- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak eliminovat záběry od malých dravců?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKnapík - Profil | Pá 15.8.2008 13:11:02
Dobře, že to tak není a rybařina díky tomu není stereotypní. Každej den chytit co si člověk umane by se asi rychle ochodilo. Právě proto je rybařina postavena na neúspěších, které pak zapomínáme a v hlavě nám zůstávají hlavně ty zážitky, kdy to konečně vyšlo nebo se u vody stalo něco netradičního.
NCottus - Profil | Pá 15.8.2008 13:04:28
NBachy - Profil | Pá 15.8.2008 13:02:17
NCottus - Profil | Pá 15.8.2008 12:48:57
Dravec je převážně teritoriální ryba , kde větší jedinec vytěsní menšího...dám příklad: v čase mého mládí jsem lovil z 90%záběrů trofejní kusy (Po)...malý neměl šanci na návnadu(sousto)....dnes tam raděj nechodím, protože by to bylo 99% rybek 10-20 cm délky...
proč - třeba proto, že ty větší někdo zmasí - viz.níže.
Nhroch2 - Profil | Pá 15.8.2008 12:19:02
NTatoo - Profil | Pá 15.8.2008 11:07:17
NTatoo - Profil | Pá 15.8.2008 10:53:14
Nhroch2 - Profil | Pá 15.8.2008 10:30:25
Nejsem zastáncem CH a P.Kdyz mám hlad tak vraždím
NTatoo - Profil | Pá 15.8.2008 9:34:49
Nkarelc - Profil | Pá 15.8.2008 9:32:46
NBachy - Profil | Pá 15.8.2008 9:18:11
Nvicx - Profil | Čt 14.8.2008 14:30:59
1. chytat na miestach kde velka ryba je
2. chytat na velke nastrahy
velku stuku musis vypozorovat, alebo od niekoho zistit. nema vyznam hadzat super shad rap tam kde su iba male, pretoze nic velke nechytis. specializovat sa na velke ryby je viac o ich vyhladavani a az potom love. hlavne pri privlaci. chytam na nastrahy 15+ na vode kde velke ryby dokazem s polarizackami vidiet a funguje to. male to nestihnu zobrat.
Ntrnkáč - Profil | Čt 14.8.2008 13:59:02
NČajo - Profil | Čt 14.8.2008 12:48:48
Nkebator - Profil | Čt 14.8.2008 12:45:24
NTatoo - Profil | Čt 14.8.2008 0:25:28
NScanix - Profil | St 13.8.2008 23:54:34
NPalky - Profil | St 13.8.2008 23:05:55
origos je to: "BIG LURA - BIG FISH" ;-))
TRNKAC> k veci - pravdu povediac to nejako moc neriesim - vacsinou som vdacny za kazdu rybku, kedze je nejako malo casu ale pokial by taka situacia nastala, mozno by som aspon vymenil wob s trojhakmi za nejaku gumu s jednohakom - za to pochytanie to mozno stoji a hlavne nebudu tie kudly az take dopichane...alebo by som mozno skusil pravy opak - zalozil by som tam cosi male...
Nplacew - Profil | St 13.8.2008 22:24:28
BIG lure, BIG fish :) (aj ked mam aj opacne skusenosti:)
Nstetek - Profil | St 13.8.2008 20:43:03
NMr.Stick - Profil | St 13.8.2008 19:26:50
NPepaČadek - Profil | St 13.8.2008 19:23:36
Velká by z malýho místa malou štiku rychle vyhnala. Blanice, Otava není Labe nebo Dyje aby nastaly situace, kdy pod jedním jezem je najeto hafo štik a z jedný díry se chytí za odpoledne x větších kusů (jak se to někdy děje na Labi) např.
Vše záleží na individuálním posouzení situace, ale to co já nazývám místo je povětšinou úplav pod břehem, díra 4x3m apod.
Pokud místem budeme nazývat místem třeba jez v Čelákovicích, pak vše co jsem napsal samo neplatí.
NBobler - Profil | St 13.8.2008 18:55:12
NPepaČadek - Profil | St 13.8.2008 17:14:50
změň místo, a způsob chytání v daný konkrétní lokalitě. Velká ryba se jinak chová než malá. Když budeš správně chytat velký, tak tím eliminuješ malý.
Jak správně řekl osprey, když jsem ho naposled viděl (jeden z jeho mnoha citátu hodných Nobelovi ceny za rybářství - jednou vydám knižně :-) ): "Já nechytám velký ryby, prostě proto, že chytám malý."
Je to hluboká filozofie a geniální pravda. Je to tak.
PS: Já mám kudly okolo 40cm na supershadrapa.
Nj.sladkay - Profil | St 13.8.2008 17:02:50
NMilhauz - Profil | St 13.8.2008 16:37:02
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















