- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
značka wobleru uinea
chci se zeptat jaké mate skušenosti se značkou uinea a jestli jsou kvalitní
Autor diskuse: wild fish - Profil , 11.2.2009 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
23 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 21:21:40
pira >> no to máš pravdu v dnešnej dobe šikovných šikmookých ručiček padelat aj padelek je to tažko rozspoznatelné. Tu neostáva nič iné a spolahnúť sa na nejaké ochrané známky ,alebo solidneho dealera či predajcu.
Npira - Profil | Pá 13.2.2009 20:27:14
Denny + Mysho.... Ja bych se ale nekdy bal,aby takovydle veci nebyli padelky, to uz je dneska nekdy problem i pro odbornika to rozpoznat...
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 20:25:35
Denny >> no tak to je teda sila dealery asi majú vačšie zlavy
NDenny - Profil | Pá 13.2.2009 20:21:06
Mysho22 >> kdyby slo nakupovat tady primo od vyrobce,tak to delam take ale pokud samotny vyrobce i prodava,casto jsou ceny draszi nez u jeho dealeru.
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 20:12:02
Denny >> no kurna škoda ,že to neposiela to by sa jooo vyplatilo.Aj som rozmýšlal nekedy že keby sa dali kontaktovat priamo výrobci a od nich brat tovar tam by boli tiež zaujimavé ceny.Mohol by si hodit link na tie botky nech pozrem ako to vyzerá.
NDenny - Profil | Pá 13.2.2009 19:53:04
Mysho22 >> tam slo o sportovni boty,ktere se vyrabi ve velmi omezenych seriich a kazdy rok se dela jen jedna barva,tady se bezne prodavaji okolo 150 $ a tam jich meli za 100 dolcu 5 paru,vyrabi je tam.Co se tyka bot na ryby,tak na to pouzivam vyhradne ,zdejsi e-shopy nebo kamenne obchody,ve svete jsem opravdu ennasel lepsi,je tady jeden,ktery bohuzel neposila mimo uzemi USA a ten ma opravdu exkluzivni ceny.
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 19:41:32
Denny >> kurna to si mi ani nemal vyprávat zase budem snorit po mexikackem e-bay a prekládat v translatory.Aké botky si tam hladal ja som dneska pozeral nejaké goretexove do terenu okolo vody u nás v rybarstve a pod 100€ som sa nedostal
NDenny - Profil | Pá 13.2.2009 19:33:45
Mysho22 >> podivej se nekdy treba na boty na mexicky Ebay,obcas je to az neuveritelny,problem je to,ze neumim spanelsky a oni vetsinou zase neovladaji anglinu :-)
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 19:22:19
Denny >> tak to ano akurat aukro máš iba v pár štátoch EU no e-bay maš celosvetový a je aj viac známy.Ale aj tak keď kolko krát porovnám tie ceny oblečenia treba len obyč. sveter od Hilfigera keď tam kúpim tak ma vyjde raz tak lacnejšie ako u nás či v CZ a o ostat značkach ani nevypravam
NDenny - Profil | Pá 13.2.2009 19:07:58
Mysho22 >> mas pravdu,ze asi dost lidi vyuziva Ebay s tim,ze to potom prodava dal,ale je to pochopitelne,lidi se snazi vydelat na vsem.Aukro urcite na Ebay nema a asi nikdy mit nebude,Ebay to je gigant,kde se toci obrovske penize a kdyz pred casem Ebay koupil Pay pal neni nic lepsiho.
NMysho22 - Profil | Pá 13.2.2009 14:39:10
Eddy 75 >> Aukro je niečo ako e-bay a počítam ,že aj polovica vecí z tade je práve z ebay.Zrovna dneska som sa pobavil keď som kupoval spodné prádlo od Calvina Claina za 30€ 6ks na aukru 1ks 12€
N[eXecutoR] - Profil | Pá 13.2.2009 14:03:19
Georgino >> sak jasne radšej ja nez ty lebo vidno ze u tebe to nema zadny vyznam ... radšej nereagujem na tvoje otazky a celkovo prispevky .. paaa..
NEddy 75 - Profil | Pá 13.2.2009 13:43:56
Občas na Aukru objevím věci které se dají koupit nové se zárukou mnohem levněji než tam
NDenny - Profil | Pá 13.2.2009 10:37:12
Aha, uz vim.Tady se prodavaji pod jinou znackou.Prumerne woby, da se na ne nachytat.Jen bych mel malou poznamku k tomu komentari, co tam prodejce uvadi.Tady jich v prepoctu za ty dve stovky koupim 10 :-))
NDavid - Profil | Pá 13.2.2009 9:53:34
Ze neco takovyho existuje, vim. Ale nikdy jsem nenasel odvahu to koupit a vyzkouset.
http://www.aukro.cz/item551614108_5ks_wobler.html
http://www.aukro.cz/item551614108_5ks_wobler.html
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














