- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumčí přívlač ...
Je zde nějaký vláčkař který chodí cíleně na sumce a podělí se o své zkušenosti? Na MRKu jsem toho moc nenašel a určitě nejsem sám koho by to zajímalo. Myslím kdy, kde, jak, proč, na co...za případnou odpověď díky
Autor diskuse: Georgino - Profil , 24.6.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
152x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Ndrako - Profil | Pá 7.8.2015 13:57:41
A zase cez den som skusal aj vabku a tiez nic..Zdvihli sa aj 3ja a nic.Daval som pijavice.Kamarat vcera obdobne.Pre zmenu rybka.Sumci ze az pri hladine a nic :D
Ndrako - Profil | Pá 7.8.2015 13:55:25
No praveze nikto nic.Teraz neaka partia co tam je tiez skoro tyzden jeden 50tnik na 25cm ci kolko Jalca.
NStarc55 - Profil | Pá 7.8.2015 13:51:30
drako >> A jiní rybáři chytnou, na rozdíl od vás? Jestli ano, je něco špatně. Změňte vše, co se změnit dá, snad mimo prutu a navijáku. To musí přijít.
Ndrako - Profil | Pá 7.8.2015 12:40:01
A to je pri vlaceni.Nehovorim o tom ked tam mam nahoden na trhacku a lovia aj pri rybkach a nic..To uz je ina zufalost!Za 5dni ani zaber sme mali aj 6udic nahodenych niekedy lovyli po celej priehrade ako blaznivy..To je uz doplacuu.
NOrion24 - Profil | Pá 7.8.2015 10:19:51
drako >> sumec je dle meho nazoru veľmô sprosta ryba...ju staci trafit...a zabere na hocico.....
ked buchaju....asi su pri hladine.....tak asi by si nemal tahat co najviac pri dne :-)
ked buchaju....asi su pri hladine.....tak asi by si nemal tahat co najviac pri dne :-)
Ndrako - Profil | Pá 7.8.2015 9:55:55
Trochu ozivenia po dlhom case.Zaujimalo by ma ze ci pri vlacke na sumca tahate nastrahu monotonne alebo robite neake trhave pohyby?Bo skusam na nasej priehrade vsetko mozne aj nemozne voblery,plandavky gumi a nechce ziadny skocit.A to niekedy hodim na miesto zalovenia 2sec po nom nastrahu a nic.A je ich akoze fakt dost.Bo ked zacnu lovit tak to je neskutocne.Pouzivam jointedy (11,13ky),Salmo whitefish dvojdiel a neake napodobneniny belice od Cormoranu (zvukove)kedze vedsinou po nich buchaju...Vadsinou sa snazim nastrhu tahat co najviac pri hladine.
NOG - Profil | Čt 13.6.2013 10:05:44
P!F >> možná mám velkou sílu :-))) Na stránky jsem popravdě nekoukal.Jinak woblery nehrkají, ale mají docela pěkný pohyb, čas 2:30 http://www.youtube.com/watch?v=CnfvSpPRwp0 takže by mohly oslovit.
NP!F - Profil | Čt 13.6.2013 9:40:16
OG >> ST66 nejdu zmacknut, tak to bude nieco ine. Oni sa robia ownery aj ine v striebornej farbe a tom tvare, len sa u nas nepredavaju.
Tie woby hrkaju ci nie?
Edit: mno neviem, na stranke pisu toto:
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu na trolling a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských a sladkovodních ryb.
Woblery jsou osazeny extra pevnými kroužky a háčky Owner ST66.
Tie woby hrkaju ci nie?
Edit: mno neviem, na stranke pisu toto:
Tyto woblery s extra dlouhou lopatkou jsou určeny k lovu na trolling a jsou designovány pro dosažení maximální hloubky lovu. Jsou konstruovány aby vydržely boj s velkými a silnými exemplářemi mořských a sladkovodních ryb.
Woblery jsou osazeny extra pevnými kroužky a háčky Owner ST66.
NOG - Profil | Čt 13.6.2013 9:08:05
poldeci >> Vypadají jako st66, ale nikde jsem to na krabičce napsané nenašel. Jsou dost bytelný, v prstech je zmáčknu tak o 1mm
NOG - Profil | St 12.6.2013 16:40:41
Losfedos >> Sébile Koolie Minnow http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/woblery-sebile/wobler-sebile-koolie-minnow-ml-o
Nmelko - Profil | Po 4.2.2013 17:17:02
Stanik >> Oprava Cannele 5545, nějak jsem se upsal :-). Velikost 4 odpovídá nejvíce ST41, zbytek velikostí už je z o trošku slabšího drátu.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14054
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVláčenie z člnu27208
NÚhoří sezona 201210520
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














