- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber 3000
Zdravím vás rybáři. Chci si koupit navijík Ryobi Zauber na přívlač, poraďte jakou velikost..Našel jsem typ 3000 za velmi slušnou cenu, ale má strach aby nebyl moc velikej (woblering, třpytění a twisterování), na netu se to těžko srovnává..Předem díky
Autor diskuse: Performer - Profil , 9.7.2008 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
NCardinal - Profil | St 5.11.2014 20:49:28
Musí tam byť nápis Zauber? Mám toto. http://eshop.byron.cz/byron/eshop/3-1-NAVIJAKY/0/5/314-Navijak-Byron-ALICE-3000
NKubalorenc - Profil | St 5.11.2014 20:32:50
Kajman60 >> já ho taky za těch 1400 koupil z čajny :-) tady bych za něj ty prachy nedal.
NKajman60 - Profil | St 5.11.2014 17:18:05
Kubalorenc >> Úplně jednoduchý naviják za moc peněz. Jen tělo je vyrobeno z NCRT. Jde o kompozit titanu a uhlíku, který je lehčí a má titanovou hlavní hřídel (nevím na co)) Obchodní tah, aby zaujali a prodávali. Střeva úplně jednoduché,na zdvih cívky ozubené kolo s čepem, které zvedá a vrací cívku ....při silovém navíjení se to časem vychodí a vznikají vůle. Tak samo system jak u R. Arcticy. Žáden wormshaft(šnekový) zdvih cívky, jako u Zaubera....ten jediný z těch typů ho má.
Ja osobně by jsem si ho nekoupil. Za cca 3400.- ani náhodou. Cenově je tak na úrovni kolem 1600-1700kč.-
Ja osobně by jsem si ho nekoupil. Za cca 3400.- ani náhodou. Cenově je tak na úrovni kolem 1600-1700kč.-
Nchamel - Profil | St 5.11.2014 14:00:06
Zdravím chcem sa spýtať ten navijak ryobi čo je na fotke od používateľa kebatora je starý model či nie?
NKajman60 - Profil | Út 4.11.2014 22:28:14
Neeo74 >> Ano , dvojku naviják,,,pětsetdevadesát nc. =2590.- u Zaubera 3000 starý typ.
NNeeo74 - Profil | Út 4.11.2014 22:21:24
Kajman60 >> vždyť ale v popisu mají, že součástí dodávky je jedna náhradní (dodává se včetně 1 náhradní cívky) navíc,tak předpokládám, že je to v ceně toho navijáku.
NKajman60 - Profil | Út 4.11.2014 22:15:33
Neeo74 >> proč si neobjednáš tady??..vyjde tě na caa šestnáct stovek. A náhradní cívku koupíš na Alegru...400ks. Adler má v ceně cívku za 590...ať si ji strčí někam.
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=Ryobi+Zauber+CF+4000+Spinning+Fishing+Reel&catId=&initiative_id=SB_20140416102009
jen musíš sledovat ceny...a koupíš i za pade eček.-)))
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=Ryobi+Zauber+CF+4000+Spinning+Fishing+Reel&catId=&initiative_id=SB_20140416102009
jen musíš sledovat ceny...a koupíš i za pade eček.-)))
NNeeo74 - Profil | Út 4.11.2014 22:04:58
Milan 66 >> no jo bylo, bylo, taky se někde prodávají ještě dražší a to i o sedm až devět stovek dražší
NMilan 66 - Profil | Út 4.11.2014 21:49:04
Neeo74 >> kuwa, když si vzpomenu že jsem ho kdysy dávno koupil za pulku než píšeš, tak bych jich dnes vzal 5. Ale to už je pryč!!!
NNeeo74 - Profil | Út 4.11.2014 21:37:17
Milan 66 >> nooo tak ceny jsen nenašel špatný Sportex 240cm20g za 1900kč,270cm 40g 2600kč a navi jsou od 2700kč až 2900kč...jenže aj tak když to dáš dohromady tak to málo není...jak tedy pro koho...:o)
NKajman60 - Profil | Út 4.11.2014 21:36:35
Milan 66 >> s tů žlutů gumů..?, wft pointer jig 110g na těžkou....
NMilan 66 - Profil | Út 4.11.2014 21:28:30
Neeo74 >> když budeš dobře hledat, tak to zas taková rána nebude.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NÚhoří sezona 201210514
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















