- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vlasec na vláčku
A nebo jaký jiný vlasec by jste mi mohli doporučit. děkuji
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NBambus...Tacklesmani - Profil | Út 3.1.2012 14:11:05
ps( chytal jsem prumnery. 0,10 - 0,12 - 0,14
Njon007 - Profil | Út 3.1.2012 14:02:28
NGTdpcfix - Profil | Út 3.1.2012 0:33:29
NBambus...Tacklesmani - Profil | Po 2.1.2012 18:06:57
vnitřnosti jsou stejný
NRytíř - Profil | Po 2.1.2012 16:11:39
Nkubah - Profil | Po 2.1.2012 16:03:54
Za tu cenu co Zauber je bych nepřemýšlel a bral ho.
NZiltoid - Profil | Po 2.1.2012 15:38:12
Nmates202 - Profil | Po 2.1.2012 15:04:34
Já mám také nejlepší zkušenosti s vlasci AWA-SHIMA, které používám pro položenou/plavanou řadu let, ale pro vláčení se mi osvědčil vlasec Mivardi Royal Spinn, minimálně se třepí, minimální průtažnost, celkem pevný v uzlu atd.:
Těch možností je tolik, že se z toho jednomu točí hlava a myslím si, že dnes lze použit jakýkoliv vlasec známých značek, vlastnosti jsou skoro stejné(každý má nějaké to + nebo -) a asi jen na tom, jakou je rybář schopen obětovat cenu.
NMinnow - Profil | Po 2.1.2012 14:40:29
NPstruh27 - Profil | Po 2.1.2012 14:37:57
NCarpHouser - Profil | Po 2.1.2012 14:10:59
NZiltoid - Profil | Po 2.1.2012 14:01:20
NSIOLA - Profil | Ne 1.1.2012 22:03:11
NPredator. - Profil | Ne 1.1.2012 21:43:27
http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/56-2-ION-POWER-Vlasce/5/138-Ion-Power-Fluoro-Blue-Force-150m
pruměr 0,2
Tam ani dobrý ani špatný ale vytáhl sem na to svojí životní rybu akže vlastně taky spokojenost :) štika 110cm
NZIKY - Profil | Ne 1.1.2012 21:22:19
Nzelí - Profil | Ne 1.1.2012 21:21:06
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 21:20:50
NBláža - Profil | Ne 1.1.2012 21:20:00
Měl jsem FL taky asi tři sezony, páč jsem moc netrhal, na moje mi stačila. Jinak mám Powerku.....
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 21:16:38
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 21:14:31
Ale to je asi kus od kusu, nebo se Ti to někdy stalo?
Také jsme o tom dost přemýšlel
Nzelí - Profil | Ne 1.1.2012 21:08:56
Nzelí - Profil | Ne 1.1.2012 21:03:04
NBláža - Profil | Ne 1.1.2012 20:45:48
Asi začnu podnikat a odepíšu si to od daní....... ;o)))))))))))))))
Ahoj
NPepanD - Profil | Ne 1.1.2012 20:45:47
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 20:45:27
http://www.golfpartner.cz/navijak-spro-blue-arc-w-s-920-9lozisek-2952.html
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 20:43:26
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 20:42:49
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 20:40:03
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 20:39:16
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 20:28:31
NPepanD - Profil | Ne 1.1.2012 20:28:08
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 20:26:18
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 20:24:00
Ejhle, ted se dívám, Ryobi Zauber se 2 náhr cívkami za 2400. Má ho někdo? :-)
Jinak například na kaprařině je sakra rozdíl mít 0,30 Awa shimu na Okuma longbow 50 a třeba na Penn SurfMaster 750. Na Okumě jsem to musel vyházet po 2 měsících hlavně kvůli kroucení.
NPepanD - Profil | Ne 1.1.2012 20:23:55
NMachino - Profil | Ne 1.1.2012 20:11:34
Jak ty říkáš používám ho na navazec a na kmenových použiju nějaký levnější vlasec...
NBláža - Profil | Ne 1.1.2012 20:09:16
Ještě musím pořídit jeden návin 0,10 fárlajny.... ;o)))
NBláža - Profil | Ne 1.1.2012 20:01:57
Musím pohledat.
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 19:59:49
NBláža - Profil | Ne 1.1.2012 19:56:22
Mám oči navrch hlavy a jsem tady velký monitor. ;o))))
NPellon - Profil | Ne 1.1.2012 19:52:10
NS&F - pescador - Profil | Ne 1.1.2012 19:49:05
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 19:48:00
NCarpHouser - Profil | Ne 1.1.2012 19:47:14
NCarpHouser - Profil | Ne 1.1.2012 19:46:23
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 19:46:12
NCarpHouser - Profil | Ne 1.1.2012 19:44:28
NPellon - Profil | Ne 1.1.2012 19:41:02
NRytíř - Profil | Ne 1.1.2012 19:36:30
NS&F - pescador - Profil | Ne 1.1.2012 19:36:23
Vlasců dělají opravdu hodně - www.momoifishing.jp
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 19:33:29
NMike1977 - Profil | Ne 1.1.2012 19:32:01
NOreh - Profil | Ne 1.1.2012 19:30:53
NS&F - pescador - Profil | Ne 1.1.2012 19:26:01
NCarpHouser - Profil | Ne 1.1.2012 19:20:36
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















