- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumčí přívlač ...
Je zde nějaký vláčkař který chodí cíleně na sumce a podělí se o své zkušenosti? Na MRKu jsem toho moc nenašel a určitě nejsem sám koho by to zajímalo. Myslím kdy, kde, jak, proč, na co...za případnou odpověď díky
Autor diskuse: Georgino - Profil , 24.6.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
152x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NGTdpcfix - Profil | So 2.9.2023 12:20:40
kubas. >> ne ze bych vam do toho chtěl kecat ale aby jsi přetrval 0,60fc potrebujes 2,5pe ale pise 3pe snuru…. Aspon tak je u produktu do varivas. A ani tehda to není úplně 100%
NPedro1 - Profil | So 2.9.2023 11:10:40
kubas. >> To určitě ne, ty průměry jsou dost podobné. Tak to jsem bral něco jiného:-)
NPedro1 - Profil | So 2.9.2023 11:10:11
afjee >> Když bude šňůra i návazec plus mínus o stejné nosnosti, nebo návazec vyšší, tak to dřív nebo později praskne někde ve šňůře, klidně několik desítek metů.
To je to o čem píšu, že by mě sralo v půlce chytání utrhnout 30 metrů šňůry a navíc to nechat vlát v řece.
To je to o čem píšu, že by mě sralo v půlce chytání utrhnout 30 metrů šňůry a navíc to nechat vlát v řece.
NPedro1 - Profil | So 2.9.2023 11:08:20
kubas. >> Já už asi tři dny hledám, co jsme to brali naposledy za průměry. Měl jsem tady dvě plný cívky, takže dle mého 2 x 200 m, ale nejsem schopen si zaboha vzpomenout, jaké PE to bylo.
A byly to dva průměry:-)
A byly to dva průměry:-)
NGTdpcfix - Profil | Pá 1.9.2023 23:08:52
Pedro1 >> na sezonu mám dva až tři naviny cca (ze brehu) ,jasný někdy to prdne kde nemá ale když mas odladěný, uzle nebo háčky atd. tak to není táková hrůza jak to vypadá. Samozřejmě je to něco za neco. Z lodě je to easy ze brehu horší ale chuj s tým raději sem tam podmotám jak přijdu o metrovku
Nafjee - Profil | Pá 1.9.2023 22:59:23
Pedro1 >> Vsak to urves v uzlu, nejslabší místo. A kolik potřebuješ šňůry na nový navazec, 20 cm? Ja tak někde taky chytám, 0,17 + 0,60, šňůra mi vydrzi určitě 4 roky.
Nkubas. - Profil | Pá 1.9.2023 22:44:11
Pedro1 >> S tou silnější šňůrou co máme, tak taky trham 0,60mm, ne vždy, ale většinou. Je to na hraně. 0,50mm vždy. To je 0,22mm ta snura tuším.
NPedro1 - Profil | Pá 1.9.2023 22:40:47
GTdpcfix >> To nevím.
Sralo by mě trhat ve šňůře, ne kvůli šňůře, ale je s tím potom sraní, chytat s poloprazdnym navi a každou chvíli premotavat na navi novou šňůru.
Ale zase chápu, že ten kamenolom kde chytas je specifický.
Sralo by mě trhat ve šňůře, ne kvůli šňůře, ale je s tím potom sraní, chytat s poloprazdnym navi a každou chvíli premotavat na navi novou šňůru.
Ale zase chápu, že ten kamenolom kde chytas je specifický.
NGTdpcfix - Profil | Pá 1.9.2023 22:38:38
murphyy >> prijdu o navazec , chuj s tym … z 99,9% se to nevyplatí ale čas od casu kopne lepší zubatá ryba a 0,60fc dava sanci ji zdolat.
Nrybomil - Profil | Pá 1.9.2023 21:53:03
Sethy >> chtěl jsem ten SG v 0,45mm ale měli jen návin 50 m za 299,-
to mi přišli zbytečně velký balení.
to mi přišli zbytečně velký balení.
Nmurphyy - Profil | Pá 1.9.2023 21:29:29
GTdpcfix >> aj keby, tak utrhnes pred FC na pletenke ze, pokial neni slabsi clanok v pripevneni nastraha navazec..tak nejak?
NPolčis - Profil | Pá 1.9.2023 21:07:25
Pedro1 >> Tuhle sestavu nemůže utrhnout,tipuju že to řízne před prutem nožíkem.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14053
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVláčenie z člnu27208
NÚhoří sezona 201210514
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














