- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pstruh - nej... vláčecí nástraha
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NCarpHouser - Profil | Čt 14.4.2011 7:03:07
Nloveckaprů - Profil | Čt 14.4.2011 6:53:16
NButchi - Profil | Čt 14.4.2011 6:47:49
Pánové, nezlobte se na mě, ale vy máte internet týden? Nečtete rybářské časopisy? Pokud se podle Vás ze pstruha dělá modla, co se potom dělá z kapra? Tady to není o vytváření rybího božstva, je to o etice lovu. Stejně jako nepůjdu střílet zvěř kulometem, nebudu cíleně chytat pstruha na žížalu. A teď si dovolím citovat: "Když někdo chytí pstruha kilo, je celej odvařenej. Takovej tloušť kilo je mnohem častější, vytře se sám, nemusí se draho kupovat či odchovávat násady." K tomu jen dodám, odpověděl jste si sám, proč z toho ti blbí muškaři musí dělat událost roku. Nebudu se ani bavit o tom, že pstruhové vody jdou do háje právě kvůli předpotopním pravidlům našeho super svazu, zatímco kapra cpou do každé kaluže, nastavují max. míru a za chvíli už kvůli němu budete muset nosit k vodě defibrilátor. Podívejte se do rubriky Můj lov za období dejme tomu celého r. 2010. Kolik je tam fotek kaprů a kolik pstruhů? Závěrem bych rád uvedl, že rád chytám všechny ryby, a ke všem se chovám s úctou. Proto nechápu, proč z diskuze o etice lovu hned děláte vpravdě třídní boj.
Nkexpal - Profil | Čt 14.4.2011 2:09:35
Nprochy96 - Profil | St 13.4.2011 19:23:20
Nšumava - Profil | Čt 9.9.2010 15:38:28
Nmascha - Profil | Čt 9.9.2010 15:14:20
Ngibbon - Profil | St 8.9.2010 20:28:41
NWalleye - Profil | St 8.9.2010 20:00:01
Ngibbon - Profil | St 8.9.2010 16:48:11
NWalleye - Profil | St 8.9.2010 15:08:45
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 8.9.2010 13:15:41
Nejsem lepší rybář, chytej si na co chceš. Je mi to vcelku fuk.
Jenom úplně na závěr dodám jeden fakt:
tady můžeš na rybách skoro všechno. I chytat pstruhy na žížalu. Za to tě maximálně pokárá nějaký buzerant Drozda na webu.
Kdyby si tohle napsal na webu v zahraničí, či dokonce odprezentoval v reálu u vody, chodil bys druhý den kanálama. Společensky by ses znemožnil.
Je vidět, že si nepochopil vůbec nic.
Tak co nejmíň potočáků na žížalu ti přeju. Hezký den.
Nstudent Petr - Profil | St 8.9.2010 9:35:54
NKnapík - Profil | St 8.9.2010 9:25:07
Nstudent Petr - Profil | St 8.9.2010 9:23:14
za 2. Ty mi chceš říct, že o mě něco víš? Vyčetl jsi to z mé karty a najednou mě znáš? :D
za 3. Já proti žížalám nic nemám a rád na ně chytám.
za 4. Ty jsi muškař a tím si lepší rybář než já? Když ty pstruhy tak miluješ tak je nechytej!
Myslíš si, že ten pstruh má radost když ho s napodobeninou mušky zdoláváš, jemným náčiním, půl hodiny v proudu?
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 8.9.2010 9:16:02
přestaň vyskakovat s hláškami typu "hoď se do klidu apod."
Tady nejsi ve škole nebo na facebooku mezi svými.
za 2.
"Není tam nikdo kdo byse na mp choval jakože je na p pásmu a ani nikdo z vás by to nedělal."
Nevíš o svých oponentech zde vůbec nic. Jsem si jist, že několik z nich by ani nenapadlo jít k vodě s žížalou, pstruh nepstruh. A na to MP chodí muškařit i když tam o pstruha leckdy nezavadí.
EDIT: takže místo marné opozice bez argumentů radši studuj etiku lovu, studente. Etika a úroveň je o aplikaci v praxi, ne že o ní naplkáš čtyři řádky ve virtuální kartě.
Nstudent Petr - Profil | St 8.9.2010 9:06:52
NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | St 8.9.2010 9:06:16
Nstudent Petr - Profil | St 8.9.2010 9:01:54
NSven - Profil | Út 7.9.2010 23:47:26
Nějak se Ti ta žížala na pstruhy neslučuje s komentářem v kartě.
Zvlášť když jsi ten environmental....
Čtenáři této diskuse také sledují
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVýroba woblerů31008
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NLodě a jejich úprava1035
NLov na dírkách5613
NRare woblery - Rapala14053
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












