Luční koník nabo Vosa

Kde se dají koupit tyhle woblírky?
Autor diskuse: Argonites - Profil , 27.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nvláčkař 92 - Profil | Út 28.4.2009 9:49:39

Argonites >> já sem je kupoval v Podebradech v rybárství, maj tam kobylky, vosy i brouky od River2sea, jestli chces mozu ti poslat do osobky mail na majitele prodejny, ze by ses s nim dohodl, ze by ti je treba poslal

    Ndvorák - Profil | Út 28.4.2009 9:42:31

    Argonites >> Super na tlouště,okouny,pstruhy a tak. Ponor do 50ti cm,v silnějším proudu ale nic moc. Je to Hooper od Jaxonu,kupuju je asi za 105 Kč.

      NDickcz - Profil | Út 28.4.2009 8:21:40

      Argonites >> Koník jak píše Looser od Jaxonu a vosička je Dorado Magic, zkus to objednat přes web, reklama běhá na MRKu: http://www.woblerdorado.cz/woblerdorado/eshop/7-Ma​gic/0/5/16-Magic-1-8cm-MH-F
      V Brně je možnost osobního předání.

        NArgonites - Profil | Út 28.4.2009 7:56:13

        dvorák >> jo jsou super. jak to na ně jde?

          NHolátko - Profil | Út 28.4.2009 7:49:26

          dvorak >> A mas uz na to neco chycene? Vypadaji neokousane :-)

            NDenny - Profil | Út 28.4.2009 0:14:06

            dvorák >> hezke,jeste jsem takove nikdy nevidel.

              Ndvorák - Profil | Po 27.4.2009 23:55:39

              Argonites - chytám na tyhle. Líběj se Ti?

                Npavel68 - Profil | Po 27.4.2009 18:56:50

                Turňa >> :-))))))))))

                  NTurňa - Profil | Po 27.4.2009 18:55:32

                  pavel68 >> No proto, já jsem si říkal, že to k tobě nesedí!

                    Npavel68 - Profil | Po 27.4.2009 18:46:13

                    Turňa >> já na ní upřímně s*ru,ale přišlo mi to jako první pod prsty .-)))

                      NLooser - Profil | Po 27.4.2009 18:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Argonites >> Mám pocit,že v Lovech na Mojmíráku jsem zahlíd koníka od Jaxonu.Cena lehce přes kilo.Taky ho asi prubnu....

                        NTurňa - Profil | Po 27.4.2009 18:35:52

                        pavel68 >> Ty se už taky honíš za AUROROU?
                        Založ si blog, udělej kapří hymnu, pstruží hymnu, a já nevím jakou ještě hymnu, využij k tomu své fotografické schopnosti a udělej to do klipu a uvidíš jak poskočíš!

                          Npavel68 - Profil | Po 27.4.2009 18:32:28

                          Turňa >> kolega a krajan Ředitel má o 5% víc,někde to dohonit musím...

                          nehledě na Knapíka a Tebe,tak pšššt .-))))

                          abych nebyl zcela OT - Argonites - zeptej se přímo MrSticka,Flipa a spol.
                          tzn. bych bejt tebou použil poradnu :-))))

                            NTurňa - Profil | Po 27.4.2009 18:26:18

                            pavel68 >> Teda ty jsi FFFFFFšude!!!!

                              Npavel68 - Profil | Po 27.4.2009 18:24:52

                              řekl bych že i v Brně...

                                NArgonites - Profil | Po 27.4.2009 17:41:57

                                Někde v Brně?

                                  Npavel68 - Profil | Po 27.4.2009 17:39:47

                                  v nějakém rybářském obchodě - to je nasnadě....