Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Káceč - Profil | Ne 22.3.2026 19:38:02

.

    ŠUKI - Profil | Ne 22.3.2026 4:08:55

    Neděle....

      Káceč - Profil | So 21.3.2026 18:15:42

      .

        visage - Profil | So 21.3.2026 6:32:53

        ŠUKI >> presne aj ja som to chcel napísať :-)))

          ŠUKI - Profil | So 21.3.2026 6:32:12

          Káceč >> Taková světlejší HALLE BERRY....

            Káceč - Profil | Pá 20.3.2026 18:29:00

            .

              ŠUKI - Profil | Pá 20.3.2026 3:49:24

              Pátek...

                Káceč - Profil | Čt 19.3.2026 19:44:17

                .

                  Mirek-ZL - Profil | Čt 19.3.2026 15:58:58

                  Čtvrteční

                    otoš - Profil | Čt 19.3.2026 13:51:13

                    Všem Josefům k dnešnímu svátku přeji pohlavní svěžest...

                      Bulda 64 - Profil | Čt 19.3.2026 12:40:02

                      ŠUKI >>
                      🙃

                        ŠUKI - Profil | Čt 19.3.2026 12:37:14

                        Bulda 64 >> Ale ty bys šrouboval určitě rád... 🤣

                          Bulda 64 - Profil | Čt 19.3.2026 10:54:29

                          ŠUKI >> špatně jí tam našroubovali tu levou nohu 🙈

                            ŠUKI - Profil | Čt 19.3.2026 7:29:11

                            Čtvrtek....

                              Káceč - Profil | St 18.3.2026 18:53:07

                              .

                                ŠUKI - Profil | St 18.3.2026 0:04:27

                                Středa....

                                  Káceč - Profil | Út 17.3.2026 19:00:20

                                  .

                                    Klobasa1 - Profil | Út 17.3.2026 11:11:50

                                    jirisyky >> Ne, nepleteš se nebylo....

                                      jirisyky - Profil | Út 17.3.2026 10:43:21

                                      Klobasa1 >> A zdali se nepletu, ani nebylo nic extra vidět....

                                        ŠUKI - Profil | Út 17.3.2026 0:00:02

                                        Úterý...

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek