- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber 3000
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
38x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
TiIak - Profil | Pá 28.11.2014 19:59:58
kolja - Profil | Pá 28.11.2014 19:40:15
TiIak - Profil | Pá 28.11.2014 19:31:21
kolja - Profil | Pá 28.11.2014 19:26:08
díky
kolja - Profil | Pá 28.11.2014 18:57:34
díky moc za odpověď Petr
Jarda Š. - Profil | Po 24.11.2014 10:55:46
nofish - Profil | Ne 23.11.2014 18:13:10
Mám výplatu "X" jestli mě naviják stojí 15% z toho "X" a nebo 25% je pro mě docela podstatné. Protože jestli "X" bude 10tis Kč a já budu mít do další výplaty 8500 Kč, nebo 7500 Kč je pro mě docela podstatné. Pro tebe ne?
Jako je blbé, že to nepodpoří českého prodejce, ale prostě ten zahraniční mi to prodá levnějí, často díky tomu, že má nižší marže. Z jakého důvodu si to může dovolit, to neřeším. Jako zákazníka rozhoduje cena. Auto si taky nekoupíš za 500tis, když to samé seženeš za rohem na 400tis...
drako - Profil | Ne 23.11.2014 18:06:17
Mr.Stick - Profil | Ne 23.11.2014 18:01:12
GegeCB - Profil | Ne 23.11.2014 17:56:40
drako - Profil | Ne 23.11.2014 17:25:59
Kajman60 - Profil | So 22.11.2014 22:49:35
Zauber......Arctica....
Na tvar(modelovou řadu) kličky nehleď...to je jen designový detail...
drako - Profil | So 22.11.2014 13:21:02
Gloton - Profil | St 19.11.2014 12:22:48
Mě šlo jen o to, upozornit na fakt, že na první pohled výhodný nákup ze zahraničí se může nečekaně prodražit i tak absudrně velkým poplatkem za převod peněz do zahraniční banky.
Účtovat si poplatky v řádu stokorun za službu, která obnáší v podstatě jen odeslání datového pidisouboru po internetu z "banky do banky" je nehoráznost.....účtují to, jako by opancéřovaným autem převáželi skutečnou hotovost a předávali z ruky do ruky.
rybomil - Profil | St 19.11.2014 11:49:43
odchozí platba v EUR Slovensko zdarma,
odchozí platba v EUR ostatní eurozona za 20 Kč
z číny se většinou kupovat neoplatí, pokud nebereš větší počty zboží / pro vícero kámošů
.............................................................................................................................................
Cizoměnový platební styk
Očekáváte platbu ze zahraniční, nebo chcete do zahraničí platbu odeslat?
Fio banka nabízí mezinárodní platby za výhodných podmínek!
Odchozí platby
Jakákoliv odchozí platba v měně AUD, CAD, DKK, GBP, HRK, HUF, CHF, JPY, NOK, PLN, RUB, SEK, USD, popřípadě platba odeslaná v CZK na účet vedený v zahraničí (vyjma účtů vedených u Fio banky, pobočky zahraničnej banky), je zpoplatněna dle uvedené poplatkové dispozice:
SHA nebo BEN - 200 Kč
OUR - 500 Kč
Poplatky za odchozí platbu v měně EUR se liší dle typu a způsobu zadání:
Odchozí platba v EUR na Slovensko - zdarma
Odchozí platba v EUR do zemí eurozóny (SEPA) - 20 Kč
Odchozí platba v EUR do ostatních zemí - 200 Kč (poplatková dispozice SHA nebo BEN)
Gloton - Profil | St 19.11.2014 7:24:47
rybomil - Profil | St 19.11.2014 5:43:23
Kde to žije - dravci
18:37Burza na přívlačové nástrahy 33413
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













