- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber 3000
Zdravím vás rybáři. Chci si koupit navijík Ryobi Zauber na přívlač, poraďte jakou velikost..Našel jsem typ 3000 za velmi slušnou cenu, ale má strach aby nebyl moc velikej (woblering, třpytění a twisterování), na netu se to těžko srovnává..Předem díky
Autor diskuse: Performer - Profil , 9.7.2008 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
Nkaprus - Profil | Po 23.2.2015 17:10:18
Zdravím chlapáci. Potřebuju poradit. Chcu si poridit na vlácku ryobi navijak. Rozhoduju se mezi zauber l, cf a APpower 2000.V čem sou u prvích dvou modelů k dobru navíc 2-3 ložiska? Radeji bych ap power, je celokov , ale nic o něm nevím. nemáte ho někdo? U zauberu l a cf je plastovej rotor a to se mi nějak nezamlouvá.
Dál. Dá se někde ještě objednat starej zauber s cívkou a hliníkovou kličkou?
Jak byste porovnaly velikost těla navijáku vzhledem k shimanu. Jsou 4000 zhruba podobné. chcu to na střední vláčku. Velikost shimana 4000 je moc. Není ryobi 2000 moc malá?
Dix za všechny rady.
Dál. Dá se někde ještě objednat starej zauber s cívkou a hliníkovou kličkou?
Jak byste porovnaly velikost těla navijáku vzhledem k shimanu. Jsou 4000 zhruba podobné. chcu to na střední vláčku. Velikost shimana 4000 je moc. Není ryobi 2000 moc malá?
Dix za všechny rady.
NStickler - Profil | Po 16.2.2015 14:35:00
Tak dnes som si urobil radosť :-). Šiel som pôvodne pre Articu, ale zobral som radšej nového Zaubera CF 3000 http://www.wft-ryobi.sk/index.php?route=product/product&path=18_89&product_id=2860 . Bude super na candošov :o).
NKajman60 - Profil | Pá 30.1.2015 22:47:34
voz >> ...kukni zpět, tam už jsem něco popsal...
Kajman60 - ® Po 17.11.2014 14:04:16
Kajman60 - ® Po 17.11.2014 14:04:16
Nvoz - Profil | Pá 30.1.2015 13:20:39
Kajman60 >> Můžu se jen zeptat? Pokud je ve 3000 a 4000 stejné tělo, jde mezi nimi prohazovat cívky? nebo je rozdíl i v rotoru?
Ncandat48 - Profil | Pá 30.1.2015 11:42:12
Mám ho rok a naprostá spokojenost,používám ho na Nechranicích.klasická přívlač,gumy,streamry,péřové jigy.Šnůra 0,10 návazec nanofil 0,25 jak ze břehu tak z lodě.Perfektně fungující brzda fak super doporučiji Ti ho
Nnofish - Profil | Čt 29.1.2015 12:30:19
smike >> omg... já taky nepsal, že máš 1000, ale proč jsem tipoval tisícovku velikost.Já ty moje bral taky v 3000 velikosti. Když se zadaří, dá se sehnat i u nás :-)
Nsmike - Profil | Čt 29.1.2015 12:25:04
nofish >> vsak ti rikam, ze nemam 1000 ale 3000:) ve fishing marketu v bialsko biale mi k nemu dali i nahradni civku:) za celych 1930,-kc
Nnofish - Profil | Čt 29.1.2015 12:22:37
smike >> já jen že 1000 velikost jsem někde za dobré prachy viděl.
To je jedno, jak spročka, na velkou zátěž to stejně nebude.
Už se poohlížím po něčem lepším, ale nic za normální prachy jsem zatím nenašel.
To je jedno, jak spročka, na velkou zátěž to stejně nebude.
Už se poohlížím po něčem lepším, ale nic za normální prachy jsem zatím nenašel.
Nnofish - Profil | Čt 29.1.2015 12:16:51
smike >> 1000-ka velikost, za ty prachy, co?
Já sehnal reda za 1800 a a zalt-arca za 1900 (3000ku)... kdysi
Na Jedno ale přijdeš, je to jenom na malé a lehké nástrahy.
Já sehnal reda za 1800 a a zalt-arca za 1900 (3000ku)... kdysi
Na Jedno ale přijdeš, je to jenom na malé a lehké nástrahy.
Nsmike - Profil | Čt 29.1.2015 11:35:10
za mně teda zauber cf luxus.sice teprve jen 17 vycházek na vláčku, ale od navijáku pod 2000,-Kč jsem čekal míň.
NSnouwy - Profil | Čt 29.1.2015 11:29:44
Marcel 89 >> Ahoj je to v podstate klasicky Zauber len ma odlahcene niektore casti. Ktore su to? Tak to mi nevedel zatial nikto povedat ale ,ze by nemalo ist o snekovy prevod. Vcera som si kupil 2000 na lahku privlac ale odskusat ho chcem aspon na lahkej plavacke, potom sa podelim zatial pocitovo spokojnost.
Nlapp - Profil | Čt 29.1.2015 9:25:00
Kajman60 >> Čau, vidim, že se v tom vyznáš. Mohl bys mi prosim tě jako blbci udělat takový menší shrnutí? Zajímá mě porovnání a rozdíly SPRO RedArc, Ryobi Zauber, Ryobi Zauber CF a Ryobi Arctica - co se střev týče, kvality zpracování, praktičnosti kliček a porovnání cena vs. výkon? A druhá část dotazu, čtu, že tu hodně lidí objednává přes Aliexpres. Skrývá to nějaká rizika? Hlavní výhoda je zřejmě v ceně. Jsou to opravdu ty samé navijáky z té samé fabriky? Co nejhoršího se mi může stát, když si naviják z Číny objednám? Že mi celníci napaří clo (ale stejně mě ten naviják vyjde levněji?)? A jak je to s případními reklamacemi? Asi porouchaný naviják neposíláš zpět do Číny...? Předem díky za odpovědi.
Nbaheske - Profil | St 14.1.2015 23:25:58
Starší modely Ryobi Zauber 3000 i model 4000 vlastním asi šestým rokem a absultní spojenost Využívám je především na vláčku,plavanou, fídr. Model 4000 jenom na vláču s pletenkou a super. Shimano jsem už dávno zahodil.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NÚhoří sezona 201210514
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














