Jerky - vybavení a technika lovu

Co všechno je pro rybaření s jerky potřeba a jak se vlastně s nima chytá?
Autor diskuse: Pepa z depa - Profil , 22.4.2009 dravci - techniky lovu

pepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 21:43:04

eXecutor >> tvrdý lanko nebo drát

    Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:17:32

    czechmade74 >> máš SZ

      czechmade74 - Profil | St 29.4.2009 14:58:37

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> :-)))))))

        Piscicapus - Profil | Po 27.4.2009 23:50:15

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> tři a do páru? Ale neboj, až budeš velký, tak...

        :-) :-)

          Denny - Profil | Po 27.4.2009 23:39:44

          Uxa >> maji takove lidove ceny :-))))))))))))))))))))))))))))))))

            Uxa - Profil | Po 27.4.2009 23:28:01

            tady maji vše Deutschland http://www.jerkbait.com/

              Muskiehunter - Profil | Po 27.4.2009 23:07:05

              Piscicapus >> to by na mě bylo moc velký, já nejraději do velikosti tři :o))

                Muskiehunter - Profil | Po 27.4.2009 23:06:24

                czechmade74 >> Měl by jsi mít nick Jerkboy a ne czechmade :o))

                  Piscicapus - Profil | Po 27.4.2009 21:49:52

                  kranex >> zajímavé, a to jsem se řadil mezi nenormální smrtelníky. Možná jsem nakonec normální, což je trochu bolestivé zjištění...

                  A co ta sedmitisícovka? To musíš mít dlaně tak akorát na čtyřky/pětky.
                  Je ale fakt, že i pero držím jako starej vopičák.
                  Je ale opět faktem, že není pero, jako pero.

                    kranex - Profil | Po 27.4.2009 21:35:33

                    Piscicapus >> kto sa vela pyta vela sa dozvie,mam 195 a ruky jak orangutan mne je to tak akurat[mozno sila zvyku]ale normalny clovek by asi potreboval neco kratsie...

                      czechmade74 - Profil | Po 27.4.2009 20:59:37

                      jeste jeden jinej jerk...

                        czechmade74 - Profil | Po 27.4.2009 20:58:26

                        ma trosku rozseklou hubu od druheho tr

                          Piscicapus - Profil | Po 27.4.2009 20:45:50

                          kranex >> není ta sedmitisícovka moc velká?

                          A není ta dvadesítka moc dlouhá?

                          Vím, jsem moc zvědavej a brzy starej, ale od narození jsem zvědavej - je to mé přirození (ne jako přirození, ale jako přirození).

                            kranex - Profil | So 25.4.2009 1:41:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pepa z depa >> jerky su priamo na kapitalne stuky ale mne celkom idu do toho po tme sumce, hlavne v taliansku, inac jerk si mozes spravit s hocakeho woba ked mu na lopatku nalepis gumenu nastrahu, vymyslel som to[netvdim ze som bol prvy]a poradil znamemu co siel do svedska na stuky, teraz nemam sancu zaplatit nejaky ucet ked som s nim...a tiez som vyskusal zapnut poper odzadu a fungovalo to [ale to bola sumcia noc, to sa nemusi ratat]....odporucam dave kelbrick 6'2''+ tica cayman...abu garcia ammbassadeur 7001+ zebco big game 210...absolutne najucinejsi moj jerk je abu hi-lo je to vlastne wob ale ked nastavite lopatku na poslednu polohu zacne sa spravat jak hladinovy poperojerk....

                              madeintomik - Profil | Pá 24.4.2009 20:18:13

                              Iza >> ok

                                Iza - Profil | Pá 24.4.2009 20:16:34

                                madeintomik >> :-)))))))))))))

                                  madeintomik - Profil | Pá 24.4.2009 20:10:05

                                  Iza >> Jo a ještě zaseju megaředkvičky abych měl z čeho vykrajovat ty Fasto .

                                    Iza - Profil | Pá 24.4.2009 20:06:04

                                    madeintomik >> dobrá práce. Budu odebírat mrkef od Tebe:-)

                                      madeintomik - Profil | Pá 24.4.2009 20:04:09

                                      Iza >> mrkev seju na svatého Marka , tak doufám že do 16tého vyroste aspoň na těch 14 cm .