisek
Pokud myslíš že 3 kvalitní ložiska a jedna hliníková cívka má hodnotu těch 92 kaček tak si kup 1230ist
Ale já si myslím že 930 bude o něco lepší i když má méně ložisek což není vždy spojeno s kvalitou navijáku , tak má cívky s titanovou hranou a to už je rozdíl (hliníkovou rychle oklepeš o kamínky ) a pokud si k těm 92 korunám přidáš ještě 208 Kč tak tu třetí cívku si dokoupíš .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













