Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Klobasa1 - Profil | Po 16.3.2026 23:32:06

Už tady rok a půl trnu hrůzou, kdy to tady ta vaše vrchnost zavře a čumím jako puk, konečně zase nějaký nezakrytý kundy na obzoru:-)) No tak já si myslím, že to s vámi ještě zkusíme, ale musíte se víc snažit pane správce......Kvůli tomu tady nikdo nemusel vyštípávat z diskuse rezatýho pejska, kterej sem dával parádní fotky, mimo jiné:-))

    Káceč - Profil | Po 16.3.2026 18:23:27

    .

      ŠUKI - Profil | Po 16.3.2026 6:59:28

      Pondělí....

        Káceč - Profil | Ne 15.3.2026 18:38:10

        .

          čolek01 - Profil | Ne 15.3.2026 17:49:43

          Něco na neděli 😱

            ŠUKI - Profil | Ne 15.3.2026 6:41:36

            Neděle....

              Káceč - Profil | So 14.3.2026 18:49:57

              .

                ŠUKI - Profil | So 14.3.2026 7:04:48

                Sobota....

                  Káceč - Profil | Pá 13.3.2026 18:51:58

                  .

                    ŠUKI - Profil | Pá 13.3.2026 6:29:54

                    Pátek...

                      Káceč - Profil | Čt 12.3.2026 18:58:39

                      .

                        ŠUKI - Profil | Čt 12.3.2026 4:08:07

                        Čtvrtek....

                          Káceč - Profil | St 11.3.2026 19:30:24

                          .

                            ŠUKI - Profil | St 11.3.2026 4:07:12

                            Středa....

                              Káceč - Profil | Út 10.3.2026 18:50:17

                              .

                                ŠUKI - Profil | Út 10.3.2026 11:35:55

                                čolkař,zloch >> Někteří mají rádi kypré tvary, takže to tady musím střídat 😉

                                  čolkař,zloch - Profil | Út 10.3.2026 11:30:37

                                  ŠUKI >> ta půlnoční z 9.3., to jsou krásné křivky jak od Pinininfarini 👍, ale tahle dnešní je celá nějaká divná 😒 ale co, v zimě by hřála a v létě vrhala vydatný stín...

                                    sasan111 - Profil | Út 10.3.2026 7:59:05

                                    :-))))))

                                      ŠUKI - Profil | Út 10.3.2026 6:49:58

                                      Úterý....

                                        ŠUKI - Profil | Po 9.3.2026 22:45:03

                                        Vash >> Takže ty 🤭.. dobrou... jdu se konečně vyspat... 🤗🤗🤗

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek