Zahájení pstruhové sezóny 2009

Tady se mužete pochlubit, co jste si přiravili na naše duhaté kamarády a jak jste dopadli!

Dávejte fotky a příběhy z 16.4.2009!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 14.4.2009 dravci - příhody, kuriozity

NFish Hunter - Profil | Čt 16.4.2009 20:15:13

Béééhééé....ano máte pravdiu jsem smutný :-((.Dnes jsem byl nachystanej na Svitavu ale taťka přišel pozdě tak se nikam nejelo :-(( Snad zítra

    NPuntík - Profil | Čt 16.4.2009 20:14:54

    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Jak nic?! Jiztěže něco.. Vydělával jsem peníze přece..

      NX - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 20:13:05

      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Takže nic?? :o)

        NPuntík - Profil | Čt 16.4.2009 20:12:03

        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Dobře...

          NX - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 20:11:21

          Tak jak jste dnes dopadli?

            NX - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 18:41:45

            fais >> no, mě to všichni říkaj...

              Nfais - Profil | Čt 16.4.2009 17:58:50

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> To jsi docela skromnej.

                NX - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 17:54:45

                Lauri >> Tak jsem koukal,kdy jsi přesně byl, zítra projdu téměř celou čtyřku....moje plány : dvě ryby nad 50cm!

                  NX - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 17:47:39

                  Lauri >> no jo no, je mi to fakt líto, ale nešlo to, alespon zitra pujdu na rybky s párti lidmi z mrku!

                    NPitris - Profil | Čt 16.4.2009 14:10:33

                    Sanča >> klid, musel sem si rejpnout ;-)

                      NSanča - Profil | Čt 16.4.2009 13:22:22

                      Pitris: To asi nemá cenu komentovat, ne? Taky jsem jednou chytnul okona na 13cm wobler. Hned jsem ho zahodil a zašlapal(okouna nebo woblera?)

                        NVsetinek - Profil | Čt 16.4.2009 13:19:42

                        Pitris >> Brutus to možná je, ale že zabere 20tka neovlivníš, stejně tak to mohla vzít 35+ a tam už to tak brutálně nevypadá...

                          NPitris - Profil | Čt 16.4.2009 13:15:54

                          Sanča >> Ok, tak to jo, ale stejně to musí být brutus trojhákama do 20-tky potůčmena... ;-)

                            Nhraji - Profil | Čt 16.4.2009 12:40:34

                            Sanča >> nebyl jsem na zahájené, prodírat se davem mě nebaví a tak půjdu až ti sváteční pitomci zase zapomenou, že jsou nějaké P revíry a půjdou lovit kapry.

                              NSanča - Profil | Čt 16.4.2009 11:51:21

                              Pitris: Jedná se MP revír a BP na tomto revíru nezakazují mít 2 trojháky.
                              Hraji: Kdepak jsi zahajoval Jirko? NA Krakonošově jsem Tě nezahlídl :-)

                                Nsmradzjzd - Profil | Čt 16.4.2009 11:28:28

                                Pitris >> pravděpodobně chytal na MP s povolenou vláčkou od 16.4.
                                Tam se jinak chytají běžně na rousnice

                                  Nx.y.c.h.t. 26,79 - Profil | Čt 16.4.2009 10:57:49

                                  Pitris >> Asi to chce mít posichrovaný, aby mu náhodou ten 20cm pstroužek neutek

                                    Nx.y.c.h.t. 26,79 - Profil | Čt 16.4.2009 10:57:08

                                    se divim, že někdo fotí takový prcky ...

                                    K otázce: Na duháci jsem si připravil novej zahradní krb, potočáci a lipani pouštim

                                      NPitris - Profil | Čt 16.4.2009 10:57:06

                                      Sanča >> člověče, neměl bys tam mít o jeden trojhák míň? Nebo u vás může mít 2 trojháky?

                                        NLauri - Profil | Čt 16.4.2009 10:51:42

                                        můj největší ranní obecňák