Vláčecí streamery .

Chtel bych se poptat jestli nekdo nevite o nekom, nebo nemate kontakt na nekoho kdo prodava (vaze) jak stikove tak pstruhove vlaceci streamery.
Autor diskuse: Zuby - Profil , 26.3.2009 dravci - nástrahy, návnady
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NBláža - Profil | Ne 15.4.2012 18:58:17

Polčis >> Dík za upozornění, ale to jsem obratem udělal i bez toho.... ; o))

    NPolčis - Profil | Ne 15.4.2012 8:54:05

    Bláža >> Najdi na googlu Alegro a tam si to hodíš i do českého jazyka a nemusíš louskat polštinu.

      NKalužmistr - Profil | Ne 15.4.2012 7:37:09

      bez >> Je to ono ale já mám po 15g

        NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 23:23:47

        Bláža >> Ještě ti můžu poslat adresu přímo z účtenky.

          NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 23:21:41

          Bláža >> To jsem taky zkoušel a nějak to nešlo, tak mě to dnes přivezli.

            NBláža - Profil | So 14.4.2012 23:19:09

            Kalužmistr >> Slušnej výběr, jen to ještě pořádně přečíst, jestli by poslali i k nám....

              NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 23:13:23

              tomas.kovalcik >> Je to dobrý, je to to samé jako u nás možná ještě lepší.

                Ntomas.kovalcik - Profil | So 14.4.2012 23:10:04

                Kalužmistr >> z toho matrosu mam teda aj ponozky a nejake tricka. pozeral som na tu vlnu v obchode ale nejako sa mi nepozdavala. ako sa ti s tym robi?

                  NBláža - Profil | So 14.4.2012 23:08:47

                  Kalužmistr >> Aha, tak to jo jsem myslel, že se to dá někde objednat.

                    NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 23:06:39

                    Bláža >> Mám tam příbuzný, žena je polka.

                      NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 23:05:55

                      tomas.kovalcik >> Já ti název napíšu tak jak je napsanej na účtence WELNA Z MERYNOSOW je to pěkný.

                        NBláža - Profil | So 14.4.2012 23:00:46

                        Kalužmistr >> Tak to je dobrej kauf, to bych taky investoval, ale ne tolik barev.... ;o)))

                        Jsi tam byl osobně, nebo po síti....

                          NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 22:58:59

                          Bláža >> Jsou opravdu velký, to co posílaj u nás tak tady toho je možná dvacetkrát toli v jednom smotku. Těch smotků je 32 a vyšlo to na 600

                            NBláža - Profil | So 14.4.2012 22:51:25

                            Kalužmistr >> Co tam koštuje jeden smotek, jsou nějaký velký, nebo se mi to jem zdá....

                              Ntomas.kovalcik - Profil | So 14.4.2012 22:49:13

                              Kalužmistr >> co to je za matros?

                                NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 21:57:50

                                Zásoba bude na dlouhou dobu motání.

                                  Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 21:55:03

                                  Tak jsem si taky něco uvázal pro sebe...........pstružáci se už třesou....:-)))

                                    Ndvorák - Profil | So 14.4.2012 17:15:35

                                    VYDROUŠ >> Hochu,ty jsou moje! Teda až příští týden,až zajedu do Skalice s penízkama.

                                      NVYDROUŠ - Profil | So 14.4.2012 17:11:05

                                      dvorák >> Ty určitě né!!!!!! :-)

                                        Ndvorák - Profil | So 14.4.2012 11:55:32

                                        Kalužmistr >> Krása! Se tak těším až s nima budu prohazovat řeku..!!

                                          NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 11:48:06

                                          Běloši.

                                            Nglobalsport - Profil | Pá 13.4.2012 21:58:24

                                            malé prekvapko pre pstruhy na pondelok....neviem ani čo to je:)) moje prvé dva výtvory z psích chlpov, peria a priatelkiných vlasov:)

                                              Nmilo5 - Profil | So 7.4.2012 18:08:07

                                              Kalužmistr >> Zdravim,je z toho nieco na predaj?Napr.tie zlte alebo orandzove?

                                                NKalužmistr - Profil | So 7.4.2012 15:37:59

                                                Tak zas něco do počtu.

                                                  Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 12:01:38

                                                  Kalužmistr >> pojd vedle do mý otázky....

                                                    NChose - Profil | Pá 6.4.2012 11:53:07

                                                    martcv >> já taky,neboj.Tak aspoň motej až přijedu ,aby bylo co k mání pro mě-)))

                                                      Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 11:46:46

                                                      Chose >> čus....jedinej kdo bude skomírat když já nebudu pracovat budu jen já sám....já od státu dostanu hovno...:-)

                                                        NChose - Profil | Pá 6.4.2012 11:35:59

                                                        martcv >> A ty jako pracovat nebudeš nebo co???Pak nemá stát skomírat-)))DDD

                                                          Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 11:21:04

                                                          Kalužmistr >> Tak to jsem rád že jsi spokojenej......
                                                          ten knot natáhnout...přivázat za koneček a prstama stáhnout chlupy k jedný straně...dvě tři omotání těsně za hlavičkou a pořád stahovat chlupy dozadu...ještě natažený uchytit dvěma oviny nitě a říznout žiletkou co nejblíže...pak s citem pár ovinů aby jsi to utáhnul...a kápnout lakem....
                                                          akorát vážu tak zkusím udělat pár fotek...

                                                            NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 11:11:00

                                                            martcv >> Tak jsem to rozbalil a velká spokojenost a hned se ptám, ty knoty namotáš za jig. a rozčešeš nebo jinak to vážeš. Ten matroš je dost dobrej, určitě ho použiji.

                                                              Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 11:04:48

                                                              Kalužmistr >> ok...pak dej report...

                                                                NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 11:03:25

                                                                martcv >> Zrovna jsem přebral tvoji zásilku, tak jdu rozbalovat díky.

                                                                  NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 10:56:02

                                                                  martcv >> Tak to budu rád.

                                                                    Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 10:54:35

                                                                    Kalužmistr >> klidně to stříhni napůl....taky to dělám....
                                                                    normálně to stříhneš a tak to trochu vytaháš do ztracena....
                                                                    asi ti udělám pár fotek...

                                                                      NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 10:52:11

                                                                      martcv >> Ne nic nepřišlo. Já se taky pokouším o prcky ale mám je stále kolem 8cm. Nemůžu vytáhnout kratší matriál a stříhat na půl ho nechci.

                                                                        Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 10:49:08

                                                                        Kalužmistr >> cca....5cm......ale jdou i menší...
                                                                        umím i 3cm.....:-)
                                                                        pošta ještě nedorazila?

                                                                          NKalužmistr - Profil | Pá 6.4.2012 10:46:53

                                                                          martcv >> Máš to vymakaný. Jak jsou dlouhý ty prckové?

                                                                            Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 10:45:35

                                                                            ........prckové 5 g

                                                                              Nmartcv - Profil | Pá 6.4.2012 10:44:20

                                                                              taky sem něco přidám......

                                                                                Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2012 21:33:35

                                                                                Kalužmistr >> Ahoj dneska to odešlo...tak to doufám zítra dorazí....bude dlouhej víkend.....:-)

                                                                                  NVYDROUŠ - Profil | Čt 5.4.2012 21:25:51

                                                                                  Kalužmistr >> Pěkné ten žluták je muj:-)))

                                                                                    NKalužmistr - Profil | Čt 5.4.2012 21:23:33

                                                                                    Dnes něco málo.

                                                                                      N*76* - Profil | Út 3.4.2012 21:26:22

                                                                                      Kalužmistr >> a z čeho máš ty chlupy? vlastní sklizeň? :D

                                                                                        NKalužmistr - Profil | Út 3.4.2012 12:51:29

                                                                                        dvorák >> Já myslal že jsi je už vyzkoušel :-))

                                                                                          Ndvorák - Profil | Út 3.4.2012 12:20:29

                                                                                          Kalužmistr >> Já ty chlupatice od Tebe teprve dnes vytáhl z auta :-)))
                                                                                          Ale už jsou pečlivě uložený,dvě jsem malinko učísnul.

                                                                                            NKalužmistr - Profil | Út 3.4.2012 8:34:41

                                                                                            Tak přidám prcky na P vodu, už se to blíží.

                                                                                              NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 21:03:34

                                                                                              *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 30.3.2012 20:53:40 >> Já je mám od marteva, klikni na Koguty, péřové jigy..... a tam si je objednej. Martev ti určitě pošle. Pošli mu SZ co chceš a domluvte se.

                                                                                                N*76* - Profil | Pá 30.3.2012 20:53:40

                                                                                                Kalužmistr >> ahá :) máš fotku? že bych si objednal nějaké okolo trěch 2 -3g :)

                                                                                                  NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:26:16

                                                                                                  *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 30.3.2012 20:22:01 >> Já vláčím na středně těžkou přívlač od 2g do 14g někdy i 20g. Začal jsem vázat poprvé v životě v loni koncem listopadu, něco jsem vyzkoušel a nějaké rybky jsem dostal.

                                                                                                    N*76* - Profil | Pá 30.3.2012 20:22:01

                                                                                                    Kalužmistr >> pěkný, děláš i na ul? a pokud ano máš na to nějaké ryby? :)

                                                                                                      NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:02:22

                                                                                                      A dnešní.

                                                                                                        NKalužmistr - Profil | Pá 30.3.2012 20:01:53

                                                                                                        Dlouho tady nic nebylo. Včerejší.

                                                                                                          NNovish - Profil | St 29.2.2012 20:40:45

                                                                                                          007krivanek >> ANO Je to radost z vlastní výroby a hlavně když to trochu funguje :-))

                                                                                                            Nmartcv - Profil | St 29.2.2012 19:19:57

                                                                                                            007krivanek >> Jj....o tom je......1000 hlav v jedný gramáži bych odlejval měsíc...........:-)..............vdyt to říkám....prostě amatér....:-)))

                                                                                                              N007krivanek - Profil | St 29.2.2012 19:07:42

                                                                                                              kaňka >> O tom to není, kdo platí a kdo ne. Marcv a Novish ví, o čem mluvím. Sám mám taky asi 30 forem od DO-ITu. Pro domácí odlévání super. Jsou velmi kvalitní. Bezkonkurenční.Ale pro mě moc nepoužitelný. Nebo jinak moc je nepoužívám. Když potřebuješ odlít 1000 jigových hlav 15 g , tak s DO-IT formou u toho budeš stát celej den. Na to potřebuješ jinou, kde to máš za 4h hotový.
                                                                                                              Ale líbí se mi diskuse a je vidět, kdo si umí spočítat čas a náklady nad vlastní výrobou. Ať se to týče olova, woblerů, stojanů na pruty a čehokoliv.
                                                                                                              HLAVNÍ JE TEN DOBREJ POCIT Z VLASTNORUČNÍ VÝROBY.

                                                                                                                NS&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 19:06:29

                                                                                                                kaňka >> Jo .. takto ... nečetl jsem to pořádně celé.

                                                                                                                  Nmartcv - Profil | St 29.2.2012 19:04:36

                                                                                                                  kaňka >> no jasně........ale tohle je diskuse.....fotky jsou ok.....
                                                                                                                  ale musí se opatrně........:-)
                                                                                                                  když do toho dáš takový prachy...jsi rád že se ti nějaká kačka vrátí...něco o tom vím...ale stejně jsi pořád amatér...výdělek z toho není to mi věř

                                                                                                                    Nkaňka - Profil | St 29.2.2012 19:03:59

                                                                                                                    S&F - pescador >> Vůbec , jenom sem říkal Martcv jaký vidím rozdíl mezi těma fotkama ..

                                                                                                                      NS&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 19:00:32

                                                                                                                      kaňka >> Nech to plavat .... tak Tě to bere ? :-))

                                                                                                                        Nkaňka - Profil | St 29.2.2012 18:55:56

                                                                                                                        martcv >> Já jo páč on tady za reklamu platí .

                                                                                                                          Nmartcv - Profil | St 29.2.2012 18:47:05

                                                                                                                          007krivanek >> ahoj nevidím rozdíl mezi fotkou forem od tebe a od Novishe.......

                                                                                                                            N007krivanek - Profil | St 29.2.2012 18:43:32

                                                                                                                            kaňka >> Já mu to říkal.

                                                                                                                              Nkaňka - Profil | St 29.2.2012 18:42:12

                                                                                                                              Novish >> Eště chvílu a budeš muset MM platit za reklamu , děláš to moc ,,okatě "

                                                                                                                                NDomino222 - Profil | St 29.2.2012 18:41:50

                                                                                                                                kaňka >> Chce sa všetkým pochváliť nie? ;-D

                                                                                                                                  Nkaňka - Profil | St 29.2.2012 18:39:30

                                                                                                                                  007krivanek >> Řekl bych ,že do některých i dvakrát :-)))

                                                                                                                                    N007krivanek - Profil | St 29.2.2012 18:37:04

                                                                                                                                    Pěkné, jen mi řekni, do které diskuse jsi to nedal ?

                                                                                                                                      NNovish - Profil | St 29.2.2012 18:32:38

                                                                                                                                      formy

                                                                                                                                        Njirina 77 - Profil | Út 28.2.2012 16:31:27

                                                                                                                                        *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 27.2.2012 15:17:55 >> díky..je to chemlon :-)

                                                                                                                                          N*76* - Profil | Po 27.2.2012 15:17:55

                                                                                                                                          Jiřin77 >> jirina 77 - 27.2.2012 14:06:05 >> pěkný, z čeho jsi vzal ty červené chlupy?:D

                                                                                                                                            Njirina 77 - Profil | Po 27.2.2012 14:06:05

                                                                                                                                            tak sem si zkusil umotat taky nějakého toho Jigstreamera..vázáno na koleni s materiálem tzv. co dům dal ... :-))

                                                                                                                                              NNovish - Profil | Ne 26.2.2012 20:20:20

                                                                                                                                              Formy Jigy a Hauser olůvka výrobky jsou k dizpozici

                                                                                                                                                NNovish - Profil | Ne 26.2.2012 20:17:37

                                                                                                                                                Formy

                                                                                                                                                  NNovish - Profil | Ne 26.2.2012 16:38:48

                                                                                                                                                  .

                                                                                                                                                    Nzabja - Profil | Út 21.2.2012 9:05:17



                                                                                                                                                    martcv super tos mi udělal radost napiš kam ti mám poslat jig pošlu ho co nejdřív abys měl dost času Díky

                                                                                                                                                      Nmartcv - Profil | Po 20.2.2012 20:35:07

                                                                                                                                                      zabja >> Tak jo.........jdu do toho.......mám rád výzvy...:-)