- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumčí přívlač ...
Je zde nějaký vláčkař který chodí cíleně na sumce a podělí se o své zkušenosti? Na MRKu jsem toho moc nenašel a určitě nejsem sám koho by to zajímalo. Myslím kdy, kde, jak, proč, na co...za případnou odpověď díky
Autor diskuse: Georgino - Profil , 24.6.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
152x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NHonza71 - Profil | So 26.1.2013 17:33:59
Já používám průměr 0,30 sufix a návazec proti předření 0,60. Možná by stačilo i něco s menším průměrem, protože s tou třcítkou většinou narovnám trojhák (používám owner treble) k zavadím nějaký strom pod vodou. Aspoň by byly delší hody.
Nxtr2008 - Profil | So 26.1.2013 17:30:12
kubas. >> melko - 26.1.2013 13:46:12 >> Pouzi obratlik (Owner) + kruzok.
NSethy - Profil | So 26.1.2013 17:29:47
pajda >> Dělej jak myslíš. Radil ti Pif, radil ti kamkam, s něma se ztotožňuji. Popros o radu pana teoretika, asi to bude lepší.
Npajda - Profil | So 26.1.2013 17:26:29
Sethy >> ÓÓÓ velký odborníku na pletenky, poraď prosím bezvěrci.
Jakou použít?
Jakou použít?
NOld Wolf - Profil | So 26.1.2013 17:16:51
pajda >> Tomu tedy věř,on kolega je velký expert na pletenky.
NSethy - Profil | So 26.1.2013 16:50:27
pajda >> Jsem o tom přesvědčen :)
0,25ka na téměř 40kilo? Myslíš, že kdyby to bylo možné, nevyrábí to i jiné firmy?
Tuto pletenku jsme před pár lety měl, není špatná ale 0,25 a 39kg to vážně ne.
0,25ka na téměř 40kilo? Myslíš, že kdyby to bylo možné, nevyrábí to i jiné firmy?
Tuto pletenku jsme před pár lety měl, není špatná ale 0,25 a 39kg to vážně ne.
Npajda - Profil | So 26.1.2013 16:23:46
Sethy >> Myslíš, že je to jen velká kachna? Že je to špatný údaj?
Npajda - Profil | So 26.1.2013 16:10:02
Sethy >> Máš pravdu, v špatný sloupec jsem hleděl.
Ale ta WFT má průměr 0,25 a nosnost 39kg. Myslím si, že je lepší.
Ale ta WFT má průměr 0,25 a nosnost 39kg. Myslím si, že je lepší.
NOG - Profil | So 26.1.2013 15:38:06
pajda >> 0,17 fireline jako kmen a cca 35cm návazec z 0,32 fireline proti předření
NOld Wolf - Profil | So 26.1.2013 15:26:59
kamkam >> Při 0,14mm jenom cca 4,5kg ,to je pro některé lidi naprosto nepřijatelné.:-)
Npajda - Profil | So 26.1.2013 14:12:28
kamkam >> Jj, tohle jsem našel, přesto mne zarazilo, že průměr 0,40 má nosnost jen 25 liber, což je nějakých 10kg a chlup. To je na šňůru málo.
Nmelko - Profil | So 26.1.2013 13:46:12
Co používáte za karabin(k)y na sumcovláčku? Měl jsem od Rapaly, ale už jaksi pomalu dochází a ty stejné né a né objevit.....
Npajda - Profil | So 26.1.2013 13:41:30
kamkam >> KANZEN? To neznám, můžeš semhodit link. Můj vyhledávač to nějak nechápe a furt mne háže na staré roubenky na Moravě :-)
Edit. Už jsem to asi našel. Seaguar Kanzen
Edit. Už jsem to asi našel. Seaguar Kanzen
Nkamkam - Profil | So 26.1.2013 13:37:32
pajda >> ja mam 0,40 KANZEN, zatial najpevnejsie z toho co som doteraz mal priemer/nosnost
Npajda - Profil | So 26.1.2013 12:54:29
P!F >> Ty vláčíš s 0,32 šňůrou? Já má vyhlídlou KG39 od WFT s průměrem 0,25.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33425
NFotky ryb pouze na přívlač107201
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14054
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVláčenie z člnu27208
NÚhoří sezona 201210521
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:22NÚhoří sezona 2012 10522
19:05NTrofeje - lín obecný 1
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
12:50NBurza na přívlačové nástrahy 33425
11:08NFotky ryb pouze na přívlač 107201
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













