Prefarbenie gumených nástrah

Máte nejaký tip ako prefarbiť napr. smáčka bez toho aby som ho dal do krabičky s inou farbau a musel čakať niekoľko dní.
Autor diskuse: 3stan - Profil , 24.10.2008 dravci - nástrahy, návnady
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N3stan - Profil | Pá 24.10.2008 23:21:51

janors-oranzova je ta,ktoru potrebujem
Dakujem vsetkym za prispevky

    NJanors - Profil | Pá 24.10.2008 17:36:34

    3stan- drží to dosť dobre, ked som cervenou fixou nafarbil priehladný twister, tak ho sfarbilo no oranžova a taký je doteraz. Farbil som ho pred rokom, takže to podla mna drží dosť dobre

      N3stan - Profil | Pá 24.10.2008 15:27:56

      Janors-ale ostane to nafarbene,alebo sa to zmyje?

        N3stan - Profil | Pá 24.10.2008 15:27:01

        napada ma,ze kriklave byvaju liehove farby v modelarstve,napr. humbrol,ale mam obavu,ze to sa zlupe. Ale vyskusam

          Ntomm - Profil | Pá 24.10.2008 15:25:06

          Určitě existuje ještě bílá

            NJanors - Profil | Pá 24.10.2008 15:24:35

            kriklave som nikde este nevidel, iba základné - čierna, modrá, zelená, červená, a tuším že som videl aj zlatú a striebornú, ale to neviem či sú liehové

              N3stan - Profil | Pá 24.10.2008 15:22:30

              byvaju tie liehovky aj kriklave. Ako dlho to vydrzi nafarbene?

                N3stan - Profil | Pá 24.10.2008 15:21:27

                m.b.-tak smackov na rozdiel od kopyt je ovela menej farebnych prevedeni. O niektorych farbach som presvedceny,ze by mohli lepsie fungovat,alebo jednoducho mi dojdu uspesne farby a vtedy treba spekulovat.

                  NPU - Profil | Pá 24.10.2008 15:15:24

                  čo je to smáček?ako to vyzerá pýtam sa možno blbo ale fakt neviem

                    NZander Finder - Profil | Pá 24.10.2008 15:13:56

                    Permanentni xixy fungujou skvele! Ja si barvim nektere gumove nastrahy. Kreativite se meze nekladou :)

                      Nm.b. - Profil | Pá 24.10.2008 15:13:03

                      a proč bys vlastně něco takového chtěl udělat?

                        NJanors - Profil | Pá 24.10.2008 15:13:01

                        liehová fixa

                          Ntomm - Profil | Pá 24.10.2008 15:12:41

                          3stan > Určitě by to šlo třeba lihovým fixem.