Zahájení pstruhové sezóny 2009

Tady se mužete pochlubit, co jste si přiravili na naše duhaté kamarády a jak jste dopadli!

Dávejte fotky a příběhy z 16.4.2009!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 14.4.2009 dravci - příhody, kuriozity

Lauri - Profil | Čt 16.4.2009 10:49:30

siven

    Lauri - Profil | Čt 16.4.2009 10:47:42

    lipan, a nebyl jediný

      Lauri - Profil | Čt 16.4.2009 10:43:33

      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> tak to jsi přišel o hodně, bralo to docela pěkně, hlavně ráno pak už to bylo horší

        Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Čt 16.4.2009 9:54:00

        Nádherná muchlovačka podmíráka v ruce, jen co je pravda. Parádní dva trojháky, škoda že druhý nemá v oku nebo ve střelích, opravdu otrávený život.

          hraji - Profil | Čt 16.4.2009 9:50:59

          Sanča >> doufám, že máš aspoň zamáčklé protihroty, když už lovíš v Krakonošově

            X - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 8:34:48

            Sanča >> no, já jsme měl jít dnes místo školy, ale rodiče mě nakonec nepustili, tak jdu až zítra!

              Sanča - Profil | Čt 16.4.2009 8:32:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak jsem úspěšně otrávil život jednomu puntíkatému chlapci a jednomu tlouštíkovi(ten to vzal hned po dopadu z hladiny). Nic moc to nešlo, spíš to lovilo na hladině. Měl jsem ještě 2 záběry. Testoval jsem hlavně nové DORADA a občas vyzkoušel osvědčeného Horneta(návazce se streamrovým háčkem a smáčkem jsem sice vyrobil, ale někde ztratil). Odpoledne vyrážím znovu na jiný flek

                X - Rap - Profil | Čt 16.4.2009 8:21:29

                ????????,

                  rybomil - Profil | St 15.4.2009 15:26:56

                  strejka >> Čéče, tady se řeší zítřejší zahájení na 170% ..... a ty fakt vypadáš z kropenatek moc optimisticky :-)

                    X - Rap - Profil | St 15.4.2009 15:14:46

                    Tak zítra na něěěě....

                      X - Rap - Profil | Út 14.4.2009 21:55:42

                      dvorák >> OK!

                        dvorák - Profil | Út 14.4.2009 21:55:19

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Zatím nevím co bude,pokud na to budu málo času,tak prubnu horní Labe,což se asi stane. A Metuji nechám na příští týden.

                          X - Rap - Profil | Út 14.4.2009 21:49:46

                          dvorák >> A na jakou: 4ku?

                            dvorák - Profil | Út 14.4.2009 21:39:07

                            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Si piš!!!!

                              X - Rap - Profil | Út 14.4.2009 18:10:58

                              Pujdete někdo na Metuji?

                                dvorák - Profil | Út 14.4.2009 12:21:04

                                Lauri >> SZ.

                                  Knapík - Profil | Út 14.4.2009 11:59:20

                                  Programátor >> doporučím ti úhlavu - Janovice, Petrovice a pod Nýrskem, ale bejvá to takhle zjara docela ledárna, ale voda hezounká...

                                    Programátor - Profil | Út 14.4.2009 11:53:59

                                    doporučte mi prosím nějakou pstruhovku v okolí Železné Rudy do 30ti km. Vím o Otavě, ale radši bych šel na přívlač, než mušil a to je na Otavě 8 (kam bych chtěl jít) zakázáno. Dík

                                      Lauri - Profil | Út 14.4.2009 11:52:10

                                      dvorák >> kde si sehnal ty kobylky? A kam se vydáš na zahájení? Koukal jsem že je Labe docela zakalené asi jak to valí ještě z hor. U mě to je klasika,dávám přednost domácí vodě.

                                        mimikry - Profil | Út 14.4.2009 11:38:17

                                        Holky se už na ty tečkovaný a duhatý moc těšej.