Doporučte prosím naviják

Koupil jsem SHIMANO Catana BX Match 420 FA http://www.bbhobby.cz/?p=productsMore&iProduct=2853&sName=SHIMANO--Catana-BX-Match-420-FA-,-4,20m,-20g,-20060392

Poraďte mi prosím s volbou navijáku tak do 1500kč. Preferuji přední brzdu, zdá se mi pohodlnější.
Autor diskuse: zdenos12 - Profil , 8.2.2009 plavaná - nástrahy, návnady

Neznaboh:-D - Profil | Ne 22.1.2012 20:06:34

já mám okuma trio ve velikost 30 a za mě dobrý!

http://www.rybarskepotreby-shop.cz/navijak-okuma-tr​io-30-vlasec-york-carisma-candat-150-m-0-25-mm-zdar​ma-2864.html

odzkoušená jak na vláčku,tak na plavačku...

    VERŇÁK - Profil | Ne 22.1.2012 20:00:59

    pitbull2 >> jo ty catany jsou dobry mam ji akorat ve stribrnim a dobry

      pitbull2 - Profil | So 21.1.2012 12:52:42

      Pardon spletl jsem se v odkazu
      Na plavačku mám tenhle velikost 2500 myslím dobrá volba jsem moc spokojenej
      http://www.parys.cz/navijak-shimano-catana-fb.php?_​ShopSearch[SearchType]=0

        grizzly72 - Profil | Pá 20.1.2012 12:35:42

        pitbull2 >> nejsou na chytání se splávkem trochu velký ??? :-))))

          Ruzzzik - Profil | Út 12.5.2009 11:02:46

          co rikate na daiwa procaster 3000?

            viši - Profil | Pá 20.2.2009 23:36:40

            Tak koukni na shimano catanu BX 2500 nebo víc.Přední i zadní brzda na výběr.

              Piskořík - Profil | Út 10.2.2009 22:12:00

              Mr.Stick >> No vidíš..... a jak ti šlape i po x letech..;)

                zdenos12 - Profil | Út 10.2.2009 21:58:38

                No já myslím, že ta značka to nějakým způsobem zaštiťuje a tak to asi nějakou kvalitu
                mít bude. Ostatně co se dnes nevyrábí v Asii.

                  Mr.Stick - Profil | Út 10.2.2009 21:54:47

                  Vlastně pozór, já mám na feederu prasteré černé Aero, to je japan. Jupí, už jsem IN!

                    Esox - Profil | Út 10.2.2009 21:52:58

                    to s přední brzdou jsem nějak přehlédl, tak sorry

                      PepaČadek - Profil | Út 10.2.2009 21:47:07

                      Piskořík >> uznávám a beru zpět. Dostal jsi mě odzbrojujícím argumentem.

                        Mr.Stick - Profil | Út 10.2.2009 21:44:49

                        A já mám úplně všechny navijáky šikmooké a je mi to úplně u prdele, bo všechny fungují. :o)

                          Piskořík - Profil | Út 10.2.2009 21:44:15

                          zdenos12 >>Nic není jistý...podle mě se všechno dělá v Číně...i Ambasadeury, Rapaly, Daiwy...:))..Není to rouhání? Pro jistotu jdu odříkat šest otčenášů...

                            Piskořík - Profil | Út 10.2.2009 21:40:24

                            pepa-č >> PepaČadek >>Aspoň, že si rozumíme...psychika hraje v rybaření velkou roli...;o)

                              zdenos12 - Profil | Út 10.2.2009 21:37:06

                              Piskořík >> Víš úplně jistě kde se montují? :))

                                PepaČadek - Profil | Út 10.2.2009 21:36:10

                                Piskořík >> To máš pravdu, a některé MP ABU jsou Made in Korea - vajíčka, některá např. Ale já chci jen a pouze Made in Sweden.
                                Kážu vodu a piju víno. Stydím se. Jsem přichycen při malém pokrytectví.

                                  Piskořík - Profil | Út 10.2.2009 21:33:41

                                  pepa-č >> PepaČadek >> Mě nemate nic. Jen sem v tom ten smysl prostě neviděl. A to jestli to je Japan nebo ne, je nejvíc o pocitu. Prostě větší důvěra. Tebe by určitě taky moc nenadchlo, kdyby ti najednou začali Ambasadeury montovat na Taiwanu..;)

                                    PepaČadek - Profil | Út 10.2.2009 21:25:25

                                    Esox >> ach jo. tak ještě jednou.
                                    Stradic FC, Twinpower FC, Aspire. Fireblood, Stella od 09 jsou Japan. Ale pouze ty s přední brzdou. Stradic nebo Twin s bojovkou Japan nejsou ani v 09.
                                    Ale myslím si, že je to úúúúplně jedno odkud jsou.

                                      Mr.Stick - Profil | Út 10.2.2009 21:25:22

                                      Hele a jaký význam, krom pocitu rybáře, má na nožičce navijáku nápis "Made in Japan"? Stejně výroba dílů zůstává pořád v Malajsii a to zkompletovaní už na výslednou podobu moc vliv nemá.

                                        Rybkin - Profil | Út 10.2.2009 21:24:16

                                        Esox >> Přední brzda takže FC,s bojovkou ne

                                          Esox - Profil | Út 10.2.2009 21:23:30

                                          pepa-č >> PepaČadek >> takže stradic s bojovkou r.v. 2009 je made in japan?