- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumec na přívlač
Zajímalo by mě jaké nástraze a jakých velikostí dáváte přednost při lovu sumce na přívlač? Gumy, woblery, plandavky, nebo nějakou velkou rotačku? Jakou rychlostí či způsobem nástrahy tahat? Díky za každou odpoveď.
Autor diskuse: SUMÍK - Profil , 13.8.2008 dravci - nástrahy, návnady
Oblíbené nástrahy na lov sumců přívlačí
A) Wobler49%
B) Rotačka6%
C) Plandavka29%
D) Riper7%
E) Twister4%
F) vláčená mrtvá rybka4%
G) pop 2%
Od 13.8.2008 hlasovalo 181 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
31x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
P!F - Profil | Pá 25.6.2010 17:57:27
kebator >> pokial tahas metrovku normalne seriove haky to uplne v pohode zvladnu. U mna to je tym ze som uz bol cca 300m nizsie dole prudom ako som ho sekol a dalej nebolo kam kvoli stromom, 40g udica ohnuta do praveho uhla od navijaku, dost sa divim ze to prezila.
K tym alexom: ritmo som suspending nevidel, to by muselo ist ku dnu ako suter, Floating plava len tak akoze, vylezie na hladinu ale trva mu to a skoro vobec netrci. Vazi 9g, neni sa co cudovat. Kupoval som ich v gamaruse, pravdu povediac sa mi valali v krabici asi rok, za ten cas som na ne sem tam nahodil ale tusim akurat maly bolen nic ine. Teraz som ich daval iba kvoli tej vahe, fukalo mi do ksichtu nevedel som dohodit kam som chcel, s tym ritmom bez problemov, lieta perfekne. Bol som kvoli tomu dokupit este nieco, stoja 7 ecok a nejake medaky, takze aktualne asi aj lacnejsie nez salmo. Akcia 3+1 je blbost, toho zadara sa da vybrat len s kramov ktorych sa nevedia zbavit, velkost 2-3cm max.
K tym alexom: ritmo som suspending nevidel, to by muselo ist ku dnu ako suter, Floating plava len tak akoze, vylezie na hladinu ale trva mu to a skoro vobec netrci. Vazi 9g, neni sa co cudovat. Kupoval som ich v gamaruse, pravdu povediac sa mi valali v krabici asi rok, za ten cas som na ne sem tam nahodil ale tusim akurat maly bolen nic ine. Teraz som ich daval iba kvoli tej vahe, fukalo mi do ksichtu nevedel som dohodit kam som chcel, s tym ritmom bez problemov, lieta perfekne. Bol som kvoli tomu dokupit este nieco, stoja 7 ecok a nejake medaky, takze aktualne asi aj lacnejsie nez salmo. Akcia 3+1 je blbost, toho zadara sa da vybrat len s kramov ktorych sa nevedia zbavit, velkost 2-3cm max.
kebator - Profil | Pá 25.6.2010 9:56:56
Ja som sumca 96 cm chytil v prude na CD-7 a haky drzali dobre ... mozno to bolo stastie !
Michal28 - Profil | Pá 25.6.2010 9:01:54
Palky >> a vidis nie neminul a ja hlupak vcera v rybarstve platil zo svojich:(
Palky - Profil | Pá 25.6.2010 8:32:10
Michal28 >> coby nie...zavazok johnny (cash) >- ci si ho uz minul???
Palky - Profil | Čt 24.6.2010 15:50:30
...celkom sranda precitat si v tejto diskusii ako sa niekomu nieco osvedcilo a pritom v inej priznava, ze sumca na privlac este nechytil..hm-hm-hm..(ci skor LOOOL)
oreno - Profil | Čt 24.6.2010 10:59:19
Nebster >> Voľne parafrázujúc :-) ..... PRVÝ JE LEN JEDEN !
Gratulujem.
Nech sa darí. Všetky méty máš pred sebou :-)
Gratulujem.
Nech sa darí. Všetky méty máš pred sebou :-)
placew - Profil | Čt 24.6.2010 10:53:23
Sethy >> aha, tak mozno uz je to fajn, 2 roky dozadu sa mi to zdala ovela vyssia cena - aj v porovnani s Rapala boli drahe.
boriak - Profil | Čt 24.6.2010 10:29:07
Kaso >> držím palec
placew - no malé alexy boli okolo 150 a viac, oproti malým salmám drahšie
placew - no malé alexy boli okolo 150 a viac, oproti malým salmám drahšie
placew - Profil | Čt 24.6.2010 10:28:19
Sethy >> vzhaldom na to co stali, by som ich nekupil ani s 20% zlavou. Mne sa vcelku osvedcili voby albastar, ktore vysli na cca 3-4e a plandavky za 2e :)
placew - Profil | Čt 24.6.2010 10:24:15
boriak >> ano, videl som ich v gamaruse, ale naozaj nepamatam co stali :)
Kaso - Profil | Čt 24.6.2010 10:19:40
boriak >> Nie,som po operácii kolena,ale už je to OK a dnes idem 1.krát.
boriak - Profil | Čt 24.6.2010 10:13:50
Kaso >> predavač je ochotný človek, bol si niekde škadliť zubatých?
Kaso - Profil | Čt 24.6.2010 10:03:09
boriak >> Stále ich majú v Gamaruse,ale 99% je floating. A neviem ci nemajú akciu 4za cenu 3. Ak nie,tak sa spýtaj ci ti nedá zlavu a 20% ti dá urcite dolu.
boriak - Profil | Čt 24.6.2010 9:54:11
placew >> kde si ich videl?, ja som ich videl davnejšie cca pred 1 rokom v gamaruse a musim ti dať za pravdu s tou cenou srbské veci drahšie než salmá, i ked niektoré prevedenia a farby su fakt pekné
placew - Profil | Čt 24.6.2010 9:46:20
boriak >> tie alexy som minule obzeral, ale zdali sa mi velmi drahe (aj ked si uz presne nepamatam co stali :)))
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33408
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107179
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Vláčenie z člnu27208
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Privlac s multiplikatorom31598
Rare woblery - Rapala14053
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Úhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











