- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber 3000
Zdravím vás rybáři. Chci si koupit navijík Ryobi Zauber na přívlač, poraďte jakou velikost..Našel jsem typ 3000 za velmi slušnou cenu, ale má strach aby nebyl moc velikej (woblering, třpytění a twisterování), na netu se to těžko srovnává..Předem díky
Autor diskuse: Performer - Profil , 9.7.2008 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
NKajman60 - Profil | Út 18.11.2014 0:13:28
Gloton >> Tak je to možné,,,ale já jsem měl v objednávce podle vyobrazení u jiného prodejce taky nový model kličky...a poslala čiňanka starý. Na můj dotaz proč, odepsala že jiné namá...Ale ta rychlosklopná je taky dobrá,,absolutně bez vůlí...no ale uvidím za pár let..že?
NGloton - Profil | Po 17.11.2014 23:56:25
Kajman60 >> I ten prodejce od kterého to beru má na výběr oba typy kliček,
http://www.aliexpress.com/item/RYOBI-New-Rotary-Flat-Oscillation-System-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1646434150.html
nebo
http://www.aliexpress.com/item/NEW-RYOBI-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1718877484.html
alespoň tedy podle fotky. Uvidím.....ono je mi to vlastně celkem jedno, skoro jsem si musel hodit korunou, abych se rozhodl :-)
Kdyby to prošlo bez cla....to by byla paráda, ale i s clem je to za dobrou cenu, nechám se překvapit.
http://www.aliexpress.com/item/RYOBI-New-Rotary-Flat-Oscillation-System-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1646434150.html
nebo
http://www.aliexpress.com/item/NEW-RYOBI-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1718877484.html
alespoň tedy podle fotky. Uvidím.....ono je mi to vlastně celkem jedno, skoro jsem si musel hodit korunou, abych se rozhodl :-)
Kdyby to prošlo bez cla....to by byla paráda, ale i s clem je to za dobrou cenu, nechám se překvapit.
NKajman60 - Profil | Po 17.11.2014 23:43:39
Gloton >> Co vím, posílají jen s rychlosklopnou kličkou....tu novou cnc nemají. Ale mohu se mýlit...Však uvidíš za cca tři týdny..
Jeden naviják mi šel přes celnici,,platil jsem clo...jeden pustili volně...asi jak se vyspí:-)))
Jeden naviják mi šel přes celnici,,platil jsem clo...jeden pustili volně...asi jak se vyspí:-)))
NGloton - Profil | Po 17.11.2014 22:48:03
Tak jsem si ho ve velikosti 4000 a ten starší typ taky objednal
http://www.aliexpress.com/item/RYOBI-New-Rotary-Flat-Oscillation-System-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1646434150.html
Když mě čapnou celníci tak se vším všudy do 2000,-, to ujde.
Jen jsem se chvíli rozmýšlel s kterou kličkou, vzal jsem tu sklopnou na šroubek.
http://www.aliexpress.com/item/RYOBI-New-Rotary-Flat-Oscillation-System-reels-for-fishing-ZAUBER-4000-fishing-reel/1646434150.html
Když mě čapnou celníci tak se vším všudy do 2000,-, to ujde.
Jen jsem se chvíli rozmýšlel s kterou kličkou, vzal jsem tu sklopnou na šroubek.
Naxila - Profil | Po 17.11.2014 16:25:53
Kajman60 >> Děkuji velice Pane. Je patrné, že seš odborník a machr.
NKajman60 - Profil | Po 17.11.2014 14:51:03
jak41 >> Všechny modely klonů Zauberů(i SPRO) jsou ty staré typy. (dva druhy kliček) V tom CF modelu nový vyrábí jen originál Ryobi. Ale součástky jsou až na malé detaily identické. Samozřejmě, když neberu v úvahu barevné variace těch klonů...
Njak41 - Profil | Po 17.11.2014 14:37:53
Kajman60 >> Ahoj, to vykuchane SPRO byl jakej model prosím?
NKajman60 - Profil | Po 17.11.2014 14:17:55
axila >> ...cívky koupíš tady...napiš mu email, dá ti slevu za dvě nebo tři...třeba pro kolegy...:-)
http://allegro.pl/szpula-zapasowa-kolowrotka-ryobi-zauber-3000-i4779084649.html
http://allegro.pl/szpula-zapasowa-kolowrotka-ryobi-zauber-3000-i4779084649.html
NKajman60 - Profil | Po 17.11.2014 13:58:30
axila >> Nepasují mezi starým modelem a novým CF. ...můžeš dát jen starý typ na nový CF ale nový na starý ne. Kvůli tomu že cívka ze starého modelu a jeho klonů jo do konusu(ražena dovnitř) a nová (CF) zachytává o rotor v dolní úvrati, jelikož má ty ramena ze šikma k sobě....nehledě na to že vnitřní rozměr cívky nové(CF) , tam kde se ukládá vlasec od okraje k oraji(zevnitř) je o 1mm větší, čímž by docházelo ke špatnému ukládání vlasce u obou okrajů.
Staré modely a klony jsou cívky zaměnitelné ...4000+3000 spolu,,,1000+2000spolu..
Dodám foto...
Staré modely a klony jsou cívky zaměnitelné ...4000+3000 spolu,,,1000+2000spolu..
Dodám foto...
Naxila - Profil | Po 17.11.2014 12:45:35
Kajman60 >> Čau, myslíš, že pasujou náhradní cívky ze všech těch klonů zaubera navzájem? Mám zauber 4000. Popř. kde se dájí nejlíp sehnat. Díky
Nbrokolica - Profil | Po 10.11.2014 20:50:37
Neeo74 >> tady maj 4000 za dobrou cenu..ale ten model s carbon klikou a bez nahr civky..
Nbrokolica - Profil | Po 10.11.2014 20:44:20
kubah >> dík...vel. 3000 a 4000 by měli mit jen rozdílný civky ale tělo stejne ne?
Nnofish - Profil | Po 10.11.2014 20:40:55
Neeo74 >> já měl třímetr něja okolo 2500
prut fajn, docela držák. Na okouny... každý má jinou představu :-)
prut fajn, docela držák. Na okouny... každý má jinou představu :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33411
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107189
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NÚhoří sezona 201210514
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.






















